به جای اس 300 ، سلاح پدافند دوربرد تولید می كنی

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
پست: 2952
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۱ اسفند ۱۳۸۷, ۴:۲۷ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 2399 بار
سپاس‌های دریافتی: 12644 بار

به جای اس 300 ، سلاح پدافند دوربرد تولید می كنی

پست توسط hani1459 »

سردار وحیدی ، در " همایش ملی توانمندی های صنایع هوایی و فضایی ایران " ،با اشاره به خلف وعده روس ها در تحویل سامانه اس 300 گفت :‌ ما از اینموضوع ناراحت نیستیم ، زیرا خود باید در این عرصه عمل کنیم و این بهپیشرفت ما منجر می شود .

وی ، پدافند هوایی دور برد را از سامانه های راهبردی دانست و گفت : پدافندبرد دور در دنیا محدود است و حتی در تولید پدافند برد متوسط نیز 5 یا 6كشور فعالیت می کنند .

وی " سامانه مرصاد " را كه امسال در ایران تولید شد ، نمونه ای از فعال بودن كشورمان در زمینه تولید این نوع پدافند دانست .

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح همچنین گفت: رئیس جمهور بر فرهنگ سازیدر زمینه هوانوردی در کشور تاکید کرده است که بر این اساس باید زمینه ایفراهم شود تا مردم با استفاده از هواپیماهای شخصی بتوانند در کشور مسافرتکنند ؛ به ویژه اینکه برخی شرکت های خصوصی ، هواپیماهای سبک تولید می کنند.

وی افزود: همچنین باید با گسترش " فرهنگ کایت سواری " ، دانش هوایی وهوانوردی را توسعه دهیم ، زیرا راهکار توسعه فناوری هوا و فضا ، ورود مردمو دانشجویان به این عرصه است .

irinn
[FONT=Times New Roman] [FONT=Times New Roman]  و ایران را دوست میدارم    
Major I
Major I
نمایه کاربر
پست: 837
تاریخ عضویت: شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۸, ۶:۱۰ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 231 بار
سپاس‌های دریافتی: 1917 بار

Re: به جای اس 300 ، سلاح پدافند دوربرد تولید می كنی

پست توسط میهن پرست »

خدا اخر وعاقبت این پدافند دوربرد رو به خیر کنه.مسئولین که هر بار یک چیز میگن.درسته که اصل موضوع یکی هست اما یک بار میگن از روی اس300 میسازیم یک بار میگن به جاش میسازیم.امیدوارم از سال اینده این سامانه بومی به همراه مرصاد و تورام1 یک رینگ پدافندی قدرتمند برای ما بسازن
شاید سالهای سال باشد که اتش امپراطوری پارس خاکستر شده باشد.اما روزی فرا خواهد رسید که ز خاکستر ها ققنوس برخیزد و ان هنگام اتش سالهای سال سکوت مردم ایران زبانه خواهد کشید و بار دیگر مردمی از سرزمین پارس از شرق تا چین واز غرب تا دروازه های روم حکمرانی میکنند و تمام دشمنان این مرز وبوم در اتش قهر ایران خواهند سوخت.ان روز نزدیک است...
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”