ناوهاي هواپيمابر آمريكايي لگني بيش نيست

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Rookie Poster
Rookie Poster
نمایه کاربر
پست: 25
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۸۸, ۸:۳۵ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 94 بار
سپاس‌های دریافتی: 25 بار

ناوهاي هواپيمابر آمريكايي لگني بيش نيست

پست توسط asadzadeh »

ييس سازمان بسيج مستضعفين با بيان اين كه " آمادگي بسيج در حد اعلا است" گفت: تهديدهاي آمريكا صدايي است كه از مرده بلند مي‌شود.

به گزارش ايسنا سردار محمدرضا نقدي در حاشيه سيزدهمين جشنواره تجليل از دانش آموزان مبتكر بسيجي در جمع خبرنگاران افزود: ناوهاي هواپيمابر آمريكا لگني بيش نيست.

وي افزود: آمريكا در گذشته قوي‌تر بود ولي نتوانست در رابطه با تهديدهاي خود كاري انجام دهد، امروز كه بسيج قوي تر شده، آمريكا نيز ضعيف‌تر شده است.

وي با بيان اين‌كه " ما همه پيشرفت‌هاي خود را مديون ايثار و شهادت هستيم" اظهار كرد: قصد داريم متن درس‌ها را با فرهنگ ايثار و شهادت مانوس كنيم و در اين راستا در حال انجام كار مشتركي با آموزش و پرورش هستيم و براي اين منظور از دروس آمادگي دفاعي شروع كرده‌ايم.

به گزارش ايسنا رييس سازمان بسيج مستضعفين هم‌چنين در سخنراني خود در اين مراسم با تاكيد بر اين‌كه " علم را بايد با تقوا پيش برد" گفت: علم بدون تقوا جز خطر و ضرر براي بشريت نيست و در واقع علمي است كه مي‌شود بمب اتم و بر سر مردم هيروشيما مي‌ريزد و يا بمب شيميايي مي‌شود و به حلبچه مي‌ريزد.

نقدي خطاب به دانش آموزان اظهار كرد: آن‌چه شما را در رسيدن به شكستن مرزهاي دانش و توليد علوم جديد موفق مي‌كند ارتباط مستحكم با خداست.

وي با اشاره به موفقيت‌هاي دانش‌آموزان مبتكر و خلاق گفت: برخي موفقيت‌هايي كه امروز دانش‌آموزان را به آن‌ها نايل مي‌شوند، تا چند سال پيش نيز حتي يك مهندس، اديب يا پزشك ايراني نمي‌توانست به آن‌ها دست يابد. همه اين‌ها را مرهون خودباوري و اعتماد به نفس هستيم؛ خودباوري كه امام و شهدا به ما دادند. امام(ره) به ما آموخت كه خود را باور كنيم و بدانيم كه مي‌توانيم كارهاي بزرگي انجام دهيم. شهدا نيز به ما اين مساله را به خوبي آموختند و با دست خالي در مقابل دشمن ايستادگي كردند.

وي اظهار كرد: قوانين اساسي كشورها از بسياري از معارف و ارزش‌هايي كه در قانون اساسي ما وجود دارد تهي هستند. نظام ما تنها نظامي است كه براي رهبرش شرط دانشمندي وجود دارد و براي انتخاب رهبر يا رييس‌جمهور ديگر كشورها چنين شرطي وجود ندارد اين يعني ملت ايران مي‌گويد كه من يك ملت هوشمند هستم و زير بار حرف هر كسي نمي روم. پس رهبرمان بايد هم دانشمند و هم پاك و منزه باشد و اين مي‌شود نظريه ولايت فقيه؛ اين در حالي است كه بسياري از سران كشورهاي دنيا قاچاقچي ، شرور و بي‌علم هستند.

رييس سازمان بسيج مستضعفين با بيان اين‌كه " امروز وقتي به نوجوانان موفق‌مان نگاه مي‌كنيم يقين پيدا مي‌كنيم كه يك آينده تابناك، روشن و درخشان در انتظار ماست" افزود: شكستن مرزهاي دانش از سوي دانشمندان بزرگ در اغلب موارد از دوران جواني اين دانشمندان اتفاق افتاده است و به ندرت كسي توانسته است در سنين بالا چنين كاري انجام دهد؛ بنابراين نوجوانان و جوانان ما بايد اين فرصت را مغتنم بشمارند.

وي اظهار كرد: امروز بشريت در آستانه تخريب كامل محيط زيست خود قرار گرفته است و ما در آستانه از بين رفتن انرژي‌هاي فسيلي هستيم و در نتيجه نياز است كه به انرژي‌هاي نو پرداخته شود. البته بايد توجه داشته باشيم كه مسيري را طي نكنيم كه علم ما ابزار زورگويي شود.ز
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 4377
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۴, ۱:۱۴ ب.ظ
محل اقامت: کرج پلاک 43!
سپاس‌های ارسالی: 6704 بار
سپاس‌های دریافتی: 12097 بار
تماس:

Re: ناوهاي هواپيمابر آمريكايي لگني بيش نيست

پست توسط Mohammad 1985 »

من با فرماندهی نیروی دریایی آمریکا صحبت کردم قرار شد از هته آینده این ناوها از رده خارج بشن ممنون که نظر ایشون رو به ما گفتید
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون
Fast Poster
Fast Poster
نمایه کاربر
پست: 221
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۸۶, ۱۰:۳۰ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 297 بار

Re: ناوهاي هواپيمابر آمريكايي لگني بيش نيست

پست توسط don_Hirbod »

درود بر شما
البته وقتي بچه هاي بسيج آبنبات چوبي دستشونه ( چماق و حالا برخي اوقاتم كلاشنيكف) پيشرفته ترين و پيچيده ترين ساخته دست بشرم ميشه لگن سردار جون آب گرم بكن توش برو يه آبتني بكن :ch:
چو ايران نباشد تن من مباد
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”