رئيس گروهك تروريستي پژاك آزاد شد

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Major
Major
سپاس‌های ارسالی: 18 بار
سپاس‌های دریافتی: 903 بار

رئيس گروهك تروريستي پژاك آزاد شد

پست توسط KRITER »

سرکرده گروهک تروریستی پژاک پس از آزاد ی از دولت المان ورفتار محبت امیزپلیس این کشور قدردانی کرد.

رحمان حاجی احمدی حدود چهار سال است از المان تحرکات وعملیات تروریستی گروهک پژاک را هدایت می کند وبارها در مصاحبه با شبکه های رادیو تلویزیونی اروپا رسما مسئولیت ترورهای خونین در غرب ایران را بر عهده گرفته است .

واي خدا كه سر آدم سوت ميكشه.خواستم تو تاپيك دستگير شد بنويسم اما ديدم اين يه چيز ديگست....

سر کرده پژاک چند روز قبل بدست پلیس المان بازداشت شد وایران بلافاصله خواستار استرداد این تروریست ومحاکمه وی شد اما دولت المان دیشب او را ازاد کرد.

حاجی احمدی پس از ازادی در مصاحبه ای تلویزیونی گفت :روز جمعه بازداشت شدم ودر طول بازداشت در کمال محبت واحترام با من رفتار شد وواقعا از دولت المان متشکرم.

در چند روز گذشته شماری از خانواده های شهدای عملیات تروریستی پژاک با تجمع مقابل سفارت المان وبلژیک خواستار استرداد این تروریست ومحاکمه او شده بودند.

سر کرده پژاک که از پذیرفتن مسئولیت عملیات تروریستی این گروهک ابایی ندارد گفت : طبیعی است که ایرانیها خواستار استرداد من باشد اما دولت المان مدافع وحامی حقوق بشر است وبه همین علت با استرداد من مخالفت کردودر فاصله کوتاهی آزاد شدم.

سرکرده گروهک تروریستی پژاک افزوداگر دستگیری من با یکشنبه و دوشنبه یعنی ایام تعطیل در اروپامصادف نمی شد دولت المان مرا زودتر ازاد می کرد.

[External Link Removed for Guests]
Major II
Major II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 588 بار
سپاس‌های دریافتی: 938 بار

Re: رئيس گروهك تروريستي پژاك آزاد شد

پست توسط vahid_kh »

كشتن جوونهاي ايران اسمش شده حقوق بشر ؟

هنوز دو تا از دوستام رو كه اين كثافتها كشتن خونشون خشك نشده.
از خاك بر امديم و خاك بر سرمان شد.
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”