فرمانده نیروی انتظامیاز مفاسد اجتماعی به مجلسی ها چه گفت؟

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 1929
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۸۹, ۹:۰۱ ب.ظ
محل اقامت: IRAN
سپاس‌های ارسالی: 2144 بار
سپاس‌های دریافتی: 7631 بار
تماس:

فرمانده نیروی انتظامیاز مفاسد اجتماعی به مجلسی ها چه گفت؟

پست توسط HORLIKAN »

حجت‌الاسلام سید‌سلمان ذاکر نماینده مردم ارومیه و عضو کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با فارس با اشاره به جلسه غیرعلنی صبح امروز مجلس و ارائه گزارشی از سوی فرمانده ناجا به نمایندگان درباره مفاسد اجتماعی گفت: در این جلسه سردار احمدی مقدم گزارشی از وضعیت اجتماعی کشور را ارائه و ماموریت‌ها و محدودیت‌هایی که نیروی انتظامی با آنها مواجه است را بیان کرد.

وی افزود: احمدی‌مقدم مهمترین خواسته خود را همکاری مجلس و دولت در راستای کمک به نیروی انتظامی در مقابله با مفاسد اجتماعی و باند‌های فساد عنوان کرد.

عضو کمیسیون قضایی مجلس ادامه داد: فرمانده ناجا همچنین گفت که در صورت همکاری دولت و مجلس و به میدان آمدن رسانه‌های جمعی از ادامه تهاجمات فرهنگی جلوگیری شده و امنیت روحی و روانی بین مردم پدید خواهد آمد.

ذاکر با بیان اینکه رئیس پلیس کشور از دستگاه قضایی هم درخواست کمک در زمینه مبارزه با مفاسد اجتماعی کرد، گفت: احمدی‌مقدم با اشاره به اینکه اهداف دشمن در راستای استحاله فرهنگی بسیار جدی بوده و در این بعد هم تاکنون اقداماتی انجام گرفته، از دستگاه قضایی خواست که در این زمینه نیروی انتظامی را کمک کند.
وی خاطر نشان کرد: فرمانده ناجا استفاده از ماهواره را یکی از مصادیق بارز تهاجم فرهنگی دشمن عنوان کرد و گفت که جلساتی اخیرا با رهبر معظم انقلاب داشتیم که ایشان هم از عملکرد ناجا به خاطر اقدامات جدی و اصلاحاتی که در جامعه انجام داده، تقدیر کرده‌اند.

نماینده مردم ارومیه در مجلس خاطر نشان کرد: احمدی‌مقدم همچنین با اشاره به حمایت‌های جدی مجمع روحانیون مجلس از اقدامات فرهنگی و مقابله با تهاجمات فرهنگی دشمن عنوان کرد که در حال حاضر نیاز به بسیج عمومی متشکل از دولت، مجلس و مردم برای مقابله با مفاسد اجتماعی است.

ذاکر با اشاره به بخش دیگری از گزارش فرمانده ناجا از مفاسد اجتماعی گفت: در این گزارش عنوان شده بود که سخنان وزیر کشور درباره مبارزه با فساد جامعه و ایجاد اشتغال بسیار تأثیر‌گذار بوده است البته ماهواره به عنوان تهدیدی جدی برای خانواده‌ها می‌باشد به نحوی که در خانواده‌های متدینین نیز امروز ماهواره وجود دارد.

وی تصریح کرد: احمدی‌مقدم در ادامه ارائه گزارش خود از مبارزه با مفاسد اجتماعی گفت که ما مأمور نیستیم که در خیابان‌ها برخوردی با افراد بد حجاب داشته باشیم چرا که با برخورد با این گونه افراد و بازتاب اجتماعی و اثرات منفی آن، هدف ما محقق نمی‌شود از این رو با بد‌حجابی به وسیله استفاده از نیروهای آموزش‌دیده برخوردی فرهنگی و مقرراتی خواهیم داشت.

عضو کمیسیون قضایی مجلس ادامه داد: فرمانده ناجا همچنین با اشاره به استفاده برخی افراد جامعه از مظاهر بداخلاقی و غیردینی در ملاء عام عنوان کرد که در کنار برخی خانم‌ها اخیرا سگ‌های مشاهده می‌شود که اقدام این در شئون اسلامی جایی ندارد لذا ما از این امر نیز با استفاده از نیروهای آموزش دیده برخوردی فرهنگی و مقرراتی خواهیم کرد.

پیش از این رییس فراکسیون روحانیون مجلس از معذوریت های ناجا برای مبارزه با بدحجابی و برخی مفاسد اجتماعی خبر داده بود.
بزرگ ترين گناه ترس است .

امام علي (عليه السلام)

________________________ 
 
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”