خشم پرو از موشک بی‌کیفیت رژيم اسراییل

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Captain I
Captain I
پست: 820
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۶, ۱۱:۵۸ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 4147 بار
سپاس‌های دریافتی: 2180 بار

خشم پرو از موشک بی‌کیفیت رژيم اسراییل

پست توسط حسن2568 »

  پرو از موشک بی‌کیفیت رژيم   در اواسط سال گذشته میلادی، 244 فروند از این موشک‌ها را از اسراییل خریداری کرد و اکنون پس از آزمایش این موشک‌ها، وزیر دفاع پرو خواستار توضیح شرکت واسطه‌ای شده است که این موشک‌ها را از رژیم صهیونیستی خریداری کرده است.  پرو جمعه شب، دو موشک اسراییل را که برد آن را 2 تا 4 هزار متر عنوان کرده‌اند آزمایش کرد اما موشک اسراییلی نتوانست بیش از 50 متر برد داشته باشد و پس از پرتاب، در کنار جایگاه مقامات نظامی سقوط کرد.

به گزارش شبکه ایران به نقل از خبرگزاری فرانسه، شلیک آزمایشی موشک اسراییلی در یک مراسم رسمی در پرو و سقوط این موشک در نزدیکی محل شلیک آن، باعث فرار مقامات نظامی پرو از محل آزمایش شد.

 تصویر 


ارتش پرو جمعه شب، دو موشک "اسپیک‌ام‌آر- ال‌آر" (Spike MR/LR) ساخت رژیم صهیونیستی را که برد آن را از 2 هزار و پانصد تا 4 هزار متر عنوان می‌کنند آزمایش کرد اما در این آزمایش موشک اسراییلی نتوانست بیش از 50 متر برد داشته باشد و پس از پرتاب، در کنار جایگاه مقامات نظامی سقوط کرد و باعث ایجاد ترس و وحشت در میان آنان شد.


در این آزمایش که با حضور خبرنگاران در منطقه‌ای در بیابانی در 45 کیلومتری جنوب لیما، پایتخت پرو برگزار شد، موشک دوم به علل نامعلومی از مسیر منحرف شد و در 50 متری مقامات نظامی و سیاسی حاضر در محل مانند نمایندگان پارلمان و "رافائل ری" وزیر دفاع سقوط کرد.

 تصویر 


سقوط این موشک موجب وحشت و فرار این مقامات شد و وزیر دفاع پرو بلافاصله دستور توقف عملیات آزمایش این موشک‌ها را صادر کرد و در گفتگو با خبرنگاران با اعلام اینکه علت این حادثه اشتباه انسانی نبوده و نقص فنی موشک دلیل آن بوده است، تاکید کرد که امکان وقوع چنین حوادثی وجود دارد.

تصاویر تلویزیونی این حادثه نشانگر آن است که بلافاصله پس از شلیک دومین موشک، فرمانده نظامی این آزمایش فریاد می‌زند: "همه روی زمین بخوابید. روی زمین بخوابید!"

پرو در اواسط سال گذشته میلادی، 244 فروند از این موشک‌ها را از اسراییل خریداری کرد و اکنون پس از آزمایش این موشک‌ها، وزیر دفاع پرو خواستار توضیح شرکت واسطه‌ای شده است که این موشک‌ها را از رژیم صهیونیستی خریداری کرده است.

 
[External Link Removed for Guests]
باآزمايش hla وثبت نام در پايگاه پيوند مغز استخوان كشور در بيمارستان شريعتي شانس زندگي را در بيماران سرطان خون و... افزايش دهيد [External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”