اولين دوره مسابقات زيردريايي‌هاي كنترل از راه در وزارت دفاع

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 965
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۸, ۸:۴۷ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 2776 بار
سپاس‌های دریافتی: 3436 بار

اولين دوره مسابقات زيردريايي‌هاي كنترل از راه در وزارت دفاع

پست توسط victory67 »

اولين دوره مسابقات زيردريايي‌هاي كنترل از راه در وزارت دفاع
خبرگزاري فارس: اولين دوره مسابقات ملي زيردريايي‌هاي كنترل از راه دور با حضور سردار احمد وحيدي وزير دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح آغاز شد.

تصویر
به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از اداره كل تبليغات دفاعي وزارت دفاع، اولين دوره مسابقات ملي زيردريايي‌هاي كنترل از راه دور با حضور سردار احمد وحيدي وزير دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح به همراه مقامات لشكري و كشوري، انديشمندان، سازندگان و مسئولين دريايي در دانشگاه صنعتي مالك اشتر اصفهان با همكاري سازمان صنايع دريايي آغاز شد.
اين مسابقات 4 روز ادامه داشته و 250 دانشجو از سراسر كشور در قالب 50 تيم با ارائه طرح‌هاي نوآورانه و بديع بر روي انواع زيردريايي‌ها به رقابت خواهند پرداخت.
مسابقات ملي زيردريايي‌هاي كنترل از راه دور در نوع خود كم‌نظير بوده و دستاوردهاي تكنولوژيكي ارزنده‌اي را به همراه دارد، دانشجويان با شركت در اين مسابقه ضمن آموزش مراحل طراحي و ساخت، ايده‌هاي نوآورانه خود را به بوته آزمايش گذاشته و تجربيات گرانبهايي را كسب خواهند كرد.
اين مسابقات از فروردين ماه 1388 با ثبت نام تيم‌هاي متقاضي آغاز و پس از چندين مرحله طراحي (مفهومي، مقدماتي و مهندسي) و انجام داوري‌هاي لازم نهايتاً در روزهاي 28 تا 31 تير ماه در دانشگاه صنعتي مالك اشتر اصفهان، مرحله عملياتي خود را پشت سر مي‌گذارد.
نهادينه كردن دانش و فناوري شناورهاي زيرسطحي در كشور، ايجاد بستر مناسب جهت شكوفايي استعدادها، بروز خلاقيت و نوآوري و ارائه طرح‌هاي بديع و توسعه فعاليتهاي گروهي و ايجاد روحيه همكاري از جمله اهداف برگزاري اين مسابقه است.
در همين راستا مجتمع دانشگاهي علوم و فناوري دريايي دانشگاه صنعتي مالك اشتر سعي دارد به منظور ترويج علوم زيرسطحي، اين مسابقات را ادامه داده و در مرحله بعدي (سال آينده) به صورت مسابقات زيردريايي‌هاي هوشمند برگزار كند.
انتهاي پيام/ب
  تصویر تصویرزندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست/ هر کسی نغمه خود خواندو از صحنه رودتصویر تصویر 
  تصویر تصویرصحنه پیوسته بجاست /خرم آن نغمه که بسپارند به یادتصویر تصویر     
  
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”