آزمایش 5 بالگرد بازسازی شده در هوانيروز كرمانشاه

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Moderator
Moderator
پست: 2646
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۹ خرداد ۱۳۸۶, ۷:۴۱ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 22547 بار
سپاس‌های دریافتی: 14742 بار

آزمایش 5 بالگرد بازسازی شده در هوانيروز كرمانشاه

پست توسط Shahbaz »

پنج فروند بالگرد هوانيروز كرمانشاه كه آماده پرواز بودند، با حضور امير‌ كيومرث‌ احدي‌ فرمانده هوانيروز ارتش و دادوش هاشمي، استاندار كرمانشاه در پايگاه هوانيروز كرمانشاه آزمايش شد‌‌ند.

به گزارش خبرگزاري فارس از كرمانشاه، ظهرامروز پنج بالگرد بازسازي شده شامل دو فروند بالگرد 206 شناسايي، دو فروند بالگرد 205 پشتيباني و يك فروند بالگرد كبراي شكاري كه با دستان توانمند دليرمردان هوانيروز كرمانشاه و بهره‌گيري از توان تخصصي داخلي بازسازي و نوسازي شدند.استاندار كرمانشاه در اين مراسم گفت: جامعه‌اي كه همانند جمهوري اسلامي داراي روحيه ايثار و شهادت باشد، بر هر قدرتي فائق است و امروز اقتدار نظام مقدس جمهوري اسلامي در عرصه‌هاي مختلف بر همگان آشكار و واضح است.
دادوش هاشمي افزود: در پرتو نظام مقدس جمهوري اسلامي امروز شاهد كشوري هستيم كه داراي اقتدار و هيمنه جهاني است و غيور‌مردان نظامي آن با صلابت و رشادت در مقابل هرگونه تجاوزي ايستادگي مي‌كنند.
وي ادامه داد: مردم جامعه‌اي كه دين‌مداري، ولايت‌پذيري و روح ايمان در آن موج مي‌زند، با تمام وجود از كشور خود دفاع خواهند كرد و نمونه بارز اين رشادت‌ها و از خودگذشتگي‌ها توسط رزمندگان اسلام در طول هشت سال دفاع مقدس مشاهده شد.
هاشمي تاكيد كرد: جهان امروز از علم، دانش، فن‌آوري و قدرت نظامي جمهوري اسلامي مطلع است و هيچ قدرتي توان مقابله با جامعه‌اي كه در آن روح ايثار و شهادت نهادينه شده باشد و اطاعت پذيري از ولايت در قلب آحاد مردم آن جاي گرفته باشد را ندارد.استاندار كرمانشاه با اشاره به قدرت هوانيروز كشور به ويژه توان بالاي پايگاه هوانيروز كرمانشاه در مقابله با رژيم بعث عراق افزود: در طول هشت سال دفاع مقدس توانايي و اقتدار اين پايگاه به رخ دشمن كشيده شد و خدمات ارزنده‌اي توسط شهيدان گرانقدري همانند شهيد شيرودي و شهيد كشوري در پاسداري از حريم كشور صورت گرفت كه جا دارد از اين شهيدان والامقام و همه شهداي هوانيروز تجليل كنيم.
وي از برپايي يادمان شهيد شيرودي در سرپل ذهاب به منظور تقدير از رشادت‌هاي نيروهاي پايگاه هوانيروز در آينده نزديك در شهرستان سرپل ذهاب خبر داد.
هاشمي در پايان نقش پايگاه هوانيروز ارتش جمهوري اسلامي را در خدمت‌رساني به كشور از جمله حوادث غيرمترقبه برجسته عنوان كرد.فارس
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif][FONT=times new roman,times]     [FONT=Times New Roman,serif]   [FONT=Times New Roman,serif]    امام خمینی (ره ) :
اگر بند بند استخوان هایمان را جدا سازند ، اگر سرمان را بالای دار برند ، اگر زنده زنده در شعله های آتش مان بسوزانند ، اگر زن و فرزندان و هستی مان را در جلوی دیدگان مان به اسارت و غارت برند ، هرگز امان نامه ی کفر و شرک را امضا نمی کنیم .  
           
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”