هيچ‌ يك از سربازان آمريكا درصورت حمله به ايران زنده به كشور

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Major
Major
پست: 278
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۸۸, ۶:۴۶ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 18 بار
سپاس‌های دریافتی: 903 بار

هيچ‌ يك از سربازان آمريكا درصورت حمله به ايران زنده به كشور

پست توسط KRITER »

خبرگزاري فارس: رئيس ستاد كل نيروهاي مسلح گفت: اگر امريكا ايران را تهديد جدي و اقدامي عليه ايران انجام دهد، هيچ‌يك از سربازان آمريكا كه در منطقه حاضر شده‌اند زنده به آمريكا برنخواهند گشت.
به گزارش خبرنگار دفاعي خبرگزاري فارس، سرلشكر سيدحسن فيروزآبادي رئيس ستاد كل نيروهاي مسلح در حاشيه مراسم بزرگداشت يازدهمين سالگرد شهيد صياد شيرازي در جمع خبرنگاران اظهار داشت: برگزاري مراسم شهيد صياد شيرازي و بزرگداشت 90 شهيد دفاع مقدس بزرگداشت رزم و دل‌آوري‌هاي همه ملت ايران و پاسداشت مجاهدت‌هاي همه رزمندگان و بسيجيان است.
وي افزود: امروز وقتي يك ايراني به كشورهاي خارجي مي‌رود او را به عنوان يك قهرمان و مبارز عليه استكبار مي‌شناسند.
فيروزآبادي با اشاره به نامگذاري امسال به نام سال همت مضاعف و كار مضاعف، گفت: بهترين الگوها و فرهنگسازي براي كار و همت مضاعف شهيد صياد شيرازي و ديگر شهدا هستند، كار و همت فرماندهان شهيد قابل اندازه‌گيري نبود و ذر‌ه‌ ذره خاك اين مملكت گواه همت و كار مضاعف اين فرماندهان است.
وي دربخش ديگري از سخنان خود تصريح كرد: استراتژي دفاع مقدس، استراتژي مردم‌سالاري ديني بوده است، يك فرمانده عرصه دفاع مقدس با همه اعضاي يگانش يكي بود و هيچ برتري براي خود قائل نمي‌شد.
فيروزآبادي افزود: همت مضاعف بدون ايمان و روحيه انقلابي و توسل به شهيدان به دست نمي‌آيد و اينكه نيروهاي ما در سايت‌هاي امنيتي استكبار و رژيم اشغالگر قدس نفوذ مي‌كنند به دليل داشتن روحيه انقلابي است.
رئيس ستاد كل نيروهاي مسلح در ادامه سخنان خود در خصوص مسائل راهبردي جمهوري اسلامي ايران تصريح كرد: مسائل راهبردي در جمهوري اسلامي ايران هم پيشرفت انساني و صنعتي را مي‌خواهد و هم رشد معنوي و اخلاقي و انقلابي براي سزاوار شدن امت حضرت مهدي(عج) بودند.
وي در ادامه در خصوص تهديدات اخير امريكا عليه ايران، اظهار داشت: آمريكايي‌ها چند دسته هستند و خيال‌پردازي‌هايي هم مي‌كنند كه اگر ما آنها را سه دسته در نظر بگيريم، دو دسته قائل به تهديد ايران نيستند و فقط يك دسته كه جنگ طلبان قديمي امثال بوش هستند مي‌خواهند ايران را تهديد كنند.
وي افزود: داستان تهديد ايران توسط آمريكا، داستان تهديد نظامي صرف نيست و اين را همه مي‌دانند، اگر امريكا ايران را تهديد جدي كرده و اقدامي عليه ايران انجام دهد، تهديداتي كه اكنون متوجه آمريكا است چند هزار برابر خواهد شد و مثلا مشكلات اقتصادي‌اش بيشتر مي‌شود و بازارهاي منطقه از آن گرفته خواهد شد و هيچ يك از سربازان آمريكا كه در منطقه حاضر شده‌اند زنده به آمريكا برنخواهند گشت.
رئيس ستادكل نيروهاي مسلح در ادامه سخنانش اظهار داشت: روس‌ها و چيني‌ها به موازات ما به تهديدات امريكا مي‌نگرند و درست است كه آنها مثل ما رهبري فرزانه ندارند ولي با ديد سرمايه‌داري و درجه‌‌بندي‌هاي اقتصاد جهاني امريكا را رقيب و تهديد خود مي‌دانند.
وي ادامه داد: آمريكا بيش از اينكه براي ايران تهديد نظامي باشد براي چين و روسيه تهديد است و ما به اين كشورها بارها اين موضوع را اعلام كرده‌ايم، هر كشور مستقلي در جهان كه بخواهد راهبردي غير از راهبرد آمريكا را پيش ببرد مورد تهديد امريكا است.
فيروز‌آبادي در پايان با بيان اينكه امريكا يك گرگ بين‌المللي است، گفت: البته بنده اوباما را جزء گرگ‌ها نمي‌دانم بلكه او يك سياه‌پوست از قشر مستضعف و با زمينه آسياي شرقي است كه در دلش ذره‌اي محبت نسبت به انسان‌ها وجود دارد ولي او در ميان دستگاه‌هاي مخوف امريكا محصور شده است و نمي‌تواند كاري انجام دهد.
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”