حمله به کاریکاتوریست موهن به اسلام

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Major I
Major I
پست: 5234
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۸۵, ۲:۴۷ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 1747 بار
سپاس‌های دریافتی: 4179 بار
تماس:

حمله به کاریکاتوریست موهن به اسلام

پست توسط ganjineh »

[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]بهگزارش شیعه آنلاین به نقل از خبر آنلاین، لارس ویلک مشغول سخنرانی در خصوصدموکراسی بود که مورد حمله مسلمانی قرار گرفت که فریاد می‌کشید: الله اکبر
کاریکاتوریستسوئدی که با توهین به پیامبر اسلام خشم مسلمانان را برانگیخته بود، هنگامسخنرانی در دانشگاه در باب آزادی مورد حمله فردی ناشناس قرار گرفت.
درخبری که دقایقی پیش خبرگزاری آسوشییتدپرس بر خروجی خود قرار داد، آمدهاست: لارس ویلک زمانی که در حال سخنرانی در دانشکده محل تدریس خود بود،مورد حمله مردی قرار گرفت که در ردیف جلو نشسته و به سخنان او گوش می‌داد.ضربات پشت سر هم این مرد به سر و صورت لارس منجر به شکستن عینک او شد اماصدمه دیگری به لارس نرسید. پلیس موفق به دستگیری دو نفر در این زمینه شدهاست اما هنوز مشخص نیست که آیا فرد ضارب در میان این دو نفر است یا خیر؟در فیلم چند دقیقه‌ای از این حمله که بر روی وب‌سایت‌ها قرار گرفته، صدایالله اکبر با لهجه عربی به گوش می‌رسد که همین امر احتمال عرب بودن ضاربرا تقویت می‌کند.
آسوشییتدپرس در ادامه می‌نویسد: لارس ویلک از زمانیکه کاریکاتوری توهین آمیز نسبت به پیامبر اسلام کشید، چندین بار تهدید شدهاست. البته این نخستین باری بود که این تهدیدها توسط مسلمانان عملی شد.این کاریکاتوریست سوئدی ادعا می‌کند که جمعیتی بالغ بر 15 نفر در حال شعاردادن هنگام سخنرانی او بودند. پلیس سوئد اعلام کرده است که دو ضارببازداشت شده میان بیست تا سی سال سن دارند. القاعده عراق پیش از این اعلامکرده بود که هر کسی که این کاریکاتوریست سوئدی را به قتل برساند 100 هزاردلار مژدگانی خواهد گرفت. 
مرکز انجمنهای تخصصی گنجینه دانش
[External Link Removed for Guests]
مرکز انجمنهای اعتقادی گنجینه الهی
[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”