روسیه در زمینه ی UAV به اسراییل نیازی ندارد

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
پست: 179
تاریخ عضویت: جمعه ۳۰ مرداد ۱۳۸۸, ۱۲:۳۴ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 100 بار
سپاس‌های دریافتی: 283 بار

روسیه در زمینه ی UAV به اسراییل نیازی ندارد

پست توسط kamranrus »

تصویر
به دنبال تهدید تلویحی امروز مقامات رژیم صهیونیستی به نیمه تمام گذاردن پروژه ی مشترک توسعه ی هواپیماهای بدون سرنشین ارتش روسیه در صورت تحویل موشکهای ضد کشتی Yakhont P-800 به سوریه توسط ارتش روسیه ، عصر امروز رییس شرکت تولید هواپیماهای بدون سرنشین روسیه اعلام کرد این کمپانی و ارتش روسیه برای توسعه ی تاوگان هواپیماهای بدون سرنشین خود نیازی به اسراییل ندارد .
این اظهارت به دنبال تهدید مقام بلند پایه ی اسراییل مبنی بر توقف همکاری ها در زمینه ی توسعه ی هواپیماهای بدون سرنشین ارتش روسیه بود .
این رییس کمپانی اظهار داشت در دو یا سه سال آینده بازار صنعت هواپیماهای بدون سرنشین روسیه صرف نظر از همکاری یا عدم همکاری اسراییل به نقطه ی قابل قبول و مورد نظر خواهد رسید.
وی همچنین خاطر نشان کرد که این شرکت پروژه ای برای توسعه ی هواپیماهای بدون سرنشین روسی با تکنولوژی روسی ارایه کرده که تاکنون با استقبال مشتریان عمده از جمله سازمان امنیت فدرال روسیه (FSB) و وزارت کشور روسیه مواجه شده.همچنین این شرکت در حال توسعه ی نمونه های جدید هواپیماهای بدون سرنشین شناسایی و مسلح با همکاری شرکت هواپیمایی متحد روسیه (UAC) برای استفاده ی ارتش روسیه است.
تجهیز ارتش سوریه به موشک های P-800 توسط روسیه و تاکید مقامات روسی بر اجرای این قرارداد با وجود مخالفت شدید رژیم صهیونیستی تبدیل به کابوسی برای ارتش این کشور گشته تا جایی که امروز مقامات اسراییل حتی حاضر شده اند قرارداد 300 میلیون دلاری همکاری در زمینه ی هواپیماهای بدون سرنشین خود با روسیه را به خطر بیاندازند چراکه این سیستم موشکی با سرعت مافوق صوت و برد 300 کیلومتر به طور موثری هرگونه تهدید دریایی متوجه ساحل سوریه را خنثی خواهد کرد .
سیاست جنگ بدون خونریزی و جنگ سیاست با خونریزی است
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”