سيدحسن نصرالله:سواحل لبنان رامحاصره كنيد،كشتي‌هايتان رامي‌زن

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
پست: 7545
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۲۶ آذر ۱۳۸۷, ۴:۲۰ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 9280 بار
سپاس‌های دریافتی: 22106 بار

سيدحسن نصرالله:سواحل لبنان رامحاصره كنيد،كشتي‌هايتان رامي‌زن

پست توسط sinaset »

سيد حسن نصرالله با هشدار به رژيم صهيونيستي:
سواحل لبنان را محاصره كنيد، كشتي‌هايتان را مي‌زنيم
خبرگزاري فارس: دبيركل حزب‌الله لبنان به رژيم صهيونيستي درباره محاصره سواحل لبنان هشدار داد و تهديد كرد كه در صورت محاصره سواحل و بنادر لبنان تمامي كشتي‌ها راهي بنادر فلسطين اشغالي در تيررس موشك‌هاي حزب‌الله خواهد بود.

تصویر

( متن زیر کامل نیست برای دیدن متن کامل خبر[External Link Removed for Guests] فرمایید )

وي با اشاره به تهديدات رژيم صهيونيستي عليه لبنان و مقاومت، خطاب به صهيونيست‌ها گفت: منتظر اتفاقات پيش‌بيني نشده باشد اگر ما را تهديد كند.
سيدحسن نصرالله با اشاره به اينكه " ما با اسرائيل در جنگ رواني هستيم " تصريح كرد: من به اسرائيل مي‌گويم كه ما جدي هستيم. ما از سلاحي جديدي صحبت مي‌كنيم و از هيچ اظهار نظر مقامات غربي مثل كلينتون و اوباما نمي‌ترسيم . ما اطلاعات كاملي از داخل و از درون اسرائيل و قدرت آ‌ن داريم. ما تمام فرودگاه‌ها و زيرساخت‌هاي آنها را كاملا مي‌شناسيم. قبل از 2006 آنها سواحل لبنان را تحت اختيار مي‌گرفتند اما سال 2006 آنها از اين مناطق گريختند. اظهارات ما كاملا جدي است نه يك تعارف. يعني در شرايط كنوني اگر بگويند كه مقاومت به تجهيزاتي دست يافته است كه مي‌تواند اسرائيل را تهديد كند ، اين موضوع جديد و دروغي نيست و ما آنها را تائيد مي‌كنيم.
دبيركل حزب الله لبنان به توانمندي مقاومت در پاسخگويي به تهديدات رژيم صهيونيستي اشاره كرد و گفت : پيش از اين اعلام كرده بوديم كه همه جبهه داخلي اسرائيل در تيرس كامل موشك‌هاي ما قرار دارد و اين موشك‌ها توانايي هدفگيري دقيق هر مكاني را در همه اراضي فلسطيني اشغالي دارد اما امروز اعلام مي كنيم در هرگونه جنگ آينده اگر سواحل بنادر و كشتي‌هاي ما را محاصره شود همه كشتيهاي راهي بنادر فلسطين اشغالي اعم از نظامي و تجاري در درياي مديترانه در تيرس موشكهاي مقاومت قرار دارد.
نصرالله با بيان اينكه فعلا از توانمندي مقاومت در رويارويي با دشمن در درياي سرخ چيزي اعلام نمي‌كنيم، گفت: معادله نظامي در درياي مديترانه تغيير كرده است و امروز مقاومت همانگونه كه در جبهه زميني معادله توازن وحشت را برقرار كرد دشمن بداند از اين پس ديگر توان يكه تازي در صحنه دريايي را نخواهد داشت.
دبيركل حزب الله لبنان افزود: ما در سال 2006 يك ناو جنگي اسرائيل را هدف قرار داديم كه اين امر بسيار كوچكي نيست. منظور ما اين نيست كه ما كشتي‌هاي بين‌الملل را مورد حمله قرار مي‌دهيم اما اگر شما بنادر و زيرساختهاي لبنان را هدف قرار دهيد، ما تمامي زيرساخت‌ها و كشتيهاي شما را با موشك‌هايمان هدف قرار خواهيم داد. اين كشتيهايي كه از سواحل كناري لبناني و فلسطين اشغالي حركت مي‌كنند، ما قدرت آن را داريم كه تمامي اين كشتي‌ها را هدف قرار دهيم و دنيا خواهد ديد كه ما اين كار را مي‌كنيم. اگر كشتي متعلق به اين رژيم نباشد و حامل مردم عادي باشد، ما به آنها اجازه خروج مي‌دهيم.
سيدحسن نصرالله تصريح كرد: اما آنچه توان حقيقي و تجهيزات واقعي هستند اين مردم و انسانهايي هستند كه ذلت را ترك مي‌كنند نه سلاح‌هاي معمولي . ارزش اين سلاح كه مردم لبنان و فلسطين در اختيار دارند بسيار بالا است اين سلاحي است كه بخش‌هاي مختلف لبنان را حفظ مي‌كند. اين سلاحي است كه از سلاح‌هايي كه شما در دست داريد بسيار قوي‌تر است. ما نبايد از چيزي و كسي نگران باشيم و بترسيم. در سال 2000 چه كسي بود كه بعنوان فرمانده اسرائيل شكست خود.؟ او كسي نيست جز "اشكنازي ". او بود كه شكست را تجربه كرد. آنها بودند كه در آ‌ن روز پا به فرار گذاشتند و شكست را تحمل كردند. آيا فكر مي‌كنيد كه فرماندهان ما از آنها كمترند، به هيچ وجه. فرماندهان ما بسيار شجاعتر و نترسترند. آنها سلاح دارند اما دل‌هاي ما از هيچ سلاحي ترسي ندارند. اين جنگ رواني است كه آنها به راه انداخته‌اند. ما برخود اطمينان داريم و اين صهيونيست‌ها هستند كه مي‌ترسند. اسرائيلي‌ها از جنگ مي‌ترسند. آنها دائما ما را دائما تهديد مي‌كنند. آنها مي‌گويند كه مقامات لبنان از سلاح مقاومت مي‌ترسد اين دروغي بيش نيست زيرا خود مردم بر سلاح اسرائيلي‌ها پيروز خواهد شد. دشمن جرأت حمله به مردم لبنان را ندارد. برخي از افراد هستند كه مي‌ترسند اما براي آنها حسابي باز نمي‌كنيم. اما ما هيچ ترسي از دشمن اسرائيلي و صهيونيستي نداريم.
انتهاي پيام/++
منبع:خبرگزاری فارس
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.
با عرض پوزش،دیگر در انجمن حضور ندارم،که به پیام ها پاسخ بدم.
Furious Poster
Furious Poster
پست: 364
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۸ آبان ۱۳۸۷, ۵:۴۳ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 3003 بار
سپاس‌های دریافتی: 602 بار

Re: سيدحسن نصرالله:سواحل لبنان رامحاصره كنيد،كشتي‌هايتان رام

پست توسط chad »

سید دیده که ایران موشک های ضد کشتی خوبی تولید کرده برای همین پشتش گرمه. تصویر
Major I
Major I
نمایه کاربر
پست: 837
تاریخ عضویت: شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۸, ۶:۱۰ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 231 بار
سپاس‌های دریافتی: 1917 بار

Re: سيدحسن نصرالله:سواحل لبنان رامحاصره كنيد،كشتي‌هايتان رام

پست توسط میهن پرست »

خدا رو شکر.ایشون از حمایت های ایران و سوریه قدردانی کردند.البته گویا از تست موشک نور هم خیلی راضی بودن.
شاید سالهای سال باشد که اتش امپراطوری پارس خاکستر شده باشد.اما روزی فرا خواهد رسید که ز خاکستر ها ققنوس برخیزد و ان هنگام اتش سالهای سال سکوت مردم ایران زبانه خواهد کشید و بار دیگر مردمی از سرزمین پارس از شرق تا چین واز غرب تا دروازه های روم حکمرانی میکنند و تمام دشمنان این مرز وبوم در اتش قهر ایران خواهند سوخت.ان روز نزدیک است...
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”