سيد حسن نصرالله: حق داريم براي دفاع از خود هرگونه سلاحي داشت

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 1929
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۸۹, ۹:۰۱ ب.ظ
محل اقامت: IRAN
سپاس‌های ارسالی: 2144 بار
سپاس‌های دریافتی: 7631 بار
تماس:

سيد حسن نصرالله: حق داريم براي دفاع از خود هرگونه سلاحي داشت

پست توسط HORLIKAN »

خبرگزاري فارس: دبيركل حزب‌الله لبنان امروز با ستايش از پيروزي‌هاي نيروهاي مقاومت تاكيد كرد كه مقاومت لبنان حق دارد تا براي دفاع از مردم شرافتمند، مظلوم و مورد تهديد از سوي غده سرطاني اسرائيل هرگونه سلاحي در اختيار داشته باشد.


به گزارش فارس به نقل از شبكه تلويزيوني المنار لبنان، سيد "حسن نصرالله " در مراسم تكريم كاركنان هيئت حمايت از مقاومت اسلامي در مجتمع شاهد در شهر بيروت تاكيد كرد: حق مشروع، قانوني، اخلاقي و انساني ماست كه هرگونه سلاحي در اختيار داشته باشيم زيرا ما مي‌خواهيم با اين سلاح‌ها از مردم شرافتمند، مظلوم و مردمي كه به خاطر وجود [غده] سرطاني اسرائيل تهديد مي‌شوند، دفاع كنيم و هر زمان كه بتوانيم اين حق خود را انجام دهيم؛ آن را انجام خواهيم داد و به هيچ وجه در اين زمينه سستي به خرج نخواهيم داد.
دبيركل حزب‌الله لبنان در واكنش به ادعاي مسئولان صهيونيستي و آمريكايي درخصوص تحويل موشك‌هاي "اسكاد " به حزب‌الله تاكيد كرد كه حزب‌الله خود را به هيچ‌وجه متعهد نمي‌داند كه دارا بودن هرگونه سلاحي را تاييد يا تكذيب كند.
وي افزود: اين سياست ما است و بر اين سياست تاكيد مي‌كنيم.
سيد حسن نصرالله از مردم لبنان خواست تا با آرامش خاطر به موضوع انتخابات آتي شوراهاي شهر بپردازند و با مقاومت خويش همبستگي كنند و وحدت ملي و همبستگي خود را ابراز دارند زيرا اين همبستگي در محاسبات بازدارندگي لحاظ مي‌شود و دشمن را از تفكر براي هرگونه تجاوزي عليه لبنان باز مي‌دارد.
وي با اشاره به پيروزي‌هاي مقاومت لبنان بر رژيم صهيونيستي از جمله در سالهاي 2000 و 2006 ميلادي تاكيد كرد كه اين پيروزي‌ها مصداق اين وعده الهي است كه "ان تنصروالله ينصركم و يثبت اقدامكم ".
بزرگ ترين گناه ترس است .

امام علي (عليه السلام)

________________________ 
 
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”