ايران بر اسرائيل غلبه خواهد كرد

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
پست: 2659
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۲۳ تیر ۱۳۸۸, ۹:۵۸ ق.ظ
محل اقامت: روبروی شما
سپاس‌های ارسالی: 2234 بار
سپاس‌های دریافتی: 14097 بار

ايران بر اسرائيل غلبه خواهد كرد

پست توسط RAHVAR »

مركز تحقيقاتي صهيونيستي:

ايران بر اسرائيل غلبه خواهد كرد
خبرگزاريفارس: براساس تحقيق به عمل آمده توسط مركز تحقيقات امنيت قومي دانشگاهتل‌آويو در صورت بروز جنگ و هرگونه برخورد ميان ايران و رژيم صهيونيستي،ايران پيروز جنگ خواهد بود.


تصویر


براساسمقاله منتشره در پايگاه اطلاع رساني "المكتوب " و به نقل از "مركز تحقيقاتامنيت قومي دانشگاه تل‌آويو " پيش بيني شده بروز هرگونه برخورد يا جنگميان رژيم صهيون?ستي و ايران به نفع اين رژيم و آمريكا نخواهد بود و برندهنهايي اين نزاع بي‌شك ايران خواهد بود و تلاش آمريكا براي ايجاد مانع برسردستيابي ايران به انرژي هسته‌اي و اتخاذ اقدامات يك‌جانبه براي توقفبرنامه‌هاي اين كشور و يافتن راه حلي يك‌سويه براي آن بي‌فايده است.
اين پايگاه با استناد به سخنان "اميلي لانداو " مسئول اجراي اينپروژه تحقيقاتي مي‌نويسد: "در صورتي‌كه اسرائيل تاسيسات هسته‌اي ايران راهدف قرار دهد آمريكا فقط به يافتن راهبردهاي سياسي مقابل تهران اكتفا و دراين جنگ اسرائيل را به حال خود رها خواهد كرد ".
لانداو در ادامه مي‌افزايد: "در صورت آگاهي ايران از اين قصد آمريكا،بي‌شك از تمام توان خود براي از بين بردن اسرائيل با تكيه بر نيروي هواييو موشك‌هاي بالستيك خود استفاده خواهد كرد ".
براين اساس اين پژوهشگر صهيونيستي پيش بيني مي‌كند: "اسرائيلنمي‌تواند از توان و قدرت هسته‌اي خود استفاده كند، چون از ترس بروز جنگهسته‌اي در منطقه با مخالفت واشنگتن مواجه خواهد شد ".
لازم به ذكر است در اين پژوهش افرادي چون ژنرال احتياط "گيورا آيلند" و ژنرال احتياط "اهارون زفي فركش " رئيس پيشين سازمان اطلاعات رژيمصهيونيستي و بسياري از اساتيد برجسته دانشگاهي اين رژيم كه نخواستندنامشان فاش شود، مشاركت داشتند.
و در اين‌باره يك مسئول بلند پايه در وزارت خارجه رژيم صهيونيستي بهخبرگزاري رويترز توضيح داد كه نتايج اين تحقيق تاثيري عميق بر تصميماتمتخذه در اين رژيم خواهد گذاشت ".
   تصویر     
  
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
پست: 2659
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۲۳ تیر ۱۳۸۸, ۹:۵۸ ق.ظ
محل اقامت: روبروی شما
سپاس‌های ارسالی: 2234 بار
سپاس‌های دریافتی: 14097 بار

Re: ايران بر اسرائيل غلبه خواهد كرد

پست توسط RAHVAR »

احمدي‌نژاد در نشست خبري با رسانه‌هاي داخلي و خارجي ـ 9

رژيم‌صهيونيستي در فكر راه‌اندازي جنگي در بهار و تابستان آينده است
خبرگزاريفارس: رئيس‌جمهور گفت: طبق اطلاعاتي كه داريم رژيم صهيونيستي به دنبال ايناست كه در بهار و تابستان سال آينده جنگي را به راه بياندازند ولي هنوزتصميمشان قطعي نشده است.


[External Link Removed for Guests]

بهگزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاري فارس، محمود احمدي‌نژاد رئيس‌جمهور درادامه نشست‌خبري خود با اصحاب رسانه كه عصر امروز برگزار شد در پاسخ بهسئوال خبرنگار ايلنا مبني بر اينكه با توجه به آماري كه بانك مركزي درهفته دوم دي ماه در خصوص مواد خوراكي منتشر كرده است كه در آن ميوه‌هايتازه نسبت به سال گذشته 25.3 درصد رشد و گوشت قرمز حدود 35 درصد رشد داشتهاست. با توجه به اينكه شما هم در صحبت‌هاي خود اشاره كرديد برنامه‌هايدولت در رشد اقتصادي موفق بوده است رئيس بانك مركزي نيز اعلام كرده‌اند درآستانه سال جديد نيز نرخ تورم تك رقمي خواهد شد نظر شما چيست؟ گفت: جهتاطلاع بيشتر شما تكرار مي‌كنم كه شاخص تورم براساس اندازه‌گيري حدود 350قلم كالاي مصرفي خانوار محاسبه مي‌شود.
وي افزود: ممكن است قيمت يك كالا منفي شود و يك كالا بالا برود امااين كه هر كالايي چه وزني در مصرف خانوار دارد كه اينها فرمول دارند وبراساس آن نتيجه مشخص مي‌شود و اين فرمول طي ساليان طولاني بوده است كه براساس آن محاسبه انجام مي‌شده است.
رئيس‌جمهور تاكيد كرد: شاخص تورم ما در پايان دي‌ماه حدود 12 درصداست در حالي كه افزايش حقوق كارمندان و كارگران بالاي 20 درصد بوده است كهبا اين وجود كارگران و كارمندان بيش از 20 درصد افزايش حقوق داشته‌اند ودر حالي كه شاخص تورم 12 درصد است و اين به معناي افزايش قدرت خريد است.هر چند ممكن است برخي از افرادي باشند كه حقوق ثابت نداشته‌اند و تحت پوششهيچ نهاد حمايتي نبوده‌اند كه اينها دچار مشكل شده‌ باشند.
احمدي‌نژاد در پاسخ به سئوال خبرنگار اسپانيا مبني بر اينكه در ديداروزير خارجه برزيل با چند تن از وزراي كشورهاي اروپايي كه چندي پيش دراسپانيا صورت گرفته است اين كشورها از برزيل خواسته‌اند تا در حل و فصلمناقشه اتمي ايران ايفاي نقش كنند نظر شما در اين خصوص چيست؟ تصريح كرد:ما در دنيا دوستان فراواني داريم كه علاقمند به كمك و همكاري هستند و مثلخود ما كه از تنش استقبال نمي‌كنيم انسان‌هاي دوستدار صلح در جهان زيادهستند كه مردم و دولت برزيل از جمله اين كشورها هستند و رابطه خيلي صميميبا برزيل داريم.
وي با بيان اينكه برزيل از جمله‌ كشورهايي است كه از حقوق ملت ايراندفاع كرده است، خاطر نشان كرد: حرف‌هاي ما در مسئله هسته‌اي بسيار روشناست و ما در موضع قانون و در چارچوب حقوق خودمان حركت مي‌كنيم.
رئيس‌جمهور ادامه داد: خيلي روشن است است كه 3 يا 4 كشور و دولتهستند كه مي‌خواهند بر منطقه ما مسلط شوند و ايران را مانع خود مي‌داننداز همين بهانه درست مي‌كنند و همه را به زحمت مي‌اندازند و معلوم شد كهآنها مخالف بمب اتم نيستند و شاهد خنده‌دارترين لطيفه‌‌هاي تاريخي هستيم.
احمدي‌نژاد به حدود 10 هزار كلاهك‌هاي اتمي و موشك‌هايي با برد چندهزار كيلومتري در آمريكا اشاره خاطر نشان كرد: با اين وجود مي‌گويند كه ماحدس مي‌زنيم كه ايران بتواند تا سال 2015 يك بمب اتم بسازد و اين برايجهان خطرناك است در حالي كه اين يك بازي سياسي و خيمه‌ شب‌بازي است.
رئيس‌جمهور با بيان اينكه امروز ماسك‌ها و پرده‌ها از چهره قدرتهاپايين افتاده است اظهار داشت: اين 3 يا 4 دولت بايد خود را اصلاح كنند چراكه اگر مي‌خواهند آينده‌اي در منطقه ما داشته باشند بايد حقوق منطقه ما رادر نظر داشته باشند.
احمدي‌نژاد درخصوص ميانجيگري برزيل در بحث هسته‌اي گفت: ازنقش‌آفريني همه دوستانمان استقبال مي‌كنيم و برزيل دوست ما و به دنبالاصلاح است و هر كسي در جهت دوستي و صلح تلاش كند ما از آن استقبالمي‌كنيم.
وي تاكيد كرد: ما مشكلي نداريم و دولت‌هاي غربي بايد خودشان را اصلاح كنند و آن وقت تلاش‌هاي كشورهاي مثل برزيل نتيجه خواهد داد.
رئيس‌جمهور در پاسخ به سئوال خبرنگار خبرگزاري قدس مبني بر اينكه درخاورميانه شاهد دو فرايند تحميلي سازش و جنگ هستيم و هواداران فرايند سازشمعتقد هستند كه بايد ثمره تلاشهاي 3 يا 4 ماهه اخير خود را در اجلاس آتيسران عرب كه ماه آينده در ليبي برگزار مي‌شود ببينند كه محتواي آن عاديسازي روابط با رژيم صهيونيستي است. نظر شما در اين خصوص چيست؟ گفت: آنچيزي كه ما از برخي دوستان عرب شنيديم عكس چيزي است كه شما گفتيد به ماگفته‌اند ما از روند مذاكره و پيگيري امرسازش مايوس شده‌ايم و با اين رژيماشغالگر هيچ كاري نمي‌شود انجام داد و ما اميدواريم كه اين نتيجه‌گيري كهدرست و واقعي است يك انديشه عمومي در اجلاس سران عرب باشد.
احمدي‌نژاد يادآور شد: خيلي واضح است كه روند سازش به شكست كاملرسيده است و هيچ كس نمي‌توان آن را احيا كند و معنا ندارد كه يك كسي بادروغ و زور يك سرزميني را اشغال و مردم آنجا را آواره و زنداني و ترور كندبعد هم بگويند بي‌آييد بنشينيد تفاهم كنيم. در حالي كه بايد ديد سر چهچيزي بايد تفاهم كنند.
وي با بيان اينكه مقاومت در فلسطين بسيار پرشورتر،سرزنده‌تر ومصمم‌تر از قبل است تاكيد كرد: اين مردم فلسطين هستند كه مقاومت مي‌كنند وامروز روح مقاومت يك روحيه جمعي در ملت فلسطين است و تا حق پايدار نشودصلحي برقرار نخواهد شد.
رئيس‌جمهور خاطر نشان كرد: رژيم صهيونيستي اميدي ندارد كه از اينروند‌ها بتواند به يك نقطه ثباتي برسد به فرض بنشيند با چند نفر يك كاغذيرا امضا كند. مسئله روي كاغذ حل نمي‌شود نه ملت فلسطين و نه ملت‌هاي منطقههيچ گاه اين رژيم را به رسميت نمي‌شناسند و رژيم صهيونيستي جايي در منطقهندارد و فلسفه وجودي آن زير سئوال است بنابر اين آنها همچنان به جنگ فكرمي‌كنند البته هنوز مردد هستند و جرات نكرده‌اند كه اين تصميم را نهاييكنند و طبق اطلاعاتي كه ما داريم آنها به دنبال اين هستند كه در بهار وتابستان سال آينده جنگي را به راه بياندازند ولي هنوز تصميمشان قطعي نشدهاست.
احمدي‌نژاد گفت: مقاومت و دولت‌‌هاي منطقه هم آماده هستند كه اگر اينرژيم جعلي و دروغين دوباره دست به اقدامي زد اينبار كارش را يكسره كرده ومسئله را خودشان حل كنند و ديگر به گفتگو و سازش هم نرسد.
   تصویر     
  
Major I
Major I
نمایه کاربر
پست: 837
تاریخ عضویت: شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۸, ۶:۱۰ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 231 بار
سپاس‌های دریافتی: 1917 بار

Re: ايران بر اسرائيل غلبه خواهد كرد

پست توسط میهن پرست »

البته اون جنگ مطمئنا ایران نیست و به احتمال زیاد جنگ با لبنان و یا حتی سوریه هست.چون اسرائیل از طرفی توان حمله به ایرانو نداره و همچنین چون غزه زیر زره بین جامعه بین الملل هست این حمله با پاسخ شدیدتر نسبت به حمله قبلی مواجه میشه.پس بهترین گزینه لبنان هست.هر چند این طور که بوش میاد اگر با لبنان وارد جنگ شه این بار سوری ها هم از فرصت استفاده میکنند تا بلندی های جولانو ازاد کنند و اسرائیل عملا توان جنگ در دوجبهه رو در حال حاضر نداره.شرایط واقعا پیچیده هست و فقط زمان میتونه همه چیزو روشن کنه.
شاید سالهای سال باشد که اتش امپراطوری پارس خاکستر شده باشد.اما روزی فرا خواهد رسید که ز خاکستر ها ققنوس برخیزد و ان هنگام اتش سالهای سال سکوت مردم ایران زبانه خواهد کشید و بار دیگر مردمی از سرزمین پارس از شرق تا چین واز غرب تا دروازه های روم حکمرانی میکنند و تمام دشمنان این مرز وبوم در اتش قهر ایران خواهند سوخت.ان روز نزدیک است...
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
پست: 3472
تاریخ عضویت: جمعه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۷, ۹:۴۴ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 5879 بار
سپاس‌های دریافتی: 12411 بار
تماس:

Re: ايران بر اسرائيل غلبه خواهد كرد

پست توسط Solver »

هدف حمله :-)

جنگی در کار نیست. این تنها یک حرکت تبلیغاتی بود بابت پیشگیری از گرم شدن رابطه سوریه با ایران که با توجه به بازگشت حریری در لبنان، و در سمت دیگر خروج محمود عباس از صحنه، این پروژه هم شکست خورد و سوریه از جبهه ایران خارج نشد.

:-( بهتره به فکر مصر باشیم و اخوان المسلمین اونجا :razz:
Personal Site: [External Link Removed for Guests]
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
پست: 2659
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۲۳ تیر ۱۳۸۸, ۹:۵۸ ق.ظ
محل اقامت: روبروی شما
سپاس‌های ارسالی: 2234 بار
سپاس‌های دریافتی: 14097 بار

Re: ايران بر اسرائيل غلبه خواهد كرد

پست توسط RAHVAR »

مسکو: اقدام علیه ایران برای روسیه مصیبت بار است
ژنرال "نیکلای ماکاروف" امروز چهارشنبه در جمع خبرنگاران گفت که پیامدهای اقدامی نظامی احتمالی آمریکا در حمله به ایران "مصیبت بار" خواهد بود.
مهر: رئیس ستادکل نیروهای مسلح روسیه هشدار داد هرگونه اقدام نظامی آمریکا علیه ایران می تواند برای روسیه هم مصیبت بار و وحشتناک خواهد بود.

ژنرال "نیکلای ماکاروف" امروز چهارشنبه در جمع خبرنگاران گفت که پیامدهای اقدامی نظامی احتمالی آمریکا در حمله به ایران "مصیبت بار" خواهد بود.

ماکاروف گفت: "من فکر می کنم پیامدهای حمله نه تنها برای ایران، بلکه برای روسیه و منطقه آسیا - اقیانوس آرام هم مصیبت بار خواهد بود".

به باور ماکاروف، زمانی که آمریکا کار خود را در عراق و افغانستان پایان دهد، توجه خود را به ایران معطوف خواهد کرد.
   تصویر     
  
Major I
Major I
نمایه کاربر
پست: 837
تاریخ عضویت: شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۸, ۶:۱۰ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 231 بار
سپاس‌های دریافتی: 1917 بار

Re: ايران بر اسرائيل غلبه خواهد كرد

پست توسط میهن پرست »

این که همش شد مصیبت.اوباما بره (مسترا)مصیبت باره.بوش سوار خر بشه مصیبت باره.یکی نیست بگه اگه مردی بیا بگو ما با این حمله مخالفیم.حداقل یک بخاری از خودت در کن.همش مصیبت شد که.ژنرالشون مثل زنای بیوه زجه میزنه. :???: :::P
انگار فردا امریکا می خواد بیاد ایرانو بگیره این یارو هم بیوه شه :grin:
نه دوست عزیز این خبرا نیست.به قول دوستمون این شیر پنجه ی دیوان شکسته است. :x
شاید سالهای سال باشد که اتش امپراطوری پارس خاکستر شده باشد.اما روزی فرا خواهد رسید که ز خاکستر ها ققنوس برخیزد و ان هنگام اتش سالهای سال سکوت مردم ایران زبانه خواهد کشید و بار دیگر مردمی از سرزمین پارس از شرق تا چین واز غرب تا دروازه های روم حکمرانی میکنند و تمام دشمنان این مرز وبوم در اتش قهر ایران خواهند سوخت.ان روز نزدیک است...
Major I
Major I
پست: 863
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۲۹ دی ۱۳۸۸, ۱۰:۵۳ ب.ظ
محل اقامت: البرز
سپاس‌های ارسالی: 5392 بار
سپاس‌های دریافتی: 4116 بار
تماس:

Re: ايران بر اسرائيل غلبه خواهد كرد

پست توسط FARSHAD.ADL »

ما تو زمان جنگ جلوي كل دنيا وايساديم .مگه ميشه جلوي اين اسراييل زپرتي كم بياريم
New Member
پست: 14
تاریخ عضویت: دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۸۷, ۳:۴۱ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 13 بار

Re: ايران بر اسرائيل غلبه خواهد كرد

پست توسط ario vaziri »

شاید مصیبت بار برای ارتش امریکا باشد ولی نه برای شهروندان و خاک امریکا... تنها و بیشترین مصیبت نصیب خاک ایران زیر ساخت ها ی کشورمان که هنوز در برخی استان ها بخصوص جنوب هنوز آسیب جنگ با عراق را در خود دارد ( بعد از 20سال) و اینکه اگر خدای ناکرده همچین جنگی اتفاق بیافتد کشورمان تحمل از دست دادن سرمایه های انسانی ، اقتصادی و حتی مصیبت بار تر از آنها سرزمینی را دارد ...
امیدوارم مسئولین کمی بیشتر تدبیر به خرج دهند و از هرگونه جنگ حتی به صورت جنگ تبلیغاتی جلوگیری کنند...
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
پست: 2659
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۲۳ تیر ۱۳۸۸, ۹:۵۸ ق.ظ
محل اقامت: روبروی شما
سپاس‌های ارسالی: 2234 بار
سپاس‌های دریافتی: 14097 بار

Re: ايران بر اسرائيل غلبه خواهد كرد

پست توسط RAHVAR »

هاآرتص: ايران ابرقدرت منطقه است؛نيازي به ساخت بمب ندارد

خبرگزاري فارس: يك روزنامه صهيونيستي با اشاره به پارامترهاي قدرت ايران در منطقه خاورميانه و سردرگمي غربي‌ها در مقابله با ايران، ‌اذعان كرد كه ايران ابرقدرت منطقه است و نيازي به ساخت بمب ندارد و بايد ايران را در تصميمات بين‌المللي سهيم كرد.

به گزارش فارس، روزنامه صهيونيستي "هاآرتص " در گزارشي درباره سفر اخير "بنيامين نتانياهو " نخست وزير اسرائيل به مسكو نوشت: نخست وزير در جريان سفر به مسكو [علاوه بر ديدار با مقامات روسي] با همتاي يوناني خود "جرج پاپاندرو " نيز ديدار و گفت‌وگو كرد و به وي هشدار داد كه يكي از تهديدات برنامه هسته‌اي ايران آن است كه مسابقه تسليحات هسته‌اي در خاورميانه آغاز خواهد شد، جايي كه كشورهايي نظير تركيه، عربستان سعودي و مصر حضور دارند و آنها نيز به سوي دستيابي به تسليحات هسته‌اي گام برخواهند برداشت.
نتانياهو اشاره كرد كه تهديد برنامه هسته‌اي ايران براي يونان آن است كه تركيه مسلمان نيز به دنبال دستيابي به سلاح هسته‌اي خواهد رفت.
هاآرتص ادامه داد: البته نتانياهو فراموش كرد تا به پاپاندرو بگويد كه وي چه اطلاعاتي از قبل دارد، چون حدود 90 سلاح هسته‌اي آمريكا در تركيه ذخيره شده كه به عنوان بخشي از ذخاير تسليحاتي ناتو به شمار مي‌آيد. از سوي ديگر عربستان سعودي فاقد زيرساخت‌هاي علمي [مورد نياز] در فناوري هسته‌اي بوده و مصر نيز 25 سال است كه همچنان در حال بررسي مكان استقرار اولين رآكتور هسته‌اي خود است و خاورميانه هسته‌اي همچنان هدفي دور از ذهن است.
اين روزنامه صهيونيستي در ادامه گزارش خود با انتقاد از نتانياهو در تهديد جلوه دادن ايران براي يونان نوشت: به نظر مي‌رسد يونان بيش از آنكه نگران تسليحات اتمي ايران باشد درگير بحران اقتصادي خود بوده، اما نكته قابل توجه درباره گفت‌وگوي مقامات اسرائيلي با يونان در رستوران "پوشكين " روسيه آن است كه بمب ايراني‌ها كجاي ماجرا است، در حالي كه هنوز اين بمب در ايران ساخته نشده اما مقامات اسرائيلي سرانجام آن را اينگونه ترسيم مي‌كنند.
هم اكنون خطرهاي ديگري در حال جرقه زدن است، همانند فروش تسليحات به تايوان براي تحت فشار قراردادن چين، بازگشت طرح آمريكا در استقرار سامانه دفاع موشكي در اروپا و همچنين اختلاف بين دولت باراك اوباما كه با تحريم‌ها عليه ايران مخالف است و كنگره اين كشور كه طرفدار تشديد تحريم‌ها است.
اين چالش‌ها اين موضوع را در دولت آمريكا مطرح كرده است كه برخي از آنها معتقدند ايران بايد به عنوان يك بازيگر كه مي‌تواند در ثبات افغانستان و عراق موثر باشد مد نظر قرار گيرد و برخي ديگر نيز با اين رويكرد مخالف هستند و همچنين شكاف‌هايي بين اعراب به وجود آمده است كه از سيطره ايران بر منطقه نگران هستند اما از سوي ديگر نمي‌خواهند در سمت اسرائيل عليه ايران قرار بگيرند.
هاآرتص با استفاده از اين موضوع‌ها استدلال مي‌كند كه حتي قبل از آنكه ايران يك بمب بسازد، اين كشور يك ابر قدرت منطقه‌اي است كه بر سياست‌هاي بين‌المللي تاثيرگذار است.
ايران براي حفظ كردن موقعيت مثبت خود به عنوان يك كشور در جهان در حال تغيير، حتي نيازي به ساخت بمب ندارد.
براي ايران كافي است تا جهان را مرحله به مرحله و تدريجي مرعوب كند به طور مثال اين كشور مي‌تواند با اعلام افزايش غني‌سازي به طور مرحله‌اي از 20 درصد به 40 درصد و به 60 درصد و به 80 درصد اين اقدام را انجام دهد.
بنابراين ايران مي‌تواند مسئله‌اي غامض براي سرويس‌هاي جاسوسي غرب ايجاد كند و آنها قادر نخواهند بود كه مشخص كنند آيا ايران براي ساخت تسليحات هسته‌اي تصميمي گرفته است يا خير.
به عبارتي ديگر آنها قادر نخواهند بود اين نكته را روشن كنند كه آيا ايران علاقه‌اي براي توسعه بمب اتمي دارد يا به اين موضوع علاقه‌اي ندارد.
جملاتي كه توسط "هيلاري كلينتون " وزير امور خارجه آمريكا گفته شده نشان دهنده اين سردرگمي است.
وي هشدار داد كه ايران در آستانه تبديل شدن به ديكتاتوري نظامي در منطقه است.
اما هنوز هيچگونه استدلالي وجود ندارد كه آيا تحريم‌ها باعث ترس ايران مي‌شود؟ آيا اين تحريم‌ها باعث مي‌شود كه مردم ايران باعث سرنگوني رژيم ايران شوند و يا اينكه ايران در برابر دشمنان غربي استوارتر خواهد شد؟ هيچ كس نمي‌تواند جواب دهد و به هر صورت ارائه جواب به اين سوال غير ممكن است.
بنا بر اين گزارش، رقابت براي تحريم‌ها [عليه ايران] جدالي براي حيثيت ابرقدرت‌هاي جهان است و شكي وجود ندارد كه هرگونه ترديد درباره اعمال تحريم‌ها عليه ايران توهين به مقدسات به شمار مي‌آيد اگر چه گزينه‌ ديگري وجود ندارد اما بايد به يك راهبرد جديد ديگري انديشيد كه بر اساس آن مي‌بايست راه حلي براي شرايطي ارائه شود كه ايران به تسليحات هسته‌اي مانند چندين كشور ديگر در منطقه نظير هند و پاكستان دست پيدا كرده است.
هاآرتص در پايان نوشت: تصور اين موضوع سخت است كه ايران به عنوان يكي از كشورهايي باشد كه به عنوان يك ابرقدرت در حل چالش‌هاي جهاني حضور پيدا كند.
شايد به جاي تلاش كردن براي تحريم ايران بهتر است به سمتي برويم كه راه‌هايي براي از بين بردن انگيزه ايران براي كاربرد تسليحات پيدا كنيم كه مي‌توان اين كار را با مشاركت دادن ايران در تصميمات بين‌المللي انجام داد.
در نهايت اتخاد اينگونه اقدامات، پيشرفت چشمگيري نخواهد بود چون ايران پيشتر نيز چنين نقشي را [در جامعه بين‌الملل] داشته است.
   تصویر     
  
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
پست: 2659
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۲۳ تیر ۱۳۸۸, ۹:۵۸ ق.ظ
محل اقامت: روبروی شما
سپاس‌های ارسالی: 2234 بار
سپاس‌های دریافتی: 14097 بار

Re: ايران بر اسرائيل غلبه خواهد كرد

پست توسط RAHVAR »

حزب‌الله خواستار تقويت ارتش لبنان از سوي ايران و سوريه شد

خبرگزاري فارس: حزب‌الله لبنان از ارتش لبنان خواست تا توانمندي‌هاي خود براي مقابله با دشمن صهيونيستي را از طريق همكاري‌هاي گسترده با ايران و سوريه افزايش دهد.

به گزارش فارس به نقل از پايگاه خبري مقاومت اسلامي لبنان، "نواف الموسوي " عضو فراكسيون حزب‌الله در پارلمان اين كشور خواستار تقويت توانمندي ارتش لبنان از طريق همكاري‌هاي محكم و گسترده با ايران و سوريه شد.
وي با اشاره به اظهارات اخير سيد "حسن نصرالله " دبيركل حزب‌الله لبنان تاكيد كرد كه دوره جديدي از مبارزه با اسرائيل آغاز شده است كه در اين دوره ديگر هيچ مقام اسرائيلي جرأت تهديدهاي بيهوده عليه لبنان را نخواهد داشت.
اين مقام حزب‌الله با اشاره به اظهارات نصرالله در مورد توانمندي‌هاي اين حزب ادامه داد كه آنچه نصرالله اعلام كرد حاصل تلاش‌هاي اعلام نشده و 24 ساعته از 14 آگوست سال 2006 تا 16 فوريه 2010 است و ده‌ها هزار نفر از مبارزان مقاومت اسلامي براي رساندن مقاومت به اين سطح كه دشمن اسرائيلي جرأت تصميم‌گيري سريع در مورد جنگ با آن را نداشته باشد، چشم روي هم نگذاشته‌اند.
وي تاكيد كرد كه هيچ جريان و حادثه سياسي و رسانه‌اي اين توانمندي را متوقف نكرد و هيچ هياهويي نيز نمي‌تواند در اين روند تاخير ايجاد كند.
وي تصريح كرد، آنچه كه اعلام شد، نهايت تلاش‌ها در اين زمينه نيست، بلكه اين تلاش‌ها ادامه خواهد داشت.
موسوي خواستار تحكيم توانمندي‌هاي ارتش از طريق برقراري همكاري‌هاي گسترده با سوريه و ايران شد و گفت: اگر بخواهيم ارتشي قوي داشته باشيم هيچ كشوري را غير از ايران و سوريه پيدا نخواهيم كرد كه به ما كمك كند.
وي ادامه داد: نه آمريكا و نه كشورهاي اروپايي آنچه كه ارتش لبنان با آن بتواند در مقابل اسرائيل بايستد در اختيار آن قرار نخواهند داد.
   تصویر     
  
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
پست: 2659
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۲۳ تیر ۱۳۸۸, ۹:۵۸ ق.ظ
محل اقامت: روبروی شما
سپاس‌های ارسالی: 2234 بار
سپاس‌های دریافتی: 14097 بار

Re: ايران بر اسرائيل غلبه خواهد كرد

پست توسط RAHVAR »

یه خبرهایی هست که یه روز صداش درمیاد .....وقتی همه خواب هستیم
   تصویر     
  
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
پست: 3472
تاریخ عضویت: جمعه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۷, ۹:۴۴ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 5879 بار
سپاس‌های دریافتی: 12411 بار
تماس:

Re: ايران بر اسرائيل غلبه خواهد كرد

پست توسط Solver »

RAHVAR,

:-o در مصر جستجوی اخبار کن این روزها :-)
Personal Site: [External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”