فضای منطقه در تسخیر پرنده های بدون سرنشین ایران

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 965
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۸, ۸:۴۷ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 2776 بار
سپاس‌های دریافتی: 3436 بار

فضای منطقه در تسخیر پرنده های بدون سرنشین ایران

پست توسط victory67 »

 [External Link Removed for Guests] 
   
   
   فرمانده کل سپاه پاسداران تاکید کرد: امروز موشک‌های سپاه قادرند هدف‌های منطقه‌ای استکبار جهانی را با هر کمیت و کیفیتی مورد هدف قرار دهند.
به گزارش فارس، سردار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه در سخنان پیش از خطبه نماز جمعه این هفته تهران با بیان اینکه خدا را شاکریم که در عصر یک انقلاب بزرگ و نبردهای بزرگ اسلام با دنیای استکبار قرار داریم، شهادت جمعی از هموطنان که به دست ایادی مزدور استکبار نوین، آمریکا و انگلیس در مقابل مسجد جامع زاهدان را تسلیت گفت و ادامه داد: انقلاب اسلامی مفاهیم زیبایی مثل آزادی و قدرت دادن به مستضعفین را به وجود آورد ولی این مسیر یک نبرد سهمگین بین انقلاب و نظام استکباری را ایجاد کرد.
سلامی در ادامه تصریح کرد: امام (ره) در همان روزهای اول انقلاب معتقد بودند اگر سازوکارهای لازم برای صیانت از انقلاب پی‌ریزی نشود امریکایی‌ها و انگلیسی‌ها علاقه‌مندند دوباره در کشورمان حاکمیت کنند برای همین امام راحل(ره) به تأسیس سپاه و بسیج به عنوان دو نظام دفاعی از جنس انقلاب اقدام کردند.
وی با بیان اینکه همه سازوکارهایی که امام (ره) برای انقلاب تعریف کرده‌اند و رهبری آن را انجام دادند کارکرد خود را در این 31 سال اخیر نشان داده‌ است، گفت: حاکمیت بخشی به ولایت مستحکم‌ترین اقدامی بود که امام برای صیانت از انقلاب انجام داده‌اند و شورای نگهبان و دیگر سازمان‌ها نقشی در صیانت از انقلاب داشتند و سپاه پاسداران هم به همین صورت جوشیده از متن انقلاب برای مقابله با دشمنان کوچک و بزرگ به وجود آمد.
جانشین فرمانده کل سپاه افزود: سپاه در اوایل تأسیس خود مورد هجمه استکبار قرار گرفت ولی با تکیه بر رهبری‌های حکیمانه امام(ره) و قدرت روح‌افزای ملت توانست پیروز و قدرتمند از صحنه خارج شود.
وی در ادامه خاطرنشان کرد: دشمن با برهم زدن امنیت ما در هر نقطه‌ای و شعله‌ور کردن آتش تروریسم، در حال صدمه زدن به انقلاب است ولی سپاه با داشتن مردانی شهادت‌طلب توانسته در مقابل آنها بایستد.
سلامی در ادامه با بیان اینکه تنها دوره‌ای از جنگ سخت که آمریکا و شوروی با هم متحد شدند، دفاع مقدس بود، خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه این دو قدرت در مقابل ایران با هم متحد شده بودند سپاه و ملت ایران توانستند در مقابل آنها بایستد و پیروز شوند و امروز نیز سپاه پاسداران توانسته در تمام صحنه‌های خطر در قلب حادثه همچون کوهی آرام سپر بلای ملت شود و این خصلت سپاه است.
جانشین فرمانده کل سپاه ادامه داد: جانبازی،‌ فدا شدن و سوختن برای امنیت، آزادی و استقلال این ملت بزرگ از خصلت‌های سپاه پاسداران است و قدرت دفاعی ارتش، نیروی انتظامی، بسیج و سپاه از ایران قدرتی عظیم، جهانی و به رسمیت شناخته شده ساخته است.
سلامی با بیان اینکه در مقابل ایران، تاریخ استکبار چیزی جز شکست نصیبش نشده است، گفت:‌ دشمن با استفاده از عملیات روانی علیه ملت ایران شعله‌ور کردن آتش تروریسم، جنگ تحمیلی، تحریم اقتصادی، دستکاری سیستم امنیت داخلی کشور، استفاده از عوامل داخلی برای برهم زدن امنیت و ایجاد اختلافات مذهبی در ایران چیزی جز شکست نصیبش نشده است. همینطور شکست ارتش صهیونیستی در خاورمیانه در جنگ‌های 33 روزه و 22 روزه و شکست آمریکا در عراق و افغانستان نشاندهنده این موضوع است.
سلامی با اشاره به اوضاع امروز آمریکا گفت:‌ آمریکا با 14 هزار میلیارد دلار بدهی خارجی بدهکارترین کشور جهان است. این کشور هزار و 600 میلیارد دلار در عراق هزینه کرده که هیچ دستاوردی نداشته است. کشور آمریکا با 9.5 درصد بیکاری جزء بیکارترین کشورهای جهان است و فقط 60 درصد کودکان آمریکایی با پدران و مادران خود زندگی می‌کنند که این نشان از سقوط اخلاقی آنهاست.
سلامی با بایان اینکه آمریکا بیشترین زندانی جهان را دارد و به گفته خودشان در کوهی از گناه زندگی می‌کنند، تصریح کرد: کشوری که قصد داشت دنیا را تسخیر کند در سیاست‌های کهنه و نخ‌نمای شده خود در رنج و عذاب و گرفتاری است.
جانشین فرمانده کل سپاه افزود: همان عواملی که امپراطوری شوروی را درهم شکست، در زوال امپراطوری آمریکا نیز نقش آفرینی می‌کند و امروز جهان به سمت نظم جدیدی پیش می‌رود و داستان ابرقدرتی آمریکا تمام شده است.
وی ادامه داد: نبردهای ملت مسلمان خصوصا ملت ایران در مقابل دنیای استکبار در حال نزدیک شدن به فرازهای پایانی خود است و امیدها به پیروزی افزایش یافته است اما نبرد ما با دنیای استکبار در جبهه‌های متنوعی ادامه خواهد داشت.
سلامی با بیان اینکه امروز سپاه همه سازوکارهای لازم برای مقابله با استکبار در همه جبهه‌ها را فراهم کرده است، گفت: سپاه آماده مقابله با استکبار چه در مقیاس جهانی و چه در سطح ملی است و امروز موشک‌های سپاه بدون هیچ محدودیتی تولید و بومی شده و حاضرند هدف‌های منطقه‌ای را با هر کمیت و کیفیتی مورد هدف قرار دهند و این نشاندهنده اقتدار سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی است.
جانشین فرمانده کل سپاه ادامه داد: ما در سیستم‌های پدافند هوایی به جهش های قابل قبولی دست یافته‌ایم و این نشان می‌دهد ما در هر جا محاصره شده‌ایم پیشرفت کرده‌ایم و قدرت دفاعی ما مبنای ملی دارد و به هیچ جا وابسته و متکی نیست.
وی تاکید کرد: امروز شناورهای سپاه قادرند در آب‌های جنوب کشور در هر نقطه‌ای با هر کمیتی و حجمی با هر دشمنی با هر کیفیتی مقابله کنند و حافظ آب‌های ایران باشند.
وی افزود:‌ امروز بسیج شامل هزاران گردان رزمی است که اگر آنها در یک صف بایستند هیچ‌کس نمی‌تواند انتهای آن را ببیند و آنها حاضرند در دفاع از مرزهای کشور اقدام کنند.
سلامی با بیان اینکه دستگاه‌های اطلاعاتی خارجی در حال رصد توانمندی‌های نظامی ما هستند، گفت: پرنده‌های بدون سرنشین ما قادرند تا صدها کیلومتر فضای اطلاعاتی را برای ما باز کنند و سپاه برای مقابله با جنگ نرم دشمن نیز شبکه‌های گسترده بسیج را تقویت کرده است.
سلامی در ادامه خاطرنشان کرد:‌ با توجه به اینکه دشمن نتوانسته است در نبردهای سخت به پیروزی دست یابد به تهاجم فرهنگی و جنگ نرم متوسل شده و در تلاش است چهره عفیف و زیبای جوانان ایرانی را با نمادهای شیطانی عوض کند و می خواهد حجاب را از سر ملت ما بردارد اما سنگرداران حجاب ما یعنی زنان و دختران ایرانی با تمام وجود از حجاب پاسداری می‌کنند.
جانشین فرمانده کل سپاه در پایان تصریح کرد: ایران همه علائم و نشانه‌ها و لوازم یک قدرت بزرگ جهانی را به برکت داشتن یک رهبر، ملت و کشور بزرگ و نیروهای مسلح قدرتمند دارد.  [CENTER ALIGN=CENTER] [/CENTER ALIGN]

 

انتهای خبر / پایگاه اطلاع رسانی جوان / کد خبر 305208
  تصویر تصویرزندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست/ هر کسی نغمه خود خواندو از صحنه رودتصویر تصویر 
  تصویر تصویرصحنه پیوسته بجاست /خرم آن نغمه که بسپارند به یادتصویر تصویر     
  
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”