اسرائيل توانايي حمله به ايران را ندارد

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
پست: 7545
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۲۶ آذر ۱۳۸۷, ۴:۲۰ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 9280 بار
سپاس‌های دریافتی: 22106 بار

اسرائيل توانايي حمله به ايران را ندارد

پست توسط sinaset »

تحليلگر معتبر آمريكايي:
اسرائيل توانايي حمله به ايران را ندارد
خبرگزاري فارس: يك تحليلگر معتبر آمريكايي با اشاره به انزواي بين المللي رژيم صهيونستي به اين رژيم درباره هر گونه حمله به تاسيسات هسته‌اي ايران هشدار داد و تصريح كرد كه اسرائيل توانايي حمله به ايران را ندارد.
 تصویر 
به گزارش فارس، "راجر كوهن " ستون‌نويس روزنامه نيويورك‌تايمز، در مقاله‌اي اذعان كرد كه تل‌آويو با اقدامات اخير خود بر انزواي بين‌المللي خود افزوده است.
كوهن با اشتباه خواندن جنگ‌افروزي‌هاي تل‌آويو در ده ساله اخير، اعلام كرد كه اقدام اسرائيل در آنچه بمباران تاسيساتي در سوريه در سال 2007 خوانده شده، اقدامي اشتباه و فاقد حس راهبردي بوده است و سبب شده است كه اسرائيل بيش از پيش منزوي شود.
راجر كوهن كه خود متولد شده در خانواده‌اي يهودي است، در ادامه اذعان كرد كه در هر نقطه از دنيا كه سفر مي‌كند، دشمني با اسرائيل را بيش از هر زماني احساس مي‌كند.
كوهن رژيم صهيونيستي را در برخي موارد دنباله‌‌روي آمريكا دانست و تاكيد كرد كه آمريكا نيز از زمان حادثه11سپتامبر مرتكب اشتباهاتي شد و در نتيجه رفتار آمريكا نيز به دور از عقلانيت ادامه يافت و سياست آمريكا دچار خشونت شد.
وي با اشاره به اصطلاح جنگ با تروريسم كه اوباما آن را كنار گذاشت تاكيد كرد كه سران اسرائيل دريافتند كه مسيري كه اين سياست به دنبال دارد، مسيري مسدود است.
كوهن در ادامه با اشاره به تاسيسات هسته‌اي ايران و تهديد رژيم صهيونيستي به بمباران كردن آن بشدت به رژيم صهيونيستي درباره چنين تجاوزي هشدار داد.
انتهاي پيام/++
منبع:خبرگزاری فارس
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.
با عرض پوزش،دیگر در انجمن حضور ندارم،که به پیام ها پاسخ بدم.
Major I
Major I
نمایه کاربر
پست: 124
تاریخ عضویت: دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۸۸, ۲:۳۰ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 305 بار
سپاس‌های دریافتی: 323 بار

Re: اسرائيل توانايي حمله به ايران را ندارد

پست توسط simab1348 »

سلام. این روز ها مرتب به این موضوع بر می خوریم که اسرائیل از چه راهی به ایران حمله میکند ویا اینکه اسرائیل توانایی حمله به ایران را ندارد . دیگر این مسئله دارد حساسیت خودش را از دست میدهد و خود من هم که زمانی به شدت پیگیر این مسائل بودم . علاقه چندانی به این تحلیلها ندارم . فقط در همین سایت می توانید دهها تاپیک و پست راجع به این مسئله پیدا کنید . ترس من از این است که دشمنان اهدافی پشت پرده از این اظهارات ضد و نقیض داشته باشند و بخواهند باز خوردهای این اخبار را مورد تحلیل و بررسی قرار دهند و در برنامه هایشان از آن استفاده کنند . بنظر من ما و نیروهای مسلح کشورمان نباید از تهدید ها و تعریف و تمجید های نابجای دشمنان بترسیم و یا مغرور شویم .
آنها منتظر لحظه ای هستند که ایران با واکنشی اشتباه بهانه جنگ را بدست آنهابدهد . اگر خوب مطالب مربوط به حمله آمریکا و اسرائیل را بخوانید از اولین نگرانیهای آمریکا ترس از واکنش ایران و اوضاع اقتصاد جهانی است . در صورتیکه اگر خوب دقت کنیم هر وقت آمریکا در بحرانهای شدید اقتصادی بسر می برد به بهانه ای جنگ با کشوری را آغاز میکند. تا هم افکار عمومی را از بحران داخلی منحرف کند و هم با وقوع همین جنگ چرخه اقتصاد داخلی اش را به حرکت وادارد.
در اوضاع کنونی به صرفه اقتصاد آمریکا نیست که بیش از این مهره هایش را در اطراف ایران بدون حرکت نگهدارد و باید منتظر تحرک جدیدی از ناحیه آنها باشیم .
بهتر است که مسئولین کشور این امر را جدی بگیرند و فقط به تمهیدات نظامی بسنده نکنند . و برای جلوگیری از تلفات سنگین جنگ آموزش به مردم را شروع کنند. اگر دوستان بیاد داشته باشند در اواخر جنگ که جنگ شهر ها شروع شد هنوز بسیاری از شهرهای کشور ما پناهگاه نداشت . ما باید به پدافند غیر عامل اعتقاد داشته و مردم را برای هرگونه شرایطی آماده کنیم . حتی اگر اسرائیل توانایی حمله به ایران را نداشته باشد.
لاحول و لا قوه الا بالله العلی العظیم
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”