جو بایدن: ایران یا مقررات بین‌المللی را بپذیرد یا با عواقب ب

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 1929
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۸۹, ۹:۰۱ ب.ظ
محل اقامت: IRAN
سپاس‌های ارسالی: 2144 بار
سپاس‌های دریافتی: 7631 بار
تماس:

جو بایدن: ایران یا مقررات بین‌المللی را بپذیرد یا با عواقب ب

پست توسط HORLIKAN »

تصویرآفتاب: جو بایدن معاون رئیس جمهور آمریکا به قانونگذاران اروپا گفت که ایران انتخاب سختی در پیش دارد یا باید مقررات بین‌المللی را بپذیرد و یا با عواقب برنامه اتمی خود روبرو شود.

بایدن که در بروکسل به سر می‌برد گفت: برنامه اتمی ایران ناقض تعهدات این کشور بر اساس پیمان منع گسترش سلاح‌های کشتار جمعی است و خطر راه‌اندازی مسابقه تسلیحات اتمی در خاورمیانه را به همراه دارد.

به گزارش بی‌بی‌سی وی گفت: تهران با انتخاب سختی روبروست، یا مقررات بین‌المللی را بپذیرد و به جامعه کشورهای مسئول بپیوندد که ما امیدواریم (چنین کند)، یا با تبعات بیشتر و انزوای فزاینده روبرو شود.

این اظهارات در حالی مطرح می‌شود که 5 عضو دایم شورای امنیت سازمان ملل متحد مشغول بررسی قطعنامه‌ای برای اعمال تحریم‌های بیشتر علیه کشورمان هستند.

معاون رئیس جمهور آمریکا گفت با فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی تهدید اتمی در جهان کاهش یافت اما مسابقه تسلیحاتی جدیدی ممکن است در یکی از "بی‌ثبات ترین نقاط جهان (خاورمیانه) ظاهر شود."
محمود احمدی‌نژاد که هفته پیش در نشست بازنگری پیمان منع گسترش سلاح‌های اتمی در نیویورک سخنرانی کرده بود، ضمن تاکید بر این که برنامه‌های هسته‌ای ایران صلح‌آمیز است، هشدار داد تحریم‌های بیشتر سازمان ملل متحد علیه ایران گرچه تاثیری بر جامعه ایران نخواهند داشت اما مسیر مذاکرات دیپلماتیک واشنگتن و تهران را خواهد بست.
بزرگ ترين گناه ترس است .

امام علي (عليه السلام)

________________________ 
 
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”