هشدار نصرالله درباره ماجراجویی احتمالی اسرائیل

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 1929
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۸۹, ۹:۰۱ ب.ظ
محل اقامت: IRAN
سپاس‌های ارسالی: 2144 بار
سپاس‌های دریافتی: 7631 بار
تماس:

هشدار نصرالله درباره ماجراجویی احتمالی اسرائیل

پست توسط HORLIKAN »

سید حسن نصرالله، در مصاحبه با شبکه تلویزیونی الرای کویت گفت: هرگونه حمله جدید اسرائیل به هر طرفی در منطقه، یک ماجراجویی بزرگ و حساب نشده خواهد بود که نقشه منطقه خاورمیانه را تغییر خواهد داد.

دبیر كل حزب الله لبنان گفت: اگر هدف، جنگ روانی و فشار و هراس افکنی و بازدارندگی است، آنچه رخ خواهد داد، کاملا بر عکس خواهد بود.

نصرالله با تاكید بر اینكه مقاومت می تواند به تعهدات دفاعی اش عمل کند، افزود: مقاومت در جنگ ژوئیه سال 2006 ثابت کرد که در عرصه های مختلف، توانایی های خوبی دارد و دشمن صهیونیستی را غافلگیر کرد.
بزرگ ترين گناه ترس است .

امام علي (عليه السلام)

________________________ 
 
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 1929
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۸۹, ۹:۰۱ ب.ظ
محل اقامت: IRAN
سپاس‌های ارسالی: 2144 بار
سپاس‌های دریافتی: 7631 بار
تماس:

Re: هشدار نصرالله درباره ماجراجویی احتمالی اسرائیل

پست توسط HORLIKAN »

تصویرتلويزيون‌هاي رژيم صهيونيستي:

موشك‌هاي حزب‌الله داراي بيشترين دقت و قدرت تخريبي هستند

خبرگزاري فارس: رسانه‌هاي رژيم صهيونيستي در حركتي هماهنگ اقدام به پخش اخباري مبني بر تجهيز حزب‌الله لبنان به موشك‌هاي جديد M600 و اسكات كرده‌اند كه داراي بيشترين حد دقت و قدرت تخريب در عمق اسرائيل است.


به گزارش مانيتورينگ فارس، رسانه‌هاي رژيم صهيونيستي در اقدامي هماهنگ عليه سلاح مقاومت با پخش اخباري در اين‌باره مدعي شد كه حزب الله لبنان به موشك‌هاي جديد M600 و همچنين موشك‌هاي اسكات مجهز شده است.
رژيم صهيونيستي مدعي شده است كه اين موشك‌هاي جديد حزب الله موجب از بين رفتن توازن منطقه خواهد شد و قادر خواهد بود عملكرد ارتش اين رژيم در طول مدت جنگ را مختل كند.
بنابر گزارش تلويزيون المنار لبنان، رسانه‌هاي رژيم صهيونيستي اعلام كرده‌اند كه سيستم‌هاي ضدموشكي اسرائيل توان مقابله با اين نوع از موشك‌ها را ندارند.
بر اين اساس، شبكه 2تلويزيون رسمي رژيم صهيونيستي اعلام كرده است كه موشك هاي اسكات كه سوريه به حزب‌الله داده است به حزب الله لبنان اين امكان را مي‌دهد تا به عمق سرزمين‌هاي اشغالي ضربه‌اي محكم وارد كند.
به گزارش المنار، موشك جديد كه موجب نگراني سازمان‌هاي امنيتي اسرائيل نيز شده است موشك جديد فاتح 110 حزب الله است كه بيش از 250كيلومتر برد دارد.
براساس گزارشي كه كنفرانس ضد موشك در اسرائيل منتشر كرده است، حزب‌الله در لبنان حدود 200موشك از نوع فاتح 110 را مستقر كرده است. اين در حالي است كه سوريه نيز تعداد 500موشك از اين نسل را در اختيار دارد.
"عوزي روبين "، يكي از مسئولان سابق وزارت جنگ رژيم صهيونيستي در گفت‌وگو با تلويزيون اين رژيم گفت: بايد به اين نكته اعتراف كنيم كه حزب الله قادر است خود به اهداف خود دست يابد و مي تواند زيربناهاي اسرائيل را مورد هدف قرار دهد و با هدف قرار دادن فرودگاه‌ها وضعيت هوايي اسرائيل را مختل كند.
بنابراين گزارش، رسانه هاي رژيم صهيونيستي معتقدند كه سيستم هاي ضد موشكي اسرائيل در مقابله با اين نوع از موشك هاي حزب الله ناتوانند.
"روني دانيل " تحليلگر نظامي در گفت‌وگو با شبكه 2 تلويزيون رژيم صهيونيستي گفت: اسرائيل به دنبال آن است تا از رسيدن سلاح به حزب الله جلوگيري كند ولي بايد اعتراف كرد كه اين تلاش‌ها فايده‌اي ندارد. اين نسل جديد موشك‌ها در دايره توان نظامي حزب الله وارد شده است ولي بايد گفت كه اين موشك‌هاي جديد داراي بيشترين دقت و قدرت تخريب مهلكي هستند. و اين پيشرفتي نگران‌كننده براي اسرائيل است.
شبكه تلويوني 10رژيم صهيونيستي در اين باره تاكيد كرد كه موشك M600 كه به لبنان رسيده است سلاحي است كه موجب برهم خوردن توازن مورد نظر اسرائيل خواهد شد كه راحتي و شادي را از اسرائيلي ها خواهد گرفت.
منابع امنيتي رژيم صهيونيستي ديروز به هاآرتص گفتند كه موشك‌هاي پيشرفته از نوع ام-600 حزب‌الله بسيار بيشتر از موشك‌هاي اسكاد باعث نگراني شديد سرويس امنيتي اسرائيل است چون اين موشك‌ها از دقت بالايي در مقايسه با ديگر موشك‌ها در برخورد به هدف برخوردارند و قادرند كلاهك‌هايي با وزن سنگين حمل كنند.
بر اساس گزارش‌هاي سرويس امنيتي رژيم صهيونيستي، تنها در سال 2014 ارتش اسرائيل مي‌تواند با موشك‌هاي با برد متوسط مقابله كرده و پس از پيشرفت سامانه ضد موشكي قدرت محافظتي خوبي براي خود فراهم آورد.
بزرگ ترين گناه ترس است .

امام علي (عليه السلام)

________________________ 
 
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”