فاکس نیوز : 60 درصد مردم آمریکا معتقدند باید با ایران جنگید

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
پست: 2659
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۲۳ تیر ۱۳۸۸, ۹:۵۸ ق.ظ
محل اقامت: روبروی شما
سپاس‌های ارسالی: 2234 بار
سپاس‌های دریافتی: 14097 بار

فاکس نیوز : 60 درصد مردم آمریکا معتقدند باید با ایران جنگید

پست توسط RAHVAR »

 فاکس نیوز : 60 درصد مردم آمریکا معتقدند باید با ایران جنگید  

56 درصد ازشرکت کنندگان در نظر سنجی گفته اند که دست یابی ایران به سلاح هسته ای یکفاجعه است ، 37 درصد گفته اند که مشکلی است که می توان آن را مدیریت کرد ،3 درصد گفته اند که مشکلی نیست و تنها 3 درصد پاسخ نمی دانم داده اند . عصر ایران – شبکهخبری محافظه کار " فاکس نیوز " آمریکا در یک نظر سنجی جدید از شهروندانآمریکایی نظر آنها را درباره سیاست های دولت اوباما در زمینه های مختلف ،بن لادن و اتمی شدن ایران پرسیده است .

به گزارش عصر ایران [External Link Removed for Guests]دراین نظر سنجی که در به صورت تلفنی طی روزهای 23 و 24 فوریه ( هفته گذشته )و از بین 900 نفر به عمل آمده است ، 60 درصد از پرسش شوندگان گفته اند کهدیپلماسی و استفاده از تحریم در برابر سیاست اتمی ایران کارایی ندارد وبرای بازداشتن ایران از آنچه که " دست یابی به سلاح اتمی " خوانده اند ،باید از ابزار نظامی استفاده کرد .

در این نظر سنجی 41 درصد ازشهروندان آمریکایی سیاست های یک سال گذشته اوباما در قبال ایران را تاییدکرده اند و 42 درصد از شهروندان پرسش شونده گفته اند که موافق سیاست هایاوباما در قبال ایران نیستند و 17 درصد نیز پاسخ " نمی دانم " داده اند .

دراین نظر سنجی در برابر این پرسش که آیا استفاده از دیپلماسی و تحریم دربرابر ایران کارایی دارد و یا اینکه باید از ابزار نظامی استفاده شود ؟ 25درصد از پرسش شوندگان گفته اند که دیپلماسی و ابزار تحریم کارایی دارد ولی60 درصد گفته اند که باید از ابزار نظامی علیه ایران استفاده شود و 15درصد هم جواب " نمی دانم " داده اند .

از بین کسانی که به اینپرسش رای داده اند 35 درصد دموکرات ها و 14 درصد جمهوریخواهان موافق گزینهدیپلماسی بوده اند و 51 درصد دموکرات ها و 75 درصد شهروندان با گرایشجمهوریخواه از گزینه نظامی حمایت کرده اند .


در نظر سنجی ششماه گذشته فاکس نیوز در قبال همین پرسش ، 29 درصد از گزینه دیپلماسی ، 59درصد از گزینه نظامی و 13 درصد پاسخ نمی دانم داده بودند .

همچنین در پاسخ به این پرسش که دست یابی ایران به سلاح هسته ای :

1- یک فاجعه
2- مشکلی که می توان آن را مدیریت کرد
3- مشکلی نیست
4- نمی دانم

56درصد از شرکت کنندگان در نظر سنجی گفته اند که دست یابی ایران به سلاحهسته ای یک فاجعه است ، 37 درصد گفته اند که مشکلی است که می توان آن رامدیریت کرد ، 3 درصد گفته اند که مشکلی نیست و تنها 3 درصد پاسخ نمی دانمداده اند .

66 درصد جمهوریخواهان و 51 درصد دموکرات ها و 50 درصدشهروندان بدون گرایش سیاسی به این دو حزب ، گفته اند که دست یابی ایران بهسلاح هسته ای یک فاجعه خواهد بود .

همچنین در این نظر سنجی پرسیده شده است در صورت دستگیری اسامه بن لادن برای محاکمه او با کدام یک از گزینه های زیر موافقید ؟

1- محاکمه در دادگاه جنایی در آمریکا
2- دادگاه نظامی
3- نمی دانم

درپاسخ به این پرسش 25 درصد به دادگاه جنایی ، 66 درصد به دادگاه نظامی و 9درصد هم گزینه نمی دانم را انتخاب کرده اند .این در حالی است که در نظرسنجی همین شبکه در نوامبر سال 2001 ( دو ماه بعد از حادثه تروریستی 11سپتامبر) 29 درصد به دادگاه جنایی بین المللی ، 22 درصد به دادگاه عادی درآمریکا ، 36 درصد به دادگاه نظامی و 9 درصد به گزینه " نمی دانم " رایداده بودند .

ضریب خطای این نظر سنجی 3 درصد اعلام شده است .
   تصویر     
  
Major I
Major I
نمایه کاربر
پست: 837
تاریخ عضویت: شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۸, ۶:۱۰ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 231 بار
سپاس‌های دریافتی: 1917 بار

Re: فاکس نیوز : 60 درصد مردم آمریکا معتقدند باید با ایران جنگید

پست توسط میهن پرست »

حداقل 95درصداز مردم ایران هم میگن استفاده صلح امیز از انرژی اتمی حق ماست به هیچ کسم ربطی نداره.والبته معلوم نیست چند درصد از مردم هم بگن بمب اتم حق ماست.ولی دوران بمب اتم به سر اومده.
شاید سالهای سال باشد که اتش امپراطوری پارس خاکستر شده باشد.اما روزی فرا خواهد رسید که ز خاکستر ها ققنوس برخیزد و ان هنگام اتش سالهای سال سکوت مردم ایران زبانه خواهد کشید و بار دیگر مردمی از سرزمین پارس از شرق تا چین واز غرب تا دروازه های روم حکمرانی میکنند و تمام دشمنان این مرز وبوم در اتش قهر ایران خواهند سوخت.ان روز نزدیک است...
Furious Poster
Furious Poster
پست: 364
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۸ آبان ۱۳۸۷, ۵:۴۳ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 3003 بار
سپاس‌های دریافتی: 602 بار

Re: فاکس نیوز : 60 درصد مردم آمریکا معتقدند باید با ایران جنگید

پست توسط chad »

خیلی ببخشید60درصد مردم امریکا حتما قدر ارامش رو نمیدونند.
Rookie Poster
Rookie Poster
پست: 40
تاریخ عضویت: جمعه ۲۵ دی ۱۳۸۸, ۹:۱۶ ب.ظ
سپاس‌های دریافتی: 46 بار

Re: فاکس نیوز : 60 درصد مردم آمریکا معتقدند باید با ایران جنگید

پست توسط afi66 »

به جای دعوا با مردم امریکا باید دید چه سیاستهائی باعث شده انها اینطوری فکر کنند فقط امریکائیها نیستند که اینطور فکر میکنند والا ما هم دیگه به سیاستهای اتمی اطمینان نداریم
Fast Poster
Fast Poster
نمایه کاربر
پست: 221
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۸۶, ۱۰:۳۰ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 297 بار

Re: فاکس نیوز : 60 درصد مردم آمریکا معتقدند باید با ایران جنگید

پست توسط don_Hirbod »

بگزاريد بيايند و ببينند كه ما تا به آخر خواهيم ايستاد و گرچه تا پاي نابودي خويش ليك دشمنان اين مرز و بوم را نيز با خود به گور خواهيم برد .
كاري خواهيم كرد كه با تمام شدن ما دودمان امپراتوري و قدرت امريكا نيز به پايان رسد گرچه نخواهيم توانست آنهارا به كلي نابود نماييم
چو ايران نباشد تن من مباد
New Member
پست: 19
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۶ بهمن ۱۳۸۸, ۵:۵۲ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 275 بار
سپاس‌های دریافتی: 42 بار

Re: فاکس نیوز : 60 درصد مردم آمریکا معتقدند باید با ایران جنگید

پست توسط serpiko »

قضیه اتمی چه صلح امیز وچه غیر ان میتوانست به کسی ربطی نداشته باشد متاسفانه بعضی اداهای پوپولیستی دنیارا به این موضوع حساس کرده است.
Rookie Poster
Rookie Poster
پست: 21
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۱۲ آذر ۱۳۸۸, ۱۰:۴۳ ب.ظ
محل اقامت: مشهد
سپاس‌های ارسالی: 7 بار
سپاس‌های دریافتی: 5 بار
تماس:

Re: فاکس نیوز : 60 درصد مردم آمریکا معتقدند باید با ایران جن

پست توسط سهیل H »

بابا بمب ساختیم اینم بدونین ایران امریکا تو منطقه دشمن مشترک دارن روسیه رو میگم و اهداف مشترکیم دارن پس تا اونا تمام نشه نه تنها با هم نمجنگن بلکه با هم همکاریم دارن
کیست که نداند مردان بزرگ از درون کاخهای فرو ریخته به قصد کین خواهی بیرون می آیند کین از خراب کننده و ندای از درونم می گفت برخیز ایران تو را فراخوانده است و برخواستم[FONT=Times New Roman].
-   شاه افشار[FONT=Times New Roman] -  
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”