اتاق فكر جريان فتنه را سپاه كشف كرد

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 1929
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۸۹, ۹:۰۱ ب.ظ
محل اقامت: IRAN
سپاس‌های ارسالی: 2144 بار
سپاس‌های دریافتی: 7631 بار
تماس:

اتاق فكر جريان فتنه را سپاه كشف كرد

پست توسط HORLIKAN »

نماينده ولي فقيه در سپاه:
اتاق فكر جريان فتنه را سپاه كشف كرد

خبرگزاري فارس: نماينده ولي فقيه در سپاه گفت: يكي از پاشنه آشيل‌هاي فتنه‌گران ساماندهي نيروي سايبري بود چرا كه اتاق فكر جريان فتنه در آنجا قرار داشت و جريان پشت صحنه فتنه از سايبري استفاده مي‌كردند كه كشف نشده بود و سپاه با قدرت وارد شد و آن را كشف كرد.


به گزارش خبرگزاري فارس از زنجان، حجت‌الاسلام علي سعيدي ظهر امروز در همايش روحانيون و شوراي نمايندگي ولي فقيه در سپاه استان‌هاي شمال‌ غرب كشور با اشاره به اينكه سپاه وارد هيچ حزبي نشده است، اظهار داشت: سپاه از اشخاص، احزاب و جريان‌ها مستقل است و تنها در خط رهبري بوده و در هيچ خطي نيست.
وي با بيان اينكه يكي از خطراتي كه خواص را به زمين زد قرار دادن اعتبار شخصيت‌ها در كنار رهبري بود، خاطر نشان كرد: ميزان و اعتبار هر شخصيتي براي ما به اندازه ميزان ارتباط وي با رهبري است.
نماينده ولي فقيه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامي با اشاره به اتكاي محوري بر تدابير و منويات و جهت‌گيري‌هاي رهبر معظم انقلاب در سپاه اظهار داشت: سپاه بايد در همه جا پا به پاي رهبري حركت كند.
وي با اشاره به حركت متوازن در راستاي ارتقاي بصيرت و معنويت گفت: معنويت موتور حركت و بصيرت چراغ راه است كه عدم وجود يكي از آنها باعث لغزش در انسان است كه نمونه عدم بصيرت ابوموسي اشعري است.
‌سعيدي با بيان اينكه عصر امام خميني (ره) با عصر آيت‌الله العظمي خامنه‌اي (مدظله العالي) همانند عصر نبوي با عصر علوي متفاوت است خاطر نشان ساخت: 21 سال از عصر امام(ره) گذشته و برخي متغيرها تغيير كرده است كه در عصر امام(ره) نبود.
وي با اشاره به اينكه امام(ره) سپاه را از كار سياسي منع نكرده است، افزود: سپاه در روز قدس با ارم و تشكيلات وارد مي‌شود و اين كار سياسي است و امام(ره) سپاه را از آن منع نكرده است.
نماينده ولي فقيه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامي ابراز داشت: عملكرد سياسي، موضع‌گيري سياسي و دخالت سياسي را امام(ره) كجا منع كرده است، امام فرمود سپاه وارد احزاب نشود و ما پايبند به اين اصل امام(ره) و رهبري هستيم.
وي با بيان اينكه دو عامل معنويت و بصيرت بايد متوازن باشند، ادامه داد: معنويت كار عقيدتي و بصيرت كار سياسي است.
حجت‌الاسلام سعيدي با اشاره به اينكه در جريان فتنه يكي از كارهاي سپاه مراقبت و رصد عملكرد فتنه‌گران بود، گفت: يكي از آشيل‌هاي فتنه‌گران ساماندهي نيروي سايبري بود چرا كه اتاق فكري جريان فتنه در آنجا قرار داشت و جريان پشت صحنه فتنه از سايبري استفاده مي‌كردند كه كشف نشده بود و سپاه با قدرت وارد شد و آن را كشف كرد.
وي با اشاره به مقابله جدي در راستاي پيشگيري و اقدام اظهار داشت: پيشگيري در استان‌ها و اقدام برخورد در مركز بود و سپاه در استان‌ها نقش پيشگيري كننده داشت تا اين فتنه به استان‌ها نفوذ نكنند.
نماينده ولي فقيه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامي با اشاره به اينكه در جريان فتنه هماهنگي كاملي در مركز بين فرماندهي، نمايندگي و حفاظت وجود داشت تصريح كرد: فتنه اخير يكي از پيچيده‌ترين فتنه‌ها در طول عمر انقلاب اسلامي بود.
وي در ادامه سخنان خود با اشاره به اينكه مردم نقش خود را در راهپيمايي 9 ديماه و 22 بهمن به خوبي ايفا و توطئه‌گران، جبهه كفار و استكبار جهاني را نا‌اميد و مايوس كردند، افزود: مردم هميشه در صحنه بوده و نقشه‌هاي دشمنان را خنثي كرده‌اند.
وي گفت: اين همايش چهارمين همايش بود و سه همايش ديگر در استان‌هاي تهران، فارس و خراسان رضوي برگزار شده است.
بزرگ ترين گناه ترس است .

امام علي (عليه السلام)

________________________ 
 
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”