انتشار اعترافات مهم و جالب محافظ شخصی اسامه بن لادن

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 1929
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۸۹, ۹:۰۱ ب.ظ
محل اقامت: IRAN
سپاس‌های ارسالی: 2144 بار
سپاس‌های دریافتی: 7631 بار
تماس:

انتشار اعترافات مهم و جالب محافظ شخصی اسامه بن لادن

پست توسط HORLIKAN »

وی از اینکه محافظ بن لادن بوده افتخار کرده و می‌گوید: افتخارم این است که روزگاری محافظ شیخ اسامه بن لادن بودم البته اکنون دیگر «ابوجندل نیستم» بلکه «ناصرالبحری»، پدر 5 فرزند و شوهر دو زن هستم. «البحری» اعتراف جالب دیگری هم دارد: من همواره دو گلوله را آماده شلیک داشتم که به محض دستگیری بن لادن بایستی به او شلیک می‌کردم! و خدا را شکر می‌گویم که به استفاده از این دو گلوله مجبور نشدم.
سرویس بین الملل ـ «ناصر البحری» معروف به «ابوجندل» که در گذشته محافظ شخصی اسامه بن لادن بود، گفت: بن لادن در تلاش است تا به جنگ افزار اتمی دست پیدا کند و چنانچه موفق شود، در استفاده از آن تردید نخواهد کرد.

به گزارش «تابناک»، وی در گفت‌وگوی اختصاصی با «القدس العربی» چاپ لندن با بیان موضوع بالا افزود: اینترنت، ابزار اطلاع‌رسانی القاعده به شمار می‌رود و هر چند که استفاده‌های زیادی از این امکان برای عملیات در سراسر جهان کردیم، اما موجب شد که برخی از اعضای القاعده از این طریق لو رفته و دستگیر شوند.

«ابوجندل» دیروز و «البحری» امروز در ادامه این گفت‌وگو که به نوعی اعتراف شبیه بود، گفت: حمله به محمد بن نایف، وزیر کشور عربستان با استفاده از پیچیده‌ترین سیستم‌های مخابراتی طراحی شد و برنامه انفجار هواپیمای آمریکا بر فراز دیترویت نیز نشان داد که القاعده به سلاح‌های فراتر از هسته‌ای نیز می‌اندیشد.

هر چند وی پیش از این در گفت‌وگو با روزنامه‌ای انگلیسی گفته بود، «وقتی کسانی را که به خاطر اسامه کشته شدند دیدم، با خودم گفتم ای کاش او را همان روزها به قتل می‌رساندم»، اما این‌بار از اینکه محافظ بن لادن بوده افتخار کرده و می‌گوید: افتخارم این است که روزگاری محافظ شیخ اسامه بن لادن بودم البته اکنون دیگر «ابوجندل نیستم» بلکه «ناصرالبحری»، پدر 5 فرزند و شوهر دو زن هستم.

«البحری» اعتراف جالب دیگری هم دارد: من همواره دو گلوله را آماده شلیک داشتم که به محض دستگیری بن لادن بایستی به او شلیک می‌کردم! و خدا را شکر می‌گویم که به استفاده از این دو گلوله مجبور نشدم.

محافظ پیشین بن لادن چندی پیش نیز در گفت‌وگو با رسانه‌های آمریکایی گفته بود: تمدن آمريكا را مي‌ستايم، اما تا زماني كه از خاورميانه خارج شود، با آنها مي‌جنگم.

او در گفت‌وگوی قبلی خود اضافه کرده بود، من گمان مي‌كنم كه اسامه بن‌لادن در حال طرح‌ريزي حملات جديدي به آمريكاست. او وقتي قول دهد كاري بكند، حتما انجام مي‌دهد. بن‌لادن بدون شك، در افغانستان است؛ نه پاكستان. من قبايل مرزي پاكستان را به خوبي مي‌شناسم. بن‌لادن يك ميليونر است، اما هميشه ساده زندگي مي‌كند. او با نان و آب خالي هم مي‌تواند زندگي كند. او مردي است كه خود را با زندگي و با كمترين امكانات وفق داده است.
بزرگ ترين گناه ترس است .

امام علي (عليه السلام)

________________________ 
 
New Member
نمایه کاربر
پست: 14
تاریخ عضویت: شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۸۹, ۶:۲۶ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 121 بار
سپاس‌های دریافتی: 27 بار

Re: انتشار اعترافات مهم و جالب محافظ شخصی اسامه بن لادن

پست توسط MAHDI 1993 »

خدا نکنه که قول هاشو عملی کنه تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”