هر کشوری که در سناریوی جدید آمریکا بازی کند دشمن ایران است

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
پست: 7545
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۲۶ آذر ۱۳۸۷, ۴:۲۰ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 9280 بار
سپاس‌های دریافتی: 22106 بار

هر کشوری که در سناریوی جدید آمریکا بازی کند دشمن ایران است

پست توسط sinaset »

هر کشوری که در سناریوی جدید آمریکا بازی کند دشمن ایران است
رئیس جمهوری اسلامی ایران با اعلام اینکه عمل هر کشوری که در سناریوی جدید آمریکا شرکت کند را دشمنی تلقی می کنیم و پاسخ قاطع به آن خواهیم داد، گفت: برای مقابله با آمریکا و دنباله روهای آن نیاز به جنگ نداریم بلکه تدبیر، فرهنگ و سیاست ایرانی آنها را به زیر خواهد کشید.
 تصویر 
به گزارش خبرنگار مهر، محمود احمدی نژاد در پنجمین جشنواره ملی کارآفرینان برتر که صبح امروز یکشنبه در سالن مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد، با اعلام اینکه ملت ایران اهل تجاوز به جایی نیست و هیچ وقت هم نبوده است، گفت: اما اگر کسی یا کشوری به ایران دست درازی کند ملت ایران دستش را از بازو قطع خواهد کرد.
رئیس جمهور با اشاره به اینکه ملت ایران در گذشته با لشکرکشی قلب های ملت ها را فتح نکرده بلکه با تدبیر و سیاست قدرت های فاسد را به زیر کشیده است، عنوان کرد: برای مقابله با آمریکا و دنباله روهای آن نیاز به جنگ نداریم بلکه تدبیر، فرهنگ و سیاست ایرانی آنها را به زیر خواهد کشید.
احمدی نژاد در ادامه با بیان اینکه دعوای ما با شما دعوا بر سر منطق و مدیریت بر جهان است، خطاب به غرب گفت: ما این مدیریت یک جانبه و ظالمانه شما را قبول نداریم.
وی گفت :ایالات متحده آمریکا امسال 1480 میلیارد دلار کسری بودجه دارد.
رئیس جمهور در ادامه افزود: غربی ها می دانند که اگر فرهنگ و تمدن ایرانی شکوفا شود دیگر جایی برای غارت ملتها نخواهد ماند.
وی بیان اینکه غرب بخشی از روسیه و کشورهای اروپایی را با خود علیه جمهوری اسلامی ایران هماهنگ کرده است، گفت: البته برخی هم در داخل کشور دنباله روی این موضوع هستند که در آینده ای نزدیک ابعاد آن را اعلام خواهم کرد.
وی در ادامه خطاب به کشورهای اروپایی گفت: جمهوری اسلامی ایران از دعوا، تنش ، تحریم و قطعنامه استقبال نمی کند و بلکه اهل دوستی و منطق است، هر کشوری که با ملت ایران دوستی کرد بهره اش را برده است اما این بداخلاقی های شما جز اینکه آبروی شما را ببرد اثری نخواهد داشت.
رئیس جمهور در عین حال تصریح کرد: اما هر تصمیمی از جمله بازرسی کشتی های ایرانی بگیرید بلافاصله عکس العمل ملت ایران را دریافت خواهید کرد. همه می دانند که عکس العمل ملت ایران پشیمان کننده خواهد بود.
احمدی نژاد در ادامه با اشاره به همکاری های چندساله جمهوری اسلامی ایران با آژانس بین المللی انرژی اتمی عنوان کرد: جمهوری اسلامی ایران چند سال با آژانس بین المللی انرژی اتمی همکاری کرد تا همه فعالیتهای صلح آمیز جمهوری اسلامی ایران را ببینند اما الان مطمئن شدیم که آنها دشمنی دارند.
وی در ادامه به سناریوی جدید غرب به سرکردگی ایالات متحده آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران طراحی شده است اشاره کرد و افزود: هر کشوری در سناریوی آمریکا شرکت کند عمل آن را دشمنی تلقی می کنیم و پاسخ قاطع به آنها خواهیم داد.
رئیس جمهور تصریح کرد: ایران صدها تن از این دشمنان را در طول تاریخ دفن کرده است نه با جنگ بلکه با تدبیر، فرهنگ، سیاست، منطق و مدیریت.
احمدی نژاد خطاب به غرب گفت: شماها زورتان به ایران نمی رسد بعد می خواهید کشورهای دیگر را در منطقه مورد هجوم قرار دهید که از این هم نتیجه نخواهید گرفت.
وی اضافه کرد: هر تهدیدی که دشمنان ایجاد می کنند در کارخانه تمدن و فرهنگ سازی ایران به فرصت تبدیل می شود.
رئیس جمهور در ادامه با اشاره به موضوع تحریم بنزین گفت: می گویند می خواهند بنزین را تحریم کنند از آرزوهای من این است که غرب فروش بنزین را به ایران تحریم کند زیرا ظرف دو روز می توانیم آن را جایگزین کنیم.
احمدی نژاد افزود: هر چیزی را که دوست دارند تحریم کنند تا ببینند که این کارآفرینان بهتر از آن را در داخل کشور تولید خواهند کرد.
وی غربی ها را برخلاف ژست امروزی شان انسان های بدوی و ابتدایی به شمار آورد و گفت: آنها دقیقا همان کاری را می کنند که ما می خواهیم. نه اینکه ما بخواهیم و دوست داشته باشیم بلکه ما برنامه ای برای مدیریت جهان داریم و اینها دقیقا همان کاری را می کنند تا ما را به هدف و برنامه ای که برای مدیریت جهانی داریم نزدیک کنند.
رئیس جمهور با تاکید بر اینکه ایران بزرگترین دشمنان خود را به زیر می کشد، گفت: ایران بزرگترین تهدیدات تاریخی علیه ملت را نیز به فرصت تبدیل می کند.
وی با اظهار امیدواری از اینکه غربیها رویه خود را اصلاح کنند، گفت: ما اعلام کردیم که هر کشوری در روابط خود با سایر کشورها عدالت و احترام را رعایت کند دوست آنها هستیم اما اگر پایشان را از این مسیر کنار بگذارند بدانند که خود را به دره سقوط و نیستی نزدیک کرده اند.
احمدی نژاد با اعلام اینکه من به آنها نصیحت می کنم که از بداخلاقی هایشان دست بردارند و به حقوق ملتها احترام بگذارند، خطاب به کشورهای غربی گفت: اگر می خواهید در آینده جهان حضور و نقشی داشته باشید باید خودتان را اصلاح کنید .

ادامه دارد ...
منبع خبرگزاری مهر
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.
با عرض پوزش،دیگر در انجمن حضور ندارم،که به پیام ها پاسخ بدم.
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”