عبدالمالك ريگي دستگير شد

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 9280 بار
سپاس‌های دریافتی: 22106 بار

Re: عبدالمالك ريگي دستگير شد

پست توسط sinaset »

پایان اختاپوسی به نام ریگی

خبری بود تنها یک سطر کوتاه ، با صدها روز بک گراند که از بامداد امروز سه شنبه ابتدا شایعه اش مطرح شد و بعد خبرش ،و البته از دسته خبرهایی که هرچه جزئیاتش بیشتر گفته شود عظمت کار هم بیشتر نمایان می شود.

شرور عبدالمالک ریگی بعد از سالها شرارت و آدم کشی بالاخره به دام نفرین مادران داغداری افتاد که جوانانشان به دست آغشته به خون این جلاد کشته شده بودند.

جوانکی که با توهم رهبری بخشی از جامعه ، با سوء استفاده از فقر و محرومیت مردم زجر کشیده بلوچ برخی از جوانان ساده لوح خطه سیستان و بلوچستان را فریفت تا آنان را به عضویت جریانی مخوف با هدف قتل و آدم کشی درآورد، کسانی که شاید به خاطر مشتی دلار تن به کشتار سنگ دلانه مردم بیگناه زدند، کسانی که با تاثیر پذیری از اعتقادات غیر واقعی و جعلی مذهبی از شیعیان دشمنی خیالی برای خودآفریده بودند و به جنگ مسلحانه با آنان برخواستند.

حالا آن جوانک با قیافه ای مبهوت باید برای مرگش لحظه هارا بشمارد، کسی که در عین جوانی تشکیلاتی مخوف و امنیتی برای خود تدارک دیده بود ، کسی که سال ها در دور ترین و صعب العبور ترین نقاط مخفی بود و تحت شدیدترین تدابیر امنیتی تردد می کرد و با کابوس دستگیری شب ها را به صبح می رساند... اینک آن کابوس به واقعیت رسیده و ماموران ایران که در زمین دنبال او می گشتند در فرصتی ایده ال او را در آسمان به چنگ آوردند.
او همواره با نیروهایی تا دندان مسلح تردد می کرد اما در شرایطی دستگیر شد که به عنوان مسافر هواپیما ،خلع سلاح مطلق بود.

او راحت تر از آنی که فکرش را می کرد گرفتار شد و به اصطلاح در تله امنیتی و تور اطلاعاتی ایران گرفتار شد تا پایان اختاپوس شرق ایران بسیار شیرین رقم بخورد بدون تیراندازی ، بدون درگیری و بدون ریختن قطره ای خون از بینی حتی یک نفر.

ریگی لابد پیش از دستگیری در زمانی که از دوبی به سمت قرقیزستان در حال حرکت بود و وارد آب ها ایران شده باز هم رویاهایی را در سر پرورانده واحتمالا نقشه هایی برای آدم کشی می کشیده است و چهره او زمانی که از پنجره هواپیما دو جنگنده ایرانی را دیده بسیار دیدنی بوده است.

بی شک ماموران امنیتی ایران سال ها ریگی را تحت نظر داشته و طراحی های بی شماری برای خلاص کردن مردم شرق ایران از شر این جرثومه فساد داشته اند اما نوع اجرای عملیات دستگیری ریگی قطعا سبک نوینی در عملیات های اطلاعاتی و امنیتی بین المللی بوده به نحوی که در نوع خود کم نظیر و حتی بی نظیر بوده است.

حال باید منتظر افشاگری های جوانک خوش خیال بود و نیزمنتظر موضع گیری های کشورهای مدعی مبارزه با تروریسم!

اینک ریگی به عنوان منبعی با ارزش می تواند پته خیلی قدرت ها را روی آب بریزد و بگوید از چه کسانی سفارش ترور می گرفته و برای هر ترور چه فاکتور هایی ارسال می کرده و نیز بگوید با کدام سرویس های جاسوسی همکاری داشته است.

باید منتظر شنیدن اعترافات او نیز بود و نیز منتظر دیدن او هنگامی که در مقابل صندلی دادگاه عدل می نشیند.

اما آنچه که ریگی باید بداند این است که مطمئنا امن ترین جا برای او در ایران همان سلولش است چرا که اگر به جای ماموران مردم عادی او را به چنگ می آورند سرنوشت دردآوری در انتظار او بوده است.

اسماعیل سلطنت پور
[External Link Removed for Guests]
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.
با عرض پوزش،دیگر در انجمن حضور ندارم،که به پیام ها پاسخ بدم.
Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 870 بار
سپاس‌های دریافتی: 695 بار

پست توسط atlantik »

این بهترین عیدی بود که بچه های اطلاعات و عملیات به ملت ایران تقدیم کردند . دست تک تک اونا رو میبوسم .به امید روزی که شاهد دستگیری سرکرده مجاهدین " رجوی " باشیم
[FONT=Courier New]من در کشوری زندگی می کنم که زبانش پارسی است، اما به آن فارسی می گویند  [FONT=Courier New][COLOR=#7030a0]چون   "پ" ندارد!   

[FONT=Microsoft Sans Serif]دکتر علی  
Novice Poster
Novice Poster
نمایه کاربر
محل اقامت: اردبيل
سپاس‌های ارسالی: 44 بار
سپاس‌های دریافتی: 77 بار

پست توسط v@hid »

خدا را شكر كه اين ملعون دستگير شد
ايران بايد با تخليه اطلاعاتي اين حيوان و افشا كردن جزئيات همكاري آمريكا و انگليس و منافقين و... دست اونارو رو كنه
من اين اتفاق ميمون رو به همه تبريك ميگم
Major I
Major I
نمایه کاربر
محل اقامت: ایران، از خلیج همیشه فارس تا دریای خزر
سپاس‌های ارسالی: 3381 بار
سپاس‌های دریافتی: 1794 بار

پست توسط hermes_PERSIAN »

به همه ملت ایران تبریک می گویم. ایکاش می شد تقاص تمامی جنایاتی که انجام داده را ببیند.
در روز آغاز امامت حضرت ولی عصر این خبر بهترین عیدی برای ملت ایران بود.
بر دستان همه عزیزانی که این کار بزرگ را انجام داده اند بوسه می زنم.
خليج فارس = الخليج الفارسي = Persian Gulf = Persischer Golf = golfe Persique = Περσικός κόλπος = Перси́дский зали́в = الخلیج الفارسی الی الابد
جمال عبدالناصر: کنا سنعمل: حتی یمتد العربی من المحیط الاطلسی الی خلیج الفارسی
Major II
Major II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 588 بار
سپاس‌های دریافتی: 938 بار

پست توسط vahid_kh »

و به ياد كساني كه به دست او شهيد شدند.
از خاك بر امديم و خاك بر سرمان شد.
Captain
Captain
محل اقامت: شیراز
سپاس‌های ارسالی: 22364 بار
سپاس‌های دریافتی: 5559 بار

پست توسط Present »

تصویر

تصویر
پروانه نیستم که به یک شعله جان دهم / شمعم که سوزم و دودی نیاورم

گــــــــــــــــاهی تــــــــــــــاوان شیــــــــــر بودن قـــفس اســـت ...
امــــــــا شـــــغال هــــا در شـــــهــــر آزاد مـــــیگـــــــردنــــــــــد ... !

به زودی تعمیرکار لب تاپ می شم :-)
New Member
سپاس‌های دریافتی: 17 بار

پست توسط bagher1 »

سلام تبریک میگم این موفقیت اطلاعاتی رو به دوستان البته به طور ویژه تبریک میگم اخه هر چی باشه واسه ما اهل فنون نظامی اطاعاتی واقعا خبر خوشی بود
چندتا شبهه وجود داره در این عملیات البته باید هم وجود داشته باشه
1 اگه این پرواز از دبی به قرقیزستان بوده کجا فرود اومده تو ایران
2 اون هواپیمایی که نشون دادن که ریگی اومد بیرون ازش فکر کنم جت فالکون بود در در امور دولتی ایران استفاده میشه اون از کجا ریگی رو اورده بود
3 در بعضی از حرفهای مسئولین سخن از ارتش شد . نقش ارتش چی بوده؟ ایا ناوی که چند روز پیش در قطر پهلو گرفت برای تحویل ریگی رفته بود؟
با کمی تامل میبینید معماها زیاده
ولی به نظر بنده این عملیات اینجوری بوده ریگی رو از افغانستان تعقیب میکنن تا دبی در دبی مخفیانه به وسیله نیرو قدس ربوده میشه و به کشتی پهلو گرفته ارتش در قطر تحویل داده میشه (مسئولین از عملیات مشترک اطلاعاتی نظامی ارتش هم حرف زدن) و اون کشتی نظامی به بندر عباس میاد و از اونجا به تهران میبرن با همون هواپیمایی که دیدیم (هیچ پرواز ایرانی که از دبی به قرقیزستان نمیره درثانی هیچ فرود استراری هم گزارش نشده ثالثا اگه هم هواپیمایی رو نشوندن ما حتما اون هواپیما رو در اسمان خودمون ربودیم که اینم گزارش نشده ) پس به احتمال قوی با کشتی اومده منتظر نظرات دوستان هستم
Major
Major
نمایه کاربر
محل اقامت: باختران
سپاس‌های ارسالی: 309 بار
سپاس‌های دریافتی: 2025 بار
تماس:

پست توسط ali1371 »

من هم به نوبه خودم دوباره این پیروزی عظیم رو تبریک میگم وکاشکی به جای اینکه این همه ادم می کشت یه زندگی شرافتمندانه ای در پیش می گرفت زندگی می کرد وواقعا هیچ نعمتی بعد از سلامتی جز امنیت نمی باشد
  که ارتش ایران درجنگ کرد حماسه نبود معجزه بود
یاسرعرفات

وبلاگ من [External Link Removed for Guests]
Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 7461 بار
سپاس‌های دریافتی: 7118 بار
تماس:

پست توسط @lirez@ »

shola نوشته شده:
امیدواریم که شهرستان سیستان و بلوچستان

بنده هم ضمن تبریک این حرکت نیروهای اطلاعاتی ایران عزیز.تصویر
به زبان عامیونه: ناز شصت بچه های اطلاعات با این حرکت قشنگشون.

منتظر تروریست بزرگ رجوی هم هستیم. به امید ان روزتصویرتصویر

راستی sholaجان شرمنده.معذرت.عذر می خوامتصویر منظورت همون استان سیستان هست دیگه؟
Major
Major
سپاس‌های ارسالی: 671 بار
سپاس‌های دریافتی: 660 بار

پست توسط F-14 Fan »

هنوز از ياداوري جنايتي كه ريگي و گروه ملعونش عليه سربازان وظيفه سراوان انجام دادند خيلي ناراحت ميشم.

خبر دستگيري ريگي ان هم زنده بهترين عيدي است براي مردم ايران.
Rookie Poster
Rookie Poster
محل اقامت: United States
سپاس‌های ارسالی: 2 بار
سپاس‌های دریافتی: 75 بار
تماس:

پست توسط catsoo »

Tabrik be hamayee Iraniha

Catsoo
Major I
Major I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 231 بار
سپاس‌های دریافتی: 1917 بار

پست توسط میهن پرست »

من یه درخواست از اقا مهدی دارم اونم اینکه به کسی که خبرو قرار داد یک مشلقونی حسابی بده.ارتقا کاربری فکر کنم خوبه.فقط تو این فکرم چطوری اینو بکشن خوبه.از دیروز دارم طرح هام رو رو کاغذ میریزم.ولی هر جور فکر میکنم میبینم این وطن فروش کثافتو هر جور بکشی کمه.
نمیدونم الان نوری زاده و بی بی سی تو چه حالی هستن.
شاید سالهای سال باشد که اتش امپراطوری پارس خاکستر شده باشد.اما روزی فرا خواهد رسید که ز خاکستر ها ققنوس برخیزد و ان هنگام اتش سالهای سال سکوت مردم ایران زبانه خواهد کشید و بار دیگر مردمی از سرزمین پارس از شرق تا چین واز غرب تا دروازه های روم حکمرانی میکنند و تمام دشمنان این مرز وبوم در اتش قهر ایران خواهند سوخت.ان روز نزدیک است...
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”