خزاعی: در صورت تعرض اسرائيل تل‌آويو را به آتش مي‌كشيم

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
پست: 7545
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۲۶ آذر ۱۳۸۷, ۴:۲۰ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 9280 بار
سپاس‌های دریافتی: 22106 بار

خزاعی: در صورت تعرض اسرائيل تل‌آويو را به آتش مي‌كشيم

پست توسط sinaset »

خزاعی: در صورت تعرض اسرائيل تل‌آويو را به آتش مي‌كشيم
نماينده ايران در سازمان ملل با بيان اينكه سر و صداها مبني بر حمله اسرائيل به ايران ناشي از ترس دشمنان است، گفت: در صورت تعرض به ايران، تل‌آويو را به آتش مي‌كشيم.

به گزارش فارس، محمد خزاعي در جمع مردم كاشمر اظهار داشت: اگر رژيم صهيونيستي كوچك‌ترين تعرضي به خاك ايران بكند، تمام جبهه جنگ و تل‌آويو را به آتش مي‌كشيم.
نماينده ايران در سازمان ملل با اشاره به اينكه بسياري عقيده دارند بايد در موضوع هسته‌اي كشور كوتاه آمد تا آمريكا و انگليس دست از سر اين قضيه بردارند، افزود: اين نظر در حالي ارائه مي‌شود كه در خاورميانه و كشورهاي همسايه ما هر كدام به نوعي قدرت اتمي و نظامي دارند، حتي رژيم صهيونيستي مجهز به كلاهك هسته‌اي است و با تحريم‌ها و تهديدها قصد عوض كردن تلاش ايران براي به‌دست آوردن انرژي صلح‌آميز هسته‌اي را دارد.
وي موضوع هسته‌اي ايران را بهانه عنوان كرد و گفت: اگر اعلام كنيم كه دست از انرژي هسته‌اي و غني‌سازي اورانيوم برمي‌داريم باز هم فعاليت‌ها و برنامه‌ريزي‌ها عليه ايران پايان نمي‌يابد و براي مقابله با ايران هر روز بهانه ديگري را پيش مي‌كشند.
نماينده ايران در سازمان ملل، مساله هسته‌اي را حق مسلم ايرانيان دانست و اظهار داشت: اگر در اين موضوع كوتاه بياييم دشمن دست بردار نيست و به بهانه‌هاي مختلف به سراغ‌مان مي‌آيد تا بالاخره انقلاب و نظام را تهديد كند؛ اما ما به فضل الهي و در سايه رهبري و با وحدت و همدلي از مواضع قدرتمندي برخورداريم و در مقابل دشمن با گرفتاري‌هاي فراواني كه در منطقه دارد، منسجم و يكپارچه هستيم.
نماينده ايران در سازمان ملل گفت: دنياي اسلام با محوريت ايران تحت شديدترين فشارها و توطئه‌ها قرار گرفته؛ اما در سايه امام عصر و به مدد انتظار فرج و رهبري ولي فقيه فرزانه، در مقابل اين فشارها از پا درنيامده و سرافراز و سربلند هستيم.
خزاعي با اشاره به اينكه منتظران ظهور نبايد گوشه‌نشين باشند و نسبت به شرايط جامعه و كشور بي‌تفاوت باشند، به شرايط كشور در عرصه بين‌المللي اشاره كرد و گفت: دشمنان به هر طريقي از تحريم و تهديد نظامي گرفته تا جنگ نرم قصد به زانو درآوردن ملت ايران را دارند، حتي برخي از همسايه‌هاي كشور كه نگران تزلزل پايه‌هاي قدرت خود هستند از تجهيز خود توسط اربابانشان عليه كشور دريغ نمي‌كنند.
منبع فارس
به نقل از عصر ایران
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.
با عرض پوزش،دیگر در انجمن حضور ندارم،که به پیام ها پاسخ بدم.
Novice Poster
Novice Poster
پست: 65
تاریخ عضویت: جمعه ۳ اردیبهشت ۱۳۸۹, ۹:۴۹ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 75 بار
سپاس‌های دریافتی: 92 بار

Re: خزاعی: در صورت تعرض اسرائيل تل‌آويو را به آتش مي‌كشيم

پست توسط timon »

تل آویو که جای خود داردهر کس وچیزی که تو خلیج فارس هست رو میبریم زیر آب
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”