ادعاي كشف شبكه جاسوسي در كويت در ادامه پروژه "سپاه هراسي " ا

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 1929
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۸۹, ۹:۰۱ ب.ظ
محل اقامت: IRAN
سپاس‌های ارسالی: 2144 بار
سپاس‌های دریافتی: 7631 بار
تماس:

ادعاي كشف شبكه جاسوسي در كويت در ادامه پروژه "سپاه هراسي " ا

پست توسط HORLIKAN »

سردار شريف در گفتگو با فارس:
ادعاي كشف شبكه جاسوسي در كويت در ادامه پروژه "سپاه هراسي " است

خبرگزاري فارس: مسئول روابط عمومي سپاه پاسداران با تاكيد بر اينكه دشمن از رشد روزافزون علاقه مردم منطقه به انقلاب اسلامي و سپاه پاسداران نگران شده است، گفت: ادعاي كشف شبكه جاسوسي در كويت در ادامه پروژه "سپاه هراسي " است.


سردار رمضان شريف مسئول روابط عمومي سپاه پاسداران در گفتگو با خبرنگار دفاعي خبرگزاري فارس به طرح ادعاي جديد برخي رسانه‌هاي منطقه‌اي و صهيونيستي مبني بر كشف يك شبكه جاسوسي متعلق به سپاه در كشور كويت اشاره كرد و افزود: از ابتداي سالجاري رسانه‌هاي صهيونيستي و دنباله‌هاي منطقه‌اي آنها دست به سوژه‌يابي كاذب به منظور تحت الشعاع قرار دادن علاقمندي مردم كشورهاي همسايه به انقلاب اسلامي زده‌اند.
وي با ذكر نمونه‌هاي از اين سوژه‌يابي‌هاي كاذب، موضوعاتي چون پولشويي در بحرين، سخنان برخي مسئولان اماراتي و اكنون ادعاي كشف يك شبكه جاسوسي در كويت را يادآور شد و افزود: بر همگان مشخص شده كه سپاه پاسداران به عنوان حافظ انقلاب اسلامي، در خط مقدم حفاظت از منافع ملي قرار دارد و همين اقتدار، دشمنان نظام را به تكاپو انداخته تا با طرح ادعاهاي واهي، جلوي اين رشد روز افزون را بگيرند.
سردار شريف تاكيد كرد: تمامي نظرسنجي‌ها و تحقيقات نشان مي‌دهد به همان اندازه كه محبوبيت انقلاب اسلامي در ميان مردم كشورهاي منطقه بويژه جوانان در حال رشد است، محبوبيت سپاه پاسداران نيز به خاطر آرمانها و تلاشهايش، فزوني مي‌يابد.
مسئول روابط عمومي سپاه پاسداران علاقه جوانان كشورهايي چون فلسطين، لبنان و كشورهاي منطقه به منش و الگوي آزادي‌بخش و الهي سپاه پاسداران را مورد توجه قرار داد و افزود: شاخص اين علاقه را مي‌توان در ميزان پيوستن جوانان به حماس و حزب‌الله دانست.
وي در ادامه گفتگوي خود با فارس از رسانه‌هاي منطقه‌اي خواست تا تريبون نظرات و علائق واقعي مردم خود بوده و از طرح مسائل انحرافي و دشمن شاد كن بپرهيزند و تاكيد كرد: مردم منطقه مي‌دانند سپاه در حفظ منافع مسلمين و پشتيباني از آحاد مسلمانان پيشگام است و ضمن اعلام همبستگي با مردم كشورهاي منطقه، همچون آنها دشمن مشتركي به نام رژيم صهيونيستي دارد.
بزرگ ترين گناه ترس است .

امام علي (عليه السلام)

________________________ 
 
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”