جنگ رواني برخي رسانه‌ها با انتشار مصاحبه‌هاي مجازي(ازسپاه)

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
پست: 7545
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۲۶ آذر ۱۳۸۷, ۴:۲۰ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 9280 بار
سپاس‌های دریافتی: 22106 بار

جنگ رواني برخي رسانه‌ها با انتشار مصاحبه‌هاي مجازي(ازسپاه)

پست توسط sinaset »

سردار شريف در گفت‌وگو با فارس مطرح كرد:
جنگ رواني برخي رسانه‌ها با انتشار مصاحبه‌هاي مجازي
خبرگزاري فارس: مسئول روابط عمومي سپاه پاسداران انقلاب اسلامي از جنگ رواني رسانه‌هاي استكباري و برخي رسانه‌هاي منطقه با انتشار مصاحبه‌هاي مجازي با فرماندهان سپاه خبر داد.
 تصویر 
سردار رمضان شريف مسئول روابط عمومي سپاه پاسداران انقلاب اسلامي در گفت‌وگو با خبرنگار دفاعي خبرگزاري فارس، اظهار داشت: رسانه‌هاي استكباري به دنبال ايران هراسي در بين كشورهاي منطقه هستند و در تلاشند تا افكار عمومي منطقه را عليه ايران بسيج كنند.
وي ادامه داد: در همين راستا رسانه‌هاي استكباري و برخي رسانه‌هاي منطقه‌اي، نقل قول‌هاي ساختگي از فرماندهان سپاه منتشر مي‌كنند تا چهره‌اي خشن و تهديد كننده از ايران و سپاه نشان دهند و آنها بدون اينكه نامي از فرمانده‌اي ببرند، با عنوان فرماندهي كه خواست نامش فاش نشود، پيام القايي خود را منتشر مي‌كنند.
مسئول روابط عمومي سپاه با بيان اينكه چهره‌اي كه اين رسانه‌ها از ايران و سپاه به دنيا نشان مي‌دهند، واقعي نيست، تصريح كرد: قدرت نظامي ايران تنها براي دفاع از كشور است و به هيچ‌ عنوان تهديد كننده كشورهاي دوست در منطقه نيست.
سردار شريف در پايان تاكيد كرد كه تمام مواضع و نظرات سپاه پاسداران انقلاب اسلامي از طريق روابط عمومي سپاه رسما منعكس مي‌شود.
انتهاي پيام/ص
منبع خبرگزاری فارس
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.
با عرض پوزش،دیگر در انجمن حضور ندارم،که به پیام ها پاسخ بدم.
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”