قرارگاه سازندگي خاتم الانبياء(ص)

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Rookie Poster
Rookie Poster
پست: 24
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۲۰ آبان ۱۳۸۸, ۱۱:۱۲ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 22 بار
سپاس‌های دریافتی: 34 بار

قرارگاه سازندگي خاتم الانبياء(ص)

پست توسط ehsan9001 »

 [External Link Removed for Guests]  

به گزارش خبرگزاري فارس محمود ‌احمدي‌نژاد عصر امروز (دوشنبه) در ديدار فرماندهان و مديران قرارگاه سازندگي خاتم الانبياء(ص) با تبريك بيستمين سالروز تاسيس اين قرارگاه، گفت: يكي از تصميمات بزرگ، شجاعانه و تعيين‌كننده‌اي كه در طول انقلاب اسلامي اتخاذ شده است، تاسيس قرارگاه سازندگي است.
رييس‌جمهور با اشاره به اينكه قرارگاه سازندگي خاتم انبياء (ص) به دلايل گوناگون نقش بسيار مهمي در ادامه راه انقلاب اسلامي داشته است، اظهار داشت: انتقال فضاي دفاع مقدس و روحيه آرماني و انقلابي به حوزه مديريت و اداره كشور، نمونه‌سازي و ايجاد الگوهاي مناسب براي اداره كشور بويژه در بخش سازندگي و ساماندهي حركت پيشتاز و نوآوري و ابداع و خلاقيت در بخش‌هاي مختلف از مهم‌ترين مأموريت‌ها و نقش‌هاي قرارگاه سازندگي در طول ساليان گذشته بوده است.
احمدي‌نژاد خاطر نشان كرد: در هر عرصه‌اي كه كشور نيازمند اقدامات سريع شجاعانه و همراه با ابتكار عمل بوده‌ايم قرارگاه سازندگي با جديت وارد شده و اين اقدامات را به خوبي به سرانجام رسانده است. بدون ترديد اگر قرارگاه سازندگي وارد عرصه سازندگي نمي‌شد، هيچ گاه نمي‌توانستيم به عنوان سدسازي درجه يك، در دنيا مطرح باشيم.
رييس‌جمهور گفت: امروز بايد ايران را به عنوان الگو و نمونه به جهان معرفي كنيم و بدون ترديد قرارگاه سازندگي در ساختن اين الگو مي‌تواند نقش مهم و بي‌بديلي ايفا كند.
احمدي‌نژاد خاطر نشان كرد: امروز روحيه خودباوري و اينكه «مي‌توانيم» براي همگان به اثبات رسيده است و با وجود چنين روحيه‌اي، طراحي‌ها و سرمايه‌گذاري‌هاي سنگين و چندصدساله نظام سلطه براي تضعيف و از بين بردن روحيه خودباوري ملت ايران، از بين رفته است.
رييس‌جمهور در ادامه از مديران قرارگاه سازندگي خواستار تلاش براي اصلاح بخش‌هايي از نظام فني و مهندسي كشور شد كه متعلق به دوره گذشته است و گفت: مطمئن هستم اصلاح اين ساختار به سود منافع ملي كشور است و جامعه مهندسي كشور نيز از آن استقبال خواهد كرد.
‌احمدي‌نژاد در ادامه با بيان اينكه مديران و متخصصين قرارگاه سازندگي بايد خود را براي ورود به فعاليت‌هاي بالادستي نفت و گاز كشور و تأمين نياز داخلي كشور، آماده كنند، تصريح كرد: در اين عرصه بايد به جايي برسيم كه نيازهاي داخلي را با سرعت و كيفيت بالاتر و بدون نياز به ديگران تأمين كنيم.
رييس‌جمهور گفت: قرارگاه سازندگي همچنين بايد مهد مطمئني براي تربيت مديران فني و تخصصي براي ساختن كشور تبديل شود.
‌احمدي‌نژاد در ادامه اظهارات خود با بيان اينكه انقلاب اسلامي ادامه نهضت انبياء الهي و در متن انقلاب جهاني اتفاق افتاده و جريان دارد. خاطر نشان كرد: انقلاب اسلامي در حقيقت پيشقراول انقلاب جهاني براي تحقق آرمان‌هاي انبياء اسلامي است و از اينرو به سرعت در حال پيشروي است.
رييس‌جمهور ماموريت انقلاب اسلامي را پايه‌گذاري حركت اصلاحي، آرماني و ايماني در جهان دانست و گفت: انقلاب اسلامي نمي‌تواند از انقلاب جهاني و اصلاح جهان جدا باشد.
وي خاطر نشان كرد: نظام استكباري سرمايه‌داري در هر عرصه‌اي كه انقلاب اسلامي وارد شده، به عنوان مانع در مقابل آن قرار گرفته است و همه اهتمام نظام سلطه مهار و تخريب انقلاب بزرگ ملت ايران بوده و هست.
‌احمدي‌نژاد گفت: امروز به فضل ‌نظام سلطه و استكباري در مقابل انقلاب اسلامي با شكست مواجه شده است و همه عصبانيت آنها دقيقاً بخاطر همين موضع است. امروز ليبرال دمكراسي هيچ جذابيتي براي ملت‌ها ندارد و آنها صرفاً به دنبال صيانت از اصل انديشه سرمايه‌داري هستند كه به فضل الهي آن هم رو به افول است.
رييس‌جمهور با اشاره به سخنان قدرت‌هاي زورگو عليه ملت ايران خاطر نشان كرد: امروز نظام سلطه و سرمايه‌داري در مقابل ملت ايران به پراكنده‌گويي و سطحي‌نگري افتاده است. آنها بدانند همه ملت ايران پاسداران صيانت و حفاظت از ارزش‌هاي انقلاب اسلامي هستند.
‌احمدي‌نژاد برپايي حيات طيبه در سراسر جهان را مأموريت بزرگ ملت ايران و فلسفه برپايي انقلاب اسلامي دانست و گفت: مأموريت امروز پيوند دوباره بشريت با حلقه حقيقي آسمان و زمين يعني ولايت و امامت و برچيدن ظلم از همه جهان است.  
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”