نظر فرمانده نیروی زمینی درباره ماجراجوی های جدیددرخاورمیانه

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
پست: 7545
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۲۶ آذر ۱۳۸۷, ۴:۲۰ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 9280 بار
سپاس‌های دریافتی: 22106 بار

نظر فرمانده نیروی زمینی درباره ماجراجوی های جدیددرخاورمیانه

پست توسط sinaset »

در گفتگو با مهر مطرح شد:
دیدگاه فرمانده نیروی زمینی ارتش درباره ماجراجویی های جدید در خاورمیانه
فرمانده نیروی زمینی ارتش درپی مطرح شدن موضوع تهاجم به کشورهای خاورمیانه در آینده نزدیک، موانع این اقدام را برشمرد و به فرماندهان و تحلیلگران نظامی آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی توصیه کرد برای گریز از تحقیر و درماندگی به اقدام نابخردانه دیگری روی نیاورند.
 تصویر 
امیر سرتیپ احمدرضا پوردستان در گفتگو با خبرنگار مهر، در پی موضوع مطرح شده از سوی رئیس جمهوری اسلامی ایران مبنی بر احتمال حمله جدید به دوکشور خاورمیانه برای فشار بر ایران در3 ماه آینده گفت: به فرماندهان و تحلیلگران نظامی کشورهای آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی توصیه می کنیم برای گریز از تحقیر و درماندگی ناشی از ناکامی ها در منطقه خاورمیانه به اقدام نابخردانه دیگری روی نیاورند چرا که در این صورت باید هزینه های بسیار سنگینی را بپردازند.

وی گفت: عملیات روانی و تبلیغاتی که امروز آمریکا و رژیم صهیونیستی علیه ایران به کار می برند، حاکی از تحقیر آنان از حضور در منطقه خاورمیانه است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش همچنین افزود: آمریکایی ها مطمئن باشند در صورتی که در زمین، هوا یا دریا بخواهند علیه کشورمان دست به اقدامی بزنند با پاسخی کوبنده و قاطع که به مراتب مهلک تر و شکننده تر از اقدام اولیه آنان است، مواجه خواهند شد.

وی درعین حال مشکلات و نابسامانی‌های نیروهای آمریکا در عراق و افغانستان و اختلافاتی که بر سر این موضوع بین سردمداران و سران حکومتی آمریکا بوجود آمده است را مانع از هرگونه ماجراجویی و اقدام مسلحانه دیگر آنان دانست.

سرتیپ پوردستان تصریح کرد: طبق شواهد موجود هر روز آمار خودزنی، فرار و فساد اخلاقی نیروهای آمریکایی در پیرامون مرزهای ایران رو به فزونی است که این امر خود گواه مسلمی بر ناتوانی و بی انضباطی نیروهای نظامی آمریکا است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش آمادگی فعلی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به ویژه نیروی زمینی ارتش را در مطلوب ترین شرایط عنوان و خاطرنشان کرد: در طول 22 سالی که از جنگ تحمیلی می گذرد به پیشرفته ترین سلاح ها و ادوات و تجهیزات نظامی نوین مجهز شده و با برگزاری رزمایش های مختلف و آموزش های منطبق با تکنولوژی و فناوری روز دنیا به یک قدرت نظامی برتر در دنیا تبدیل شده ایم.

منبع خبرگزاری مهر
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.
با عرض پوزش،دیگر در انجمن حضور ندارم،که به پیام ها پاسخ بدم.
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”