:ناوهاي جنگي آمريكا در تيررس موشك‌هاي ساحل دریا

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 830
تاریخ عضویت: شنبه ۲ تیر ۱۳۸۶, ۱۱:۴۷ ب.ظ
محل اقامت: باختران
سپاس‌های ارسالی: 309 بار
سپاس‌های دریافتی: 2025 بار
تماس:

:ناوهاي جنگي آمريكا در تيررس موشك‌هاي ساحل دریا

پست توسط ali1371 »

[External Link Removed for Guests]
صفوي پيش ‌از خطبه‌هاي نماز جمعه تهران:
ناوهاي جنگي آمريكا در تيررس موشك‌هاي ساحل به درياي نيروهاي مسلح هستند
خبرگزاري فارس: دستيار و مشاور عالي فرمانده معظم كل قوا گفت: ايران 2 هزار كيلومتر در خليج‌فارس و درياي عمان ساحل دارد لذا هر ناو و كشتي جنگي آمريكايي در تيررس موشك‌هاي ساحل به درياي نيروهاي مسلح ايران است.

تصویر

به گزارش خبرنگار دفاعي خبرگزاري فارس، سيد يحيي ‌صفوي دستيار و مشاور عالي فرمانده معظم كل قوا ظهر امروز جمعه پيش از خطب‌هاي نماز جمعه تهران طي سخناني با اشاره به وقوع انقلاب اسلامي در ايران گفت: شخصيت و رهبري‌هاي امام راحل دو پديده عظيم پيروزي انقلاب اسلامي و پيروزي در جنگ تحميلي را بوجود آورد كه اين دو پديده بزرگترين پديده‌هاي تاريخ در قرن حاضر هستند.

وي افزود: اين دو پديده متعلق به زمان حاضر نيستند، بلكه فراتر از زمان خود حركت كرده و حوادث پس از خود و تاريخ آينده را نيز رقم مي‌زنند؛ اين دو پديده مسير تحولات تاريخ بشري و ملت‌هاي اسلامي را نيز نفع ملت‌ها رقم خواهد زد.

دستيار و مشاور عالي فرمانده معظم كل قوا تصريح كرد: اين دو پديده ملت‌هاي اسلامي را به سمت مبارزه عليه مستكبران خواهد برد البته خود را در قالب اميد به پيروزي در ملت‌هاي عراق، فلسطين و افغانستان نيز نشان خواهد داد.

صفوي ادامه داد: در مراحل پيروزي انقلاب اسلامي، آمريكا و غرب تا آخرين لحظات مانع سقوط رژيم منحوس پهلوي بودند به نحوي كه ضمن حمايت از اين رژيم در لحظات آخر، در جريان جنگ تحميلي نيز عليه نظام اسلامي ايران ائتلاف جهاني شكل دادند.

وي خاطرنشان كرد: در آن دوران كه جهان شاهد دو قطب قدرت بود، در جريان جنگ تحميلي عليه انقلاب نوپاي ايران اين دو قطب قدرت پشت سر يك كشور قرار گرفته و عراق را جنگ عليه كشورمان حمايت كرد.

* صدام از حمله به ايران 4 هدف را دنبال مي‌كرد

دستيار و مشاور عالي فرمانده معظم كل قوا با بيان اينكه كشورهايي همچون انگليس و فرانسه در جريان جنگ تحميلي كمك‌هاي فراواني با واگذاري تسليحات به عراق كردند، گفت: در منطقه حتي هزينه جنگ عراق عليه كشورمان هم توسط برخي كشورها پرداخت مي‌شد؛ عربستان و كويت دو كشوري بودند كه ميلياردها دلار به عراق در اين زمينه كمك كردند. اما با اين وجود ملت ايران به رهبري امام راحل و فداكاري‌هاي فراوان ملت در مقابل دشمن به پيروزي رسيد.

صفوي خاطرنشان كرد: دليل پيروزي ملت ايران در جنگ تحميلي اين بود كه عراق اهدافي همچون ساقط كردن انقلاب تازه بنا نهاده‌ شده ايران، اشغال برخي مناطق جنوبي و غربي كشور، جلوگيري از صدور انقلاب اسلامي و از بين بردن منابع اقتصادي كشور را دنبال مي‌كرد؛ بايد ديد كه امروز پس از گذشت 22 سال صدام و حاميانش به هيچ‌يك از اهداف خود نرسيده و صدام با ذلت به دار مجازات آويخته شد و كشورش هم چندين سال است كه در اشغال به سر مي‌برد.

وي با اشاره به هزينه‌هاي ميلياردي ايالات متحده در زمينه اشغال عراق اظهار داشت: آمريكا ميلياردها دلار در جنگ عراق هزينه كرد اما با اين اقدام تنفر جهاني عليه كشورش را به ارمغان آورد.

فرمانده سابق سپاه پاسداران انقلاب اسلامي با اشاره به حمله عراق به كويت نيز گفت: عراقي‌ها 7 ساعت بيشتر طول نكشيد كه از مرزهاي كويت به مركز اين كشور رسيدند اما در مقابل ملت ايران 8 سال در مقابل عراق دوام آورده و حتي يك وجب از خاك كشور را هم از دست نداد.

وي افزود: رزمندگان اسلام در جنگ تحميلي در عمق خاك عراق به اين كشور درس عبرتي دادند تا كشورها بدانند كه اگر كشوري بخواهد به ايران حمله كند، رزمندگان اسلام و ملت ايران آنها را تا خانه‌هايشان دنبال خواهند كرد.

* استراتژي همه جانبه ايران در برابر تهديدها و تحريم‌ها پيروز خواهد شد

دستيار و مشاور عالي فرمانده معظم كل قوا تصريح كرد: پس از 8 سال دفاع مقدس ملت ايران، مكتب مقاومت در جهان شكل گرفت و امروز اين مكتب به لبنان و فلسطين منتقل شده است؛ همه جهانيان ديدند كه در جريان جنگ‌ 33 روزه حزب الله چه بلايي بر سر صهيونيست‌ها آورد.

صفوي در ادامه تاكيد كرد: اين مكتب مقاومت در عراق و افغانستان نيز اشغالگران را با شكست مواجه خواهد كرد البته همانطور كه ملت افغانستان، انگليس و شوروي‌ را در گذشته از كشور خود بيرون كرد، اشغالگران را نيز از اين كشور بيرون خواهد كرد؛ ملت مسلمان افغانستان درس مقاومت را از رزمندگان ايران اسلامي فرا گرفته است.

وي ادامه داد: محصول 8 سال دفاع مقدس، تثبيت انقلاب و نظام بود، كشور بزرگي همچون ايران، ملت تمدن ساز و نظام جمهوري اسلامي نظامي مقتدر و توانمند است. البته شكست نظام‌هاي سلطه‌گر و ايجاد الگوي مبارزه با قدرت‌هاي بزرگ نيز از جمله دستاوردهاي دفاع مقدس ملت ايران بود.

دستيار و مشاور عالي فرمانده معظم كل قوا ادامه داد: امروز نيروهاي مسلح جمهوري اسلامي ايران و ملت مسلمان ما به يك استراتژي همه جانبه رسيده‌اند كه اين استراتژي در مقابل تهديدات و تحريم‌ها به پيروزي خواهد رسيد.

* دشمنان چاره‌اي به جز تسليم‌شدن در برابر ايران ندارند

صفوي افزود: ايران قدرت‌ بزرگي در منطقه است و آمريكايي‌ها نمي‌توانند اين قدرت را در مسائل منطقه‌اي ناديده بگيرند، آنها بايد اين قدرت را پذيرفته و با آن كنار بيايند.

وي خاطرنشان كرد: دشمنان چاره‌اي جز تسليم‌شدن در مقابل نظام سياسي و خواسته‌هاي ملت ايران ندارند، اين قدرت ملت ايران حاصل ايدئولوژي انقلاب اسلامي است.

فرمانده سابق سپاه پاسداران در ادامه با اشاره به موقعيت جغرافيايي خليج فارس‌ و صادرات گسترده نفت از آب‌هاي اين منطقه، تاكيد كرد: ايران 2 هزار كيلومتر در خليج‌فارس و درياي عمان ساحل دارد لذا هر ناو و كشتي جنگي آمريكايي در تيررس موشك‌هاي ساحل به درياي نيروهاي مسلح جمهوري اسلامي ايران قرار دارد البته آنها متوجه قدرت اسلام، رهبر معظم انقلاب و انقلاب اسلامي هستند.

صفوي در ادامه گفت: مديرت رهبر معظم انقلاب پس از 20 سال از رحلت امام راحل بسيار خوب بوده و ايشان كشور را با اينكه 3 جنگ در منطقه رخ داد از آسيب‌ها حفظ كردند. به عنوان كسي كه 10 سال فرمانده سپاه پاسداران بودم مي دانم كه اداره امنيت ايران در منطقه حساس خليج فارس چقدر مشكل است اما رهبر انقلاب با عنايت خداوند متعال و امام عصر (عج) امنيت كشور را به خوبي حفظ كردند.

دستيار و مشاور عالي فرمانده معظم كل قوا ادامه داد: البته هوشمندي، بصيرت سياسي، اقتدار و وحدت ملي ملت ايران در ايجاد اين امنيت براي كشور، تأثير بسزايي داشته است.

صفوي در ادامه با اشاره به صدور انقلاب اسلامي ايران به كشورهاي مختلف نيز اظهار داشت: صهيونيست‌ها از انقلاب اسلامي ايران، ملت فلسطين و لبنان شكست خوردند، البته آنها بايد منتظر شكست‌هاي بزرگترين نيز باشند.

وي افزود: آمريكايي‌ها كه پس از فروپاشي شوروي آرزوي تك قدرت‌شدن و ابرقدرت جهان بودن را در سر داشتند. آنها اين هدف خود را با گسترش فرهنگ ليبراليستي و تسلط بر اقتصاد جهان پيگيري مي‌كردند اما با اين وجود در مقابل فرهنگ ليبراليستي مد نظر آمريكا تنها فرهنگي كه ايستادگي كرد، فرهنگ ناب اسلام بود، فرهنگي كه يك و نيم ميليارد پيرو در جهان دارد.

* اسلام‌ستيزي و بستر سازي حمله به كشورها اهداف حمله به 11 سپتامبر بود

فرمانده سابق سپاه پاسداران با اشاره به حادثه 11 سپتامبر نيز گفت: 11 سپتامبر حادثه‌‌اي نبود كه القاعده و بن لادن با ظرفيت‌هاي اطلاعاتي و عملياتي خود بتوانند آن را انجام دهند چرا كه اصولا آنها چنين تشكيلاتي نداشتند كه همه سازمان‌هاي اطلاعاتي آمريكا را دور زده و چنين حادثه‌اي ايجاد كنند.

صفوي ادامه داد: حادثه 11 سپتامبر زير نظر موساد و با همكاري‌ آمريكايي‌ها رخ داده و هدف آن نيز اسلام‌ستيزي و بسترسازي براي حمله نظامي به خليج فارس، براي تسلط به منابع انرژي اين منطقه بود.

صفوي همچنين با اشاره به اهانت عده‌اي به قرآن كريم در آمريكا گفت: اين اقدام كه قلوب‌ يك و نيم ميليارد مسلمان را رنج داده است، زير سايه دموكراسي و امنيت آمريكا و با طرح صهيونيستي-آمريكايي شكل گرفت لذا مسلمانان جهان بايد با وحدت عليه اين اقدام خباثت آلوده آمريكايي‌ها قيام كرده و در مقابل اين اقدام ننگين بايستند.
  که ارتش ایران درجنگ کرد حماسه نبود معجزه بود
یاسرعرفات
 
وبلاگ من [External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”