هند مدل هوا پایه موشک کروز براهموس را توليد مي کند

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Moderator
Moderator
پست: 2646
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۹ خرداد ۱۳۸۶, ۷:۴۱ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 22547 بار
سپاس‌های دریافتی: 14742 بار

هند مدل هوا پایه موشک کروز براهموس را توليد مي کند

پست توسط Shahbaz »

 [External Link Removed for Guests]  


رسانه های هند روز سه شنبه اعلام کردند نیروی هوایی این کشور در سالهای آینده یک موشک کروز هوا به زمین مافوق صوت تولید خواهد کرد.
روزنامه ایندین اکسپرس در شماره امروز خود به نقل از یکی از منابع بلندپایه وزارت دفاع این کشور نوشت دولت هند هفته پیش با شرکت هوافضای براهموس که سازنده موشکهای کروز است قرارداد امضا کرد و موشک کروز جدید موسوم به براهموس در چند سال آینده به ناوگان نیروی هوایی هند خواهد پیوست.
این منبع گفت با مجهز شدن جنگنده های پیشرفته سوخو- سی Su-30 نیروی هوایی هند به موشکهای کروز براهموس که برد آنها به دویست و نود کیلومتر می رسد،‌ این جنگنده ها قابلیت حملات دقیق در فواصل دور را خواهند داشت.

پایگاه اینترنتی خبرگزاری شینهوا اعلام کرد یک مقام نیروی هوایی هند اعلام کرد این کشور چند نوع موشک هوا به هوا و موشک هوا به زمین پریتهویPrithvi را در اختیار دارد اما فاقد موشکهای کروز دور برد بسیار پیشرفته است. این نخستین بار است که نیروی هوایی هند موشک کروز براهموس تولید می کند.


واحد مرکزی خبر

موشک ضد کشتی براهموس
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif][FONT=times new roman,times]     [FONT=Times New Roman,serif]   [FONT=Times New Roman,serif]    امام خمینی (ره ) :
اگر بند بند استخوان هایمان را جدا سازند ، اگر سرمان را بالای دار برند ، اگر زنده زنده در شعله های آتش مان بسوزانند ، اگر زن و فرزندان و هستی مان را در جلوی دیدگان مان به اسارت و غارت برند ، هرگز امان نامه ی کفر و شرک را امضا نمی کنیم .  
           
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”