ارتش آمريكا يكي از اقوام نماينده مجلس افغانستان را به ضرب گل

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 1929
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۸۹, ۹:۰۱ ب.ظ
محل اقامت: IRAN
سپاس‌های ارسالی: 2144 بار
سپاس‌های دریافتی: 7631 بار
تماس:

ارتش آمريكا يكي از اقوام نماينده مجلس افغانستان را به ضرب گل

پست توسط HORLIKAN »

ارتش آمريكا يكي از اقوام نماينده مجلس افغانستان را به ضرب گلوله كشت

خبرگزاري فارس: ارتش آمريكا شب گذشته به روستاي يكي از اعضاي مجلس افغانستان حمله كرد و يكي از اقوام وي را به ضرب گلوله كشت.


به گزارش فارس به نقل از خبرگزاري رويترز، "صفيه صديقي " يكي از نمايندگان ولايت "ننگرهار " در مجلس افغانستان اعلام كرد كه ارتش آمريكا شب گذشته به روستاي وي در جلال‌آباد در شرق افغانستان حمله كردند و به سمت خانه يكي از اقوام وي تيراندازي كرده و او را به ضرب گلوله كشتند.
به دنبال اين حادثه، خشم مردم شرق افغانستان از نيروهاي خارجي مستقر در افغانستان به ويژه نيروهاي آمريكايي برانگيخته شد و اعتراضات شديدي در اين منطقه عليه نيروهاي آمريكايي صورت گرفت.
اظهارات صديقي در حالي است كه يكي از سخنگويان نيروهاي خارجه در افغانستان اعلام كرد كه ارتش نيروهاي خارجي به همراه ارتش افغانستان به خانه‌اي در منطقه "نظرآباد " افغانستان حمله كردند و يك فرد مسلح را به ضرب گلوله از پاي درآوردند اما اين سخنگو اظهارنظري در ارتباط با اين مسئله كه آيا اين خانه به يكي از اعضاي مجلس نمايندگان افغانستان متعلق بود يا خير، مطرح نكرد.
بنا بر اين گزارش، حملات شب گذشته نيروهاي غربي و تلفات غيرنظاميان در ميان موضوعات آتش‌افروز در افغانستان است و مورد هدف قراردادن يكي از اقوام نماينده مجلس افغانستان نيز منجر به برافروخته شدن تنش‌هاي سياسي در زماني‌ مي‌شود كه ناتو خود را براي حملات گسترده در افغانستان آماده مي‌كند.
بزرگ ترين گناه ترس است .

امام علي (عليه السلام)

________________________ 
 
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”