برگزاری مسابقات ملی طراحی زیردریایی کنترل از راه دور

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Major I
Major I
نمایه کاربر
پست: 837
تاریخ عضویت: شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۸, ۶:۱۰ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 231 بار
سپاس‌های دریافتی: 1917 بار

برگزاری مسابقات ملی طراحی زیردریایی کنترل از راه دور

پست توسط میهن پرست »

مسابقات ملي زيردريايي‌هاي كنترل از راه دور برگزار مي‌شود
خبرگزاري فارس: نخستين مرحله از مسابقات ملي زيردريايي‌هاي كنترل از راه دور روز چهارشنبه با حضور 50 تيم از دانشگاه‌هاي سراسر كشور در دانشگاه صنعتي مالك اشتر وزارت دفاع برگزار مي‌شود
به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از اداره كل تبليغات دفاعي وزارت دفاع، در اين مرحله از مسابقات، مباحث و مستندات طراحي، ارائه شده از سوي تيم‌هاي شركت كننده مورد ارزيابي متخصصان و استادان علوم دريايي از دانشگاه‌ها و مراكز علمي – تحقيقاتي كشور قرار گرفته و در اين بين، از تيم‌هايي كه در زمينه طراحي كامل جزييات و مهندسي زيردريايي هاي كنترل از راه دور حائز رتبه گرديده‌اند، قدرداني مي‌شود.
هدف اصلي از برگزاري نخستين دوره مسابقات ملي زيردريايي‌هاي كنترل از راه دور كه با همكاري دانشگاه مالك اشتر و سازمان صنايع دريايي وزارت دفاع برگزار مي‌شود، گسترش مباحث علمي و نهادينه كردن دانش و فناوري شناورهاي زيرسطحي در كشور است.
تقويت دانشجويان در زمينه‌هاي فني مهندسي، ايجاد بسترهاي مناسب براي ابراز خلاقيت متخصصان و پژوهشگران، رفع نيازهاي تجاري و دفاعي (فراساحل) در زمينه شناورهاي زير سطحي كنترل از راه دور و تقويت ارتباط هدفمند ميان سازمان‌هاي مرتبط با دريا و دانشگاه‌ها از ديگر اهداف برگزاري اين مسابقات به شمار مي‌روند.
دومين مرحله از اين مسابقات با طرح مباحث و مستندات مربوط به ساخت و مسابقه شناورها در محيط عملياتي، تيرماه سال آينده برگزار شود.
شاید سالهای سال باشد که اتش امپراطوری پارس خاکستر شده باشد.اما روزی فرا خواهد رسید که ز خاکستر ها ققنوس برخیزد و ان هنگام اتش سالهای سال سکوت مردم ایران زبانه خواهد کشید و بار دیگر مردمی از سرزمین پارس از شرق تا چین واز غرب تا دروازه های روم حکمرانی میکنند و تمام دشمنان این مرز وبوم در اتش قهر ایران خواهند سوخت.ان روز نزدیک است...
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”