هشدار مقامات سابق سیا درباره حمله به ایران

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
پست: 2952
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۱ اسفند ۱۳۸۷, ۴:۲۷ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 2399 بار
سپاس‌های دریافتی: 12644 بار

هشدار مقامات سابق سیا درباره حمله به ایران

پست توسط hani1459 »

مقامات سابق اطلاعاتی و نظامی آمریكا، ضمن توصیه جدی به اوباما برای جلوگیری از آغاز جنگی دیگر در خاورمیانه، به وی درباره هر گونه چراغ سبز به رژیم صهیونیستی درزمینه حمله به ایران هشدار دادند.
تصویر

این گروه كه اعضای آن را ماموران سابق سازمان اطلاعات مركزی آمریكا (سیا) و مقامات نظامی این كشور تشكیل می دهند، از اوباما خواستند، از آغاز جنگی دیگر در خاورمیانه جلوگیری كند.

این مقامات سابق اطلاعاتی و نظامی آمریكا با بیان اینكه اسرائیل با اعتقاد به اینكه آمریكا بدون هیچ قید و شرطی از حمله نظامی اش به ایران حمایت می كند، فكر حمله به ایران را در سر می پروراند ، از اوباما خواستند به رژیم صهیونیستی در این باره هشدار دهد.

آنها ابراز نگرانی كردند حمله به ایران، به ایجاد ناآرامی و درگیری در منطقه و حتی به نابودی اسرائیل منجر شود.

این در حالی است كه چندی پیش 46 نماینده مجلس نمایندگان آمریكا در بیانیه ای اعلام كردند از رژیم صهیونیستی در صورت حمله به ایران حمایت می كنند .

مایك مولن مقام ارشد نیروهای نظامی آمریكا هم دو روز پیش، احتمال حمله نظامی به ایران را رد نكرد اما پس از واكنش هشدار گونه مقامات ارشد نظامی و سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، این اظهارات وی تلطیف شد و گلن دیویس كه نماینده آمریكا در آژانس بین المللی انرژی اتمی است، اظهارات مولن را بی ارزش توصیف كرد.

آمریكا و رژیم صهیونیستی این روزها با هدف شكل دهی زمینه های ذهنی و عینی برای بازنگری ایران در سیاست هسته ای و ایجاد فضای رعب و وحشت در داخل، تهدیدهای كم سابقه ای را در دستور كار قرار داده اند و ایران را به حمله نظامی تهدید می كنند.

این رویه كم و بیش در دولت های كارتر، ریگان، جورج بوش، كلینتون، جورج بوش پسر و اكنون اوباما ادامه داشته است.

irinn
[FONT=Times New Roman] [FONT=Times New Roman]  و ایران را دوست میدارم    
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”