جنگنده‌های اسرائیلی به حريم هوايی لبنان تجاوز كردند

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Commander
Commander
نمایه کاربر
پست: 2875
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۸ اسفند ۱۳۸۷, ۳:۲۳ ب.ظ
محل اقامت: DE - CZE
سپاس‌های ارسالی: 39753 بار
سپاس‌های دریافتی: 34089 بار
تماس:

جنگنده‌های اسرائیلی به حريم هوايی لبنان تجاوز كردند

پست توسط CAPTAIN PILOT »

 تصویر  
    خبرگزاري فارس: در ادامه تجاوزهاي رژيم صهيونيستي به جنوب لبنان، جنگنده‌هاي اين رژيم بار ديگر حريم هوايي لبنان را نقض كردند.

به نقل از پايگاه خبري الانتقاد نت، مديريت رادار ارتش لبنان از تجاوز جنگنده‌هاي رژيم صهيونيستي به بخش‌هايي از آسمان لبنان در منطقه "عيترون " خبر داد. بر اساس اين گزارش، دو فروند جنگنده صهيونيستي ديروز حدود ساعت 11 ظهر از بالاي منطقه عيترون وارد لبنان شده و بعد از انجام پرواز در آسمان اين كشور در ساعت 1:15 دقيقه اين منطقه را ترك كردند.

تجاوزهاي هوايي جنگنده‌هاي رژيم صهيونيستي به همسايگان آن بويژه در نوار غزه و جنوب لبنان به صورت دائمي ادامه دارد. اين در حالي است كه نيروهاي بين‌المللي حافظ صلح در لبنان اقدامات جدي را براي توقف اين حملات انجام نمي‌دهند. در همين راستا دولت لبنان بارها از سازمان ملل خواست تا با اعمال فشار بر اسرائيل، مانع نقض حاكميت لبنان شود.

رژيم صهيونيستي تاكنون با بي‌اعتنايي به درخواست‌هاي مكرر سازمان ملل متحد و جامعه بين‌المللي و نقض قطعنامه‌هاي شوراي امنيت از جمله قطعنامه1701 بارها به حريم هوايي، زميني و دريايي لبنان تجاوز كرده ‌است.
 
  When once you have tasted Flight, you will forever walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you will always long to return
 

[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”