ایران ! مجمع الجزایری از نیروهای قوی ولی پراکنده !

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 13 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار

ایران ! مجمع الجزایری از نیروهای قوی ولی پراکنده !

پست توسط مغمون »

سلام !

یکی بیاد به ما بگه تو این مملکت چطوری میشه طرح ها و ابداعات رو به ثمر رسوند ؟ مخصوصاً اگر طرح ها نظامی باشه ؟ ما که مردیم از بس از این در به اون در زدیم ! یه مشت آدم ... تو بعضی پست ها هستند که مغزشون فسیل شده و نمیتونن اهمیت ابداع رو درک کنن ! جالبه ! مملکتی داریم که شدیداً محتاج به طرح هاییه که دشمن رو غافلگیر کنه ، اون وقت اهمیت دادن به طرح ها معلوم نیست با کیه و چطوری باید پیگیری کرد و ... ! ههههی !! بگذریم ! راهنمایی بفرمایید ممنون میشم !
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 5879 بار
سپاس‌های دریافتی: 12411 بار
تماس:

Re: ایران ! مجمع الجزایری از نیروهای قوی ولی پراکنده !

پست توسط Solver »

,

اگر دانشجو هستید، نیاز نیست شما کاری کنید، خودشان از واحد نخبه یابی سپاه مزاحم شما خواهند شد.

اگر هم نیستید،

برید سراغ این موسسات که این روزها زیاد هم شده اند : پژوهشکده فلان ...

من فهرست حدود 100 تا از اختراعات یکی از همین پژوهشکده ها را که خوندم ... شاخ در آوردم:

جا نونی هوشمند : از خشکی بیش از حد یا تعریق نان جلوگیری میکند با باز و بسته کردن دریچه :-O

نمیدونم دمپایی چراغ قوه دار :grin: یاده کفش های جیغ جغکی و چراغ دار بچگی ها بخیر، این کجاش اختراع بود نفهمیدم :?

چند صد نوع قفل الکترونیکی (که البته همش یک مدل بود اما فقط یک کم دستکاری کرده بودند)

در کل، اگر طرح در خور توجهی باشه مطمئن باش جایی که این طرح ها داره ثبت میشه کار سختی نیست ثبت و معرفی اون به جشنواره ها که البته جشنواره = پل ترفی یک طرح و یافتن شرایط برای صنعتی کردن اون.

اگر در شهر خودت پیدا نکردی، در پیام خصوصی یا همین جا بگو اسم شهرت را، شاید من تونستم بهت جایی را معرفی کنم. ::ss
Personal Site: [External Link Removed for Guests]
Furious Poster
Furious Poster
سپاس‌های ارسالی: 2381 بار
سپاس‌های دریافتی: 1171 بار

پست توسط nasir irani »

لطفا طرحت را بطور خلاصه توضیح بده؟
Captain I
Captain I
سپاس‌های ارسالی: 4147 بار
سپاس‌های دریافتی: 2180 بار

پست توسط حسن2568 »

Negar.int,
سايتي چيزي براي اينكار سراغ نداريد ؟ضمنا اگر درباره اين نهادها و مراكز ثبت اختراع اطلاعات بيشتري بديد تو همينجا شايد بقيه دوستان هم احتياج داشته باشند.
با تشكر
باآزمايش hla وثبت نام در پايگاه پيوند مغز استخوان كشور در بيمارستان شريعتي شانس زندگي را در بيماران سرطان خون و... افزايش دهيد [External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests]
Major I
Major I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 231 بار
سپاس‌های دریافتی: 1917 بار

پست توسط میهن پرست »

راست میگه ما که یک پهباد ساختیم البته نصفه ولی موند رو دستمون ترشید.هر چی گفتیم بابا رپتورم میترکونه کسی باور نکرد البته خودمونم زیاد باور نکردیم.
شاید سالهای سال باشد که اتش امپراطوری پارس خاکستر شده باشد.اما روزی فرا خواهد رسید که ز خاکستر ها ققنوس برخیزد و ان هنگام اتش سالهای سال سکوت مردم ایران زبانه خواهد کشید و بار دیگر مردمی از سرزمین پارس از شرق تا چین واز غرب تا دروازه های روم حکمرانی میکنند و تمام دشمنان این مرز وبوم در اتش قهر ایران خواهند سوخت.ان روز نزدیک است...
Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 13 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار

پست توسط مغمون »

ببینید عزیزان ! اینهایی که بنده تو نظرم هست ، لزوماً یک وسیله خاص نیست ! اصلاح روشها است ! و بعضاً برخی ابداعات هم هست ! یک پکیج است . یعنی یه مسئول مملکتی که مرتبط با کارهای نظامی هست و در نظر داره شرایط رو بهبود بخشه ، باید تشریفش رو بیاره ( یعنی ما تشریفمون رو ببریم پیششون ) تا ما براش توضیح بدیم ! یادش بخیر ! یه کتاب خوندم به اسم "نگین تخریب" مربوط به یه شهید بود که فرمانده گردان تخریب میشه و طرح هاش اینقدر خوب بوده که مورد توجه نیروهای ارتش هم قرار میگیره و ارتشی ها هم ازش کمک میگیرن ! بگذریم ! این رو گفتم برای اینکه بدونید " لزوماٌ آدم نباید ژنرال باشه تا مخش کار کنه " !
Furious Poster
Furious Poster
سپاس‌های ارسالی: 3003 بار
سپاس‌های دریافتی: 602 بار

پست توسط chad »

من قبلا هم همچین چیزی گفتم اونایی که توی صنایع دفاعی هستند به جز خودشون کسی دیگری رو قبول ندارند.کسر شان میدونند که کسی غیر خودشون طرح بدهند.
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”