سربازان آمريكايي با كوچكترين تلنگري از پاي در مي‌آيند

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 965
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۸, ۸:۴۷ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 2776 بار
سپاس‌های دریافتی: 3436 بار

سربازان آمريكايي با كوچكترين تلنگري از پاي در مي‌آيند

پست توسط victory67 »

خبرگزاري فارس: فرمانده نيروي زميني ارتش گفت: امروز دشمن در بسياري از معضلات خود فرو رفته است و توان ايستادگي، مقاومت و گشودن جبهه ديگري را ندارد و سربازان آمريكايي با كوچكترين تلنگري از پاي در مي‌آيند.
تصویر

به گزارش خبرنگار دفاعي خبرگزاري فارس، امير احمدرضا پوردستان فرمانده نيروي زميني ارتش در همايش دژهاي پولادين كه با حضور فرماندهان گردان‌هاي نيروي زميني در دانشگاه افسري امام علي(ع) برگزار شد، با بيان اينكه دشمن پس از شكست در جبهه سخت، جبهه نرم را به روي ما باز كرده است، گفت: دشمن در جنگ نرم جوانان ما را هدف گرفته و با اعمال روش‌هايي به دنبال پياده كردن اهداف و برنامه‌هاي خود است.
پوردستان افزود: دشمن بر روي ايجاد بدبيني نسبت به نظام در جوانان و ايجاد ناآرامي و اغتشاش در كشور بسترسازي مي‌كند و ما بايد امانت داران خوبي براي سربازان و فرزندان خود باشيم و با ارايه برنامه‌هاي فرهنگي و راهكارهاي سازنده و موثر، باورها، اعتقادات و ايمان جوانان را تقويت كنيم.
فرمانده نيروي زميني ارتش در ادامه تصريح كرد: امروز دشمن در بسياري از معضلات خود فرو رفته است و توان ايستادگي، مقاومت و گشودن جبهه ديگري را ندارد و سربازان آمريكايي با كوچكترين تلنگري از پاي در مي‌آيند.
پوردستان با بيان اينكه نگاه رهبر معظم انقلاب به مجموعه نيروي زميني ارتش جمهوري اسلامي، نگاهي آرماني و الهي است، اظهار داشت: بهترين الگو براي نظاميان خصوصيات و صفات پيامبر اكرم (ص) است و امروز انسان‌هاي زيادي شيفته اين شخصيت نوراني هستند.
وي افزود: ما در ارتش حزب الله و ارتش اسلام خدمت مي‌كنيم و قرآن كريم ما را به رفتار نيكو و حسنه دعوت كرده است.
فرمانده نيروي زميني ارتش با اشاره به فرماندهان نظامي كشور گفت: يك مدير بايد بتواند با اثبات شايستگي‌ها و توانايي‌هاي خود، لياقت فرماندهي و مديريت خود را به كاركنان، مسئولان و فرماندهان نشان دهد و شناسايي مشكلات، نارسايي‌ها و معضلات از وظايف يك مدير است، مدير بايد قبل از ايجاد ناهنجاري، راهكارهاي مناسب را براي مقابله با آن پيدا كند.
انتهاي پيام/
  تصویر تصویرزندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست/ هر کسی نغمه خود خواندو از صحنه رودتصویر تصویر 
  تصویر تصویرصحنه پیوسته بجاست /خرم آن نغمه که بسپارند به یادتصویر تصویر     
  
Major I
Major I
نمایه کاربر
پست: 124
تاریخ عضویت: دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۸۸, ۲:۳۰ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 305 بار
سپاس‌های دریافتی: 323 بار

Re: سربازان آمريكايي با كوچكترين تلنگري از پاي در مي‌آيند

پست توسط simab1348 »

البته من تا حدودی با نظر جناب پوردستان موافقم . اما چیزی که بیشتر روحیه هر سربازی رو پائین میاره زمینگیر شدن و تبدیل شدن به یک سیبل زنده است . اونها هم بلدند که با نشون دادن چندتا فیلم و موسیقی یا یک خبر و ... روحیه به سربازان خسته شون بدهند. ضمن اینکه اگر جنگی بشه اونها هم برای پیروز شدن مشوقها و امکانات خوبی دارند. جدا از روحیه اگر خوب دقت کنید تلفات انسانی ارتش آمریکا واسرائیل در جنگها به مراتب کمتر از طرف متخاصم هست. که به دلیل آموزش مناسب و استفاده از امکانات نظامی پیشرفته و خرج هنگفت آنها برای محافظت از نیروی انسانی شون هست.
تنها چیزی که به ما قدرت مضاعف میده فقط لطف خدا ، اعتقادات و میهن پرستی ماست . واینکه نمی خواهیم ناموسمون مثل عراق و افغانستان زیر دست دشمن اسیر باشه .
لاحول و لا قوه الا بالله العلی العظیم
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”