خرید 60 فروند هواپیمای نسل پنجم توسط نیروی هوایی روسیه

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Commander
Commander
نمایه کاربر
پست: 2875
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۸ اسفند ۱۳۸۷, ۳:۲۳ ب.ظ
محل اقامت: DE - CZE
سپاس‌های ارسالی: 39753 بار
سپاس‌های دریافتی: 34089 بار
تماس:

خرید 60 فروند هواپیمای نسل پنجم توسط نیروی هوایی روسیه

پست توسط CAPTAIN PILOT »

 [External Link Removed for Guests] 

"الکساندر زلین" فرمانده کل نیروی هوایی روسیه روز سه شنبه اطلاع داد که بیش از 60 فروند هواپیماهای جنگنده نسل پنجم طی سال های 2015-2016 به نیروی هوایی روسیه تحویل داده می شوند.

زلین گفت: "ما در سال 2013 باید جمع بندی اولیه را دریافت کنیم که بر اساس آن خرید هواپیماهای جنگنده نسل پنجم را آغاز نماییم. از سال های 2015-2016 این جنگنده ها به نیروی هوایی آغاز می شود. فعلا قرار خرید 60 فروند در میان است". جنگنده نسل پنجم که در روسیه آنرا سیستم جبهه های هوایی آینده نیز می نامند، از سال های 1990 طراحی شد.

این جنگنده ها از یک سری ویژگی های خاص بهره مند هستند: پرواز در کلیه اوقات شبانه روز و در هرگونه آب و هوا، رادار گریزی، سرو صدای کم و پرواز با سرعت مافوق صوت در مدت طولانی. این هواپیماها به سیستم های ناوبری جدید و سیستم های دفاعی خودکار فوق موثر مجهز هستند.

"ولادیمیر پاپوفکین" معاون وزیر دفاع روسیه پیش از این اطلاع داده بود که جنگنده نسل پنجم از سال 2015 در اختیار نیروهای مسلح روسیه قرار خواهند گرفت.«ریا نووستی»
  When once you have tasted Flight, you will forever walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you will always long to return
 

[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”