الجزيره: پاسخ ايران به هرگونه تجاوزگري فراگير خواهد بود

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 1929
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۸۹, ۹:۰۱ ب.ظ
محل اقامت: IRAN
سپاس‌های ارسالی: 2144 بار
سپاس‌های دریافتی: 7631 بار
تماس:

الجزيره: پاسخ ايران به هرگونه تجاوزگري فراگير خواهد بود

پست توسط HORLIKAN »

بازتاب رزمايش ولايت89/
الجزيره: پاسخ ايران به هرگونه تجاوزگري فراگير خواهد بود

خبرگزاري فارس: شبكه تلويزيوني الجزيره در گزارشي از برگزاري رزمايش ارتش جمهوري اسلامي ايران تاكيد كرد كه پيام مشترك رزمايش‌هاي ايران در منطقه خليج فارس آن است كه ميدان هرگونه حمله نظامي عليه ايران محدود به منطقه‌اي مشخص نخواهد بود.به گزارش مانيتورينگ فارس، اين شبكه تلويزيوني از ايران گزارش داد كه پس از رزمايش سپاه پاسداران جمهوري اسلامي ايران، ارتش اين كشور با برگزاري رزمايش ولايت[89] به دنبال آن است تا نقش خود را در دفاع از مرزهاي ايران ثابت كند.
الجزيره افزود: پيام اين رزمايش هشدار به غرب و اسرائيل نسبت به هرگونه حمله احتمالي به تاسيسات هسته‌اي ايران است.
اين شبكه تلويزيوني در ادامه به نقل از كارشناسان تاكيد كرد كه گزينه نظامي در قبال ايران تا زماني كه گزينه‌هاي ديگري نيز وجود دارد بعيد به نظر مي‌رسد.
"محمد البحراني " خبرنگار الجزيره در تهران در ادامه گفت: رزمايش ولايت نسبت به رزمايش پيامبراعظم(ص) از اين امتياز برخوردار است كه اين رزمايش به وسيله نيروهاي ارتش برگزار مي‌شود كه در شيوه كاري خود از روش‌هاي كلاسيك استفاده مي كند.
وي افزود: در اين رزمايش برخلاف رزمايش‌هاي گذشته از سيتم‌هاي ضدموشكي نيز استفاده مي‌شود به ويژه آنكه وزير دفاع ايران نيز اعلام كرده است كه خط توليد اين سيستم‌ها نيز آغاز شده است.
بحراني در پايان تاكيد كرد كه پيام مشترك اين رزمايش‌ها‌ آن است كه خطاب به دولت آمريكا اين هشدار را مي‌دهد كه هر نوع حمله نظامي به ايران محدود به بخشي از منطقه خليج فارس نخواهد شد و شمال آن تا آب‌هاي جنوبي، شرقي و غربي آن را در برخواهد گرفت.
رزمايش ولايت 89 در منطقه‌اي به وسعت 250 هزار كيلومتر مربع از تنگه هرمز تا آب‌هاي سواحل پاكستان و هندوستان و از جنوب تا مدار 22 درجه توسط ارتش جمهوري اسلامي ايران در حال برگزاري است.
بزرگ ترين گناه ترس است .

امام علي (عليه السلام)

________________________ 
 
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”