تمامي سطح خليج فارس تحت پوشش شناورهاي تندرو سپاه قرار دارد

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 1929
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۸۹, ۹:۰۱ ب.ظ
محل اقامت: IRAN
سپاس‌های ارسالی: 2144 بار
سپاس‌های دریافتی: 7631 بار
تماس:

تمامي سطح خليج فارس تحت پوشش شناورهاي تندرو سپاه قرار دارد

پست توسط HORLIKAN »

به گزارش خبرنگار دفاعي خبرگزاري فارس، اعزامي به منطقه عمومي رزمايش پيامبر اعظم 5 سردار عليرضا تنگسيري فرمانده منطقه يكم دريايي سپاه پاسداران، در حاشيه برگزاري منطقه اول اين رزمايش دريايي با حضور در جمع خبرنگاران با بيان اينكه تجهيزات به كار گرفته شده در اين مرحله از رزمايش كه شامل انواع شناورها در كلاس‌هاي مختلف مي‌باشد تنها بخشي از توان دفاعي جمهوري اسلامي است، گفت: با به كارگيري انبوه شناورهاي دريايي در اين مرحله از رزمايش امروز تمامي سطح خليج فارس تحت پوشش شناورهاي تندرو سپاه پاسداران قرار دارد.
تنگسيري با تاكيد بر اينكه تمامي تجيهزات به كار گرفته در اين رزمايش ساخت داخل است به عملياتي شدن شناور هوشمند و رادارگريز سپاه به نام "يامهدي " در اين رزمايش اشاره كرد و افزود: اين امر توان دفاعي نيروي دريايي سپاه را تا حد زيادي افزايش خواهد داد.
وي به كارگيري و حضور نيروهاي مردمي در قالب بسيج در اين رزمايش را مورد تاكيد قرار داد و افزود: هدف ما از برگزاري اين رزمايش بازنگاه داشتن دائمي و حفظ امنيت كامل براي منطقه استراتژيك تنگه هرمز است.
سخنگوي رزمايش پيامبر اعظم 5 تنگه هرمز را متعلق به تمامي ملت‌هاي منطقه دانست و گفت: نبايد كشورهاي بيگانه و فرامنطقه‌اي در اين منطقه دخالت كنند.
تنگسيري همچنين برگزاري اين رزمايش را پيام صلح و دوستي براي كشورهاي منطقه دانست و افزود: اميدواريم بزودي رزمايشي با مشاركت كشورهاي دوست و همسايه در منطقه خليج فارس برگزار كنيم.
بزرگ ترين گناه ترس است .

امام علي (عليه السلام)

________________________ 
 
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”