حزب الله قادر به شليك روزانه 600 موشك به عمق اسرائيل است

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
پست: 7545
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۲۶ آذر ۱۳۸۷, ۴:۲۰ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 9280 بار
سپاس‌های دریافتی: 22106 بار

حزب الله قادر به شليك روزانه 600 موشك به عمق اسرائيل است

پست توسط sinaset »

روزنامه صهيونيستي "معاريو ":
حزب الله قادر به شليك روزانه 600 موشك به عمق اسرائيل است
خبرگزاري فارس: روزنامه صهيونيستي معاريو در گزارشي از توانمندي حزب‌الله لبنان نوشت: بر اساس گزارش‌هاي سازمان‌هاي اطلاعاتي اسرائيل در صورت وقوع درگيري، اين حزب قادر به بمباران روزانه تل‌آويو و عمق اسرائيل با بيش از 600 موشك است.
 تصویر 
به گزارش فارس، روزنامه صهيونيستي "معاريو " همزمان با چهارمين سالگرد شكست رژيم صهيونيستي از حزب الله لبنان در جنگ تابستان 2006 بار ديگر گزارشي را درباره قدرت موشكي و نظامي بالاي حزب الله نوشت.
در اين گزارش آمده است: بنا بر گزارش‌هاي سرويس اطلاعاتي اسرائيل در صورت وقوع هر گونه درگيري جديد بين اسرائيل و لبنان، حزب الله تل‌آويو و عمق اسرائيل را با نزديك به 600 موشك بمباران خواهد كرد.
گزارش مذكور تاكيد كرد حزب الله تلاش مي‌كند قدرت خود را به شليك هزار موشك در روز در 60 روز متوالي افزايش دهد و دستيابي حزب الله به اين توانمندي بسيار نزديك است.
اين روزنامه همچنين آورده است حزب الله تشكيلات نظامي آموزش ديده خود را در امتداد مرز جنوبي خود مستقر كرده است تا براي مقابله با هر حمله زميني اسرائيل آماده باشد.
معاريو آورده است قدرت حزب الله از زمان جنگ تابستان 2006 به طور شگفت‌آوري زياد شده است به گونه‌اي كه شمار تجهيزات نظامي و مبارزان خود را چند برابر كرده است.
در ادامه گزارش آمده است حزب الله اكنون موشك‌هاي پيشرفته‌اي در اختيار دارد و شمار مبارزان حزب الله نيز از پنج هزار به هشت هزار نفر افزايش يافته است.
حزب الله همچنين پايگاه‌هاي محكم وسامانه‌هايي دفاعي را در زير زمين بنا كرده است و قدرت توپخانه‌اي و ضد موشكي و اطلاعاتي حزب الله هم در سطح بالايي است و مي‌تواند نيروهايي از يگان‌هاي ويژه را در مرزها مستقر كند و مي‌تواند يگان‌هايي از نيروهاي شهادت طلب خود را فراخواند تا در صورتي وقوع هر گونه درگيري از مرزها عبور كرده و عملياتي را عليه نيروهاي دشمن اجرا كنند.
در پايان گزارش معاريو آمده است اسرائيل بايد هوشيار باشد كه در صورت هر گونه آتش‌افروزي جديد عليه لبنان عمق اسرائيل در 60 روز متوالي هدف موشك‌هاي حزب الله قرار خواهد گرفت.
انتهاي پيام/
خبرگزاری فارس
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.
با عرض پوزش،دیگر در انجمن حضور ندارم،که به پیام ها پاسخ بدم.
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”