درخواست القاعده از مسلمانان آمریکا : به آمریکا حمله کنید!

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Major I
Major I
پست: 5234
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۸۵, ۲:۴۷ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 1747 بار
سپاس‌های دریافتی: 4179 بار
تماس:

درخواست القاعده از مسلمانان آمریکا : به آمریکا حمله کنید!

پست توسط ganjineh »

[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]بهگزارش خبرگزاری اهل‏بیت(ع) ـ ابنا ـ بر اساس گزارشی که دقایقی پیشآسوشیتدپرس اعلام کرد، یک شخص آمریکایی‏الاصل به نام «آدام گاداهن ـ A.Gadahn» که در ایالات متحده زاده شده و اکنون از سوی نیروهای وابسته بهشبکه تروریستی القاعده سخن می‏گوید، در یک نوار ویدئویی از مسلمانان حاضردر نیروهای مسلح آمریکا خواسته است که با حمله به آمریکا، از سرگردی که در"پادگان نظامی فورت هود" ، 13 تن از همکاران آمریکایی‏اش را قتل‏عام کردتبعیت نمایند!
گاداهن، که «اعظم آمریکایی» نیز نامیده می‏شود، در اینسخنان که در یک حلقه نوار ویدئوئی 25 دقیقه‏ای ضبط شده، «سرگرد ندال حسن»ـ قاتل مذکور ـ را انسانی پیشرو و و پیشگام نامیده که باید برای دیگرمسلمانان ـ بویژه مسلمانانی که در ارتش های غربی فعالیت می‏کنند ـ نقشالگو و نمونه را بازی کند.
وی در این ویدیو از مسلمانان فعال درارتش‏های کشورهای غربی خواسته است که اهداف با ارزش‏تری را در این ارتشهاو کشورها هدف قرار دهند و افزوده است: «برادر ندال برای مسلمانان توّاب درارتش‏های کشورهای کافر و همچنین رژیم‏های مرتد، یک الگوی ایده آل است».
اینتروریست افراطی، تهدیدات خود را اینگونه ادامه داد که: «شما فکر نکنید کهفقط پایگاه‏های نظامی آمریکا و دیگر کشورهای غربی دارای ارزش هستند ؛ بلکهعلاوه بر اینها مراکز و نهادهای بسیار حساس و ارزشمند دیگری نیز هستند کهمسلمانان با حمله به آنها می‏توانند خسارات بسیار گسترده‏ای به بارآورند»!!
گاداهن که در یک مزرعه بز پروری در شهرستان "ریورساید"کالیفرنیا بزرگ شده است در شهرستان مجاور آن "اورنج کاونتی" ظاهراً به دیناسلام گرویده است؛ اما به دلیل فعالیت‏های افراطی، تحت تعقیب ادارهتحقیقات فدرال آمریکا "اف بی آی" است و این سازمان مبلغ یک میلیون دلارجائزه را برای اطلاعاتی تعیین کرده است که به دستگیری یا قتل وی منجر شود.
لازمبه ذکر است که عناصر افراطی و تروریست، ساخته و پرداخته سرویس‏هایاطلاعاتی غرب هستند و با اعمال خشونت‏آمیز و غیر انسانی و اسلامی خود،تلاش می‏کنند تا چهره اسلام را در جهان تنفرانگیز نشان دهند. 
مرکز انجمنهای تخصصی گنجینه دانش
[External Link Removed for Guests]
مرکز انجمنهای اعتقادی گنجینه الهی
[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”