هيچ كس قدرت جنگيدن با ايران را ندارد

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 1929
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۸۹, ۹:۰۱ ب.ظ
محل اقامت: IRAN
سپاس‌های ارسالی: 2144 بار
سپاس‌های دریافتی: 7631 بار
تماس:

هيچ كس قدرت جنگيدن با ايران را ندارد

پست توسط HORLIKAN »

تصویرهيچ كس قدرت جنگيدن با ايران را ندارد

خبرگزاري فارس: رئيس جمهور كشورمان در گفت‌وگو با تلويزيون الجزيره با اشاره به اينكه جمهوري اسلامي ايران اساسا رژيم صهيونيستي را به حساب نمي‌آورد، تاكيد كرد كه امروز هيچ كس در دنيا قدرت جنگيدن با ايران را ندارد.


به گزارش مانيتورينگ خبرگزاري فارس، "محمود احمدي نژاد " رئيس جمهور كشورمان در گفت‌وگوي اختصاصي با شبكه تلويزيوني الجزيره قطر در پاسخ به اين سئوال كه نظراتي در رابطه با تيرگي روابط ايران و غرب وجود دارد گفت: غربي ها فقط با ايران مشكل ندارند بلكه با همه جا مشكل دارند. كدام دولت از دست آنان راحت است. كدام مردم از دست آنها راحت هستند. نه فقط در خاورميانه و كشورهاي اسلامي حتي در اروپا هم مردم از دست دولت‌هايشان ناراحت هستند.
وي افزود: در آمريكا هم امر همينطور است، علت اين امر چيست، علت آن است كه آنها زياده‌خواه هستند. همه اينطور نيستند. چند دولت هستد كه اينطورند و البته يك عده‌اي را هم دنبال خودشان مي‌كشانند. الآن دولت‌ها و ملت ها تبعيض را نمي پذيرند. سياست‌هاي استعماري را هم نمي‌پذيرند. روابط بايد عادلانه و بر اساس احترام باشد. اين فقط حرف ايران نيست حرف همه ملت‌هاست. اما اينكه در آينده آن اصلاح مي شود يا نه؟ چرا، اصلاح مي‌شود.
رئيس جمهور ادامه داد: ما اميدواريم سياستمداران و انديشمندان كشورهاي غربي اين سياست را اصلاح و شرايط امروز دنيا را درك كنند. انگليس زماني نصف دنيا را در اختيار داشت. اما امروز ديگر نمي تواند آنطور باشد. ملت‌ها مستقل شده اند و بايد اين استقلال را به رسميت بشناسند.
وي در پاسخ به اين سئوال كه آيا شما وقوع جنگ بين ايران و آمريكا را در آينده بعيد مي دانيد يا نه گفت: خيلي بعيد است. چه كسي مي خواهد عليه ايران بجنگد. كسي نيست. دليلي هم براي آن وجود ندارد. ما فكر مي كنيم دوستي و گفت‌وگو بهترين راه حل است. كسي در دنيا جنگ را نمي‌ پذيرد. كسي هم قدرت جنگيدن با ايران را ندارد.
احمدي‌نژاد در رابطه با احتمال حمله رژيم صهيونيستي به ايران گفت: ما رژيم صهيونيستي را به حساب نمي‌آوريم. اين رژيم در برابر ايران وجودي ندارد. جنگ كه فقط بمباران نيست. جنگ جنگ است. آنها مي توانند با ايران بجنگند؟ آنها خوشان را هم نمي توانند نگه دارند. دولت هاي غربي آمده اند عراق و افغانستان را اشغال كردند براي آنكه بتوانند رژيم صهيونيستي را حفظ كنند و بنابراين وقتي خود رژيم صهيونيستي نياز به محافظت دارد چطور مي‌تواند به ايران حمله كند.
بزرگ ترين گناه ترس است .

امام علي (عليه السلام)

________________________ 
 
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”