متجاوز به ايران آماده فرستادن صدها هزار جنازه به كشورش باشد

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
پست: 2952
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۱ اسفند ۱۳۸۷, ۴:۲۷ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 2399 بار
سپاس‌های دریافتی: 12644 بار

متجاوز به ايران آماده فرستادن صدها هزار جنازه به كشورش باشد

پست توسط hani1459 »

متجاوز به ايران آماده فرستادن صدها هزار جنازه به كشورش باشد
خبرگزاري فارس: وزير دفاع با بيان اينكه صنعت دفاعي ايران به جايي رسيده است كه ديگر كسي نمي‌تواند جلودار آن باشد، گفت: صنعت دفاعي اكنون به صنعت جامع، جهاني، پويا و پيشتاز تبديل شده كه قادر است علاوه بر تامين نيازمندي‌هاي دفاعي كشور به بيش از 50 كشور جهان نيز صادرات داشته باشيم.

تصویر
به گزارش خبرنگار دفاعي خبرگزاري فارس، سردار احمد وحيدي وزير دفاع نيروهاي مسلح صبح امروز با حضور در حرم مطهر امام (ره) با اشاره به فرا رسيدن سي و يكم مردادماه سالروز صنعت دفاعي كشور گفت: زماني كه امام خميني(ره) در سخت‌ترين شرايط جنگ و تحريم فرمان دادند كه شما مي توانيد و بايد وابستگي به بيگانگان را قطع كنيد و نيازمندي‌هاي كشور خودتان را تامين كنيد، متخصصان مجرب، دانش پژوهان و دانشجويان و جوانان رشيد و صنعتگران اين مرز و بوم در لبيك به نداي امام عزيز آستين همت بالا زدند و با كمترين امكانات جوانه‌هاي استقلال و خودكفايي در عرصه‌هاي مختلف به ويژه صنعت دفاعي را بارور كردند.
وي افزود: آنچه كه امروز و پس از گذشت 30 سال به عنوان صنعت دفاعي مستقل و خودكفا در تامين نيازمندي‌هاي نيروهاي مسلح شاهد هستيم مرهون نهضت و راه عزتمندانه‌اي است كه امام خميني(ره) پيش روي ملت ايران قرار داد و آن همان راه خداجويي، خودباوري، خود اتكايي، خودكفايي، خردورزي، خلاقيت و نوآوري براي اداره كشور و توسعه و پيشرفت و سربلندي ايران اسلامي است.
وزير دفاع در ادامه خاطرنشان كرد: امروز شاهد هستيم كه به بركت امام، انقلاب، خون شهيدان، ايثار و فداكاري جانبازان و تلاش و مجاهدت متخصصان زبده و زحمت‌كش ايران عزيز صنعت كاملا وابسته و در برخي زمينه‌ها صنعت نداشته دفاعي، به صنعت جامع، جهاني، پويا و پيشتاز تبديل شده كه قادر است علاوه بر تامين نيازمندي‌هاي دفاعي كشور به بيش از 50 كشور جهان نيز صادرات داشته باشيم.
وحيدي با بيان اينكه صنعت دفاعي ايران به جايي رسيده است كه ديگر كسي نمي‌تواند جلودار آن باشد، اظهار داشت: صنايع دفاعي ما با توليدات و امكانات انبوه و پيشرفته خود به دنيا نشان مي‌دهند كه هيچ چيزي از دنيا كم ندارند و اين را در عمل به همگان نشان داده‌اند.
وزير دفاع با اشاره به خودكفايي نيروهاي مسلح گفت: اكنون بيش از هر زمان ديگري مقتدرانه در مقابل رژيم استكبار ايستاده‌ايم.
وحيدي در ادامه به تهديدات اخير آمريكا عليه ايران اشاره كرد و گفت: ما صداهايي را مي‌شنويم كه مي‌گويند طرح نظامي در دست داريم و ما به آنها مي‌گوييم ما همان ملتي هستيم كه براي اينكه يك وجب از خاك ايران به دست دشمن نيافتد 8 سال جنگيديم و حدود 200 هزار شهيد داديم. آيا شما هم آماده هستيد كه سال‌ها بجنگيد و دهها هزار بلكه صدها هزار كشته به خانه ببريد؟ ما آماده‌ايم.
وزير دفاع با اشاره به پذيرش قطعنامه و پايان جنگ تحميلي اظهار داشت: در آن زمان همه ناراحت بودند زيرا مي‌گفتند ما حاضريم همه چيز خود را بدهيم. امام چرا جام زهر را بنوشد. ناراحتي به اين دليل بود و گرنه ما در همان زمان هم پيروز بوديم.
وحيدي با بيان اينكه تا آخرين قطره خون و تا آخرين نفس از نظام جمهوري اسلامي دفاع مي‌كنيم، گفت: ما فكر باطل دشمنان اسلام را به گور مي‌فرستيم. خفاشاني كه شب پروازند نمي‌توانند عقابان تيزپرواز را مستاصل كنند آنها فكر مي‌كنند با اين تسليحات نظامي‌شان مي‌توانند ملت ما را بترسانند. در حاليكه ملت ما بر فراز قله‌ها پرواز مي‌كند و رهبرمان دشمنان را به ذلت كشانده است.


فارس
[FONT=Times New Roman] [FONT=Times New Roman]  و ایران را دوست میدارم    
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 4376
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۴, ۱:۱۴ ب.ظ
محل اقامت: کرج پلاک 43!
سپاس‌های ارسالی: 6702 بار
سپاس‌های دریافتی: 12096 بار
تماس:

Re: متجاوز به ايران آماده فرستادن صدها هزار جنازه به كشورش ب

پست توسط Mohammad 1985 »

ببخشید مگر چند نفر نیروی نظامی قراره به ایران حمله کنن ؟ ( البته گویا قراره با سواره نظام به اسب بیاد که اسبهاشون رو هم حساب کردن ! ) صدها هزار نفر تلفات خیلی خیلی زیاد میشه ! کشته های ما و اونها رو هم جمع بزنن اینقدر نمیشه !
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”