فيلم هلاك شدن تروريست‌هاي حادثه مهاباد در اختيار مردم قرار..

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 965
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۸, ۸:۴۷ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 2776 بار
سپاس‌های دریافتی: 3436 بار

فيلم هلاك شدن تروريست‌هاي حادثه مهاباد در اختيار مردم قرار..

پست توسط victory67 »

بابا احمدي در گفت‌وگو با فارس:
فيلم هلاك شدن تروريست‌هاي حادثه مهاباد در اختيار مردم قرار مي‌گيرد
خبرگزاري فارس: عضو كميسيون امنيت ملي مجلس با ارائه جزئياتي از هلاك شدن تروريست‌هاي حادثه مهاباد گفت: مسئولان امنيتي اعلام كرده‌اند فيلم هلاك شدگان توسط سپاه را در اختيار مردم قرار خواهند داد.

تصویر
عبدالمحمد بابااحمدي ميلاني در گفت‌وگو با خبرنگار سياسي باشگاه خبري فارس«توانا»، خبر از سفر هيئت سه نفره كميسيون امنيت ملي مجلس به شهرستان مهاباد داد و گفت: در اين سفر فاطمه آليا و پرويز سروري نيز حضور دارند.

عضو كميسيون امنيت ملي هدف اين سفر را ابراز همدردي مجلس شوراي اسلامي با خانواده‌هاي شهدا عنوان كرد و افزود: بعد از استقبالي كه به هنگام ورود، توسط مسئولان و امام جمعه شهرستان مهاباد شد به ديدار خانواده شهدا و گلزار شهدا رفتيم.

وي با تاكيد بر اينكه خويشاوندان و والدين شهدا از استقامت بالايي برخوردارند، گفت: همه خانواده‌ها ضمن تشكر از سه قوه، آمادگي خود براي شهادت در راه نظام و انقلاب اعلام كردند.

نماينده مردم لردگان با اعلام اينكه مردم در جهت محكوميت اين حركت تروريستي مغازه‌هاي خود را بسته بودند، تصريح كرد: گروه‌هاي ضد انقلاب و شورشي قصد تفرقه‌افكني بين اهل تسنع و تشيع را داشتند ولي مردم ثابت كردند كه بمبگذاران به اهداف خود نخواهند رسيد.

وي با اشاره به اينكه اين اقدام تروريستي توسط گروه "قاسملو "، از رهبران كشته شده حزب دموكرات كردستان انجام شده است، گفت: اين گروه همه ساله مردم را با تهديد وادار مي‌كردند كه مغازه‌ها را براي احترام و عزاي سالگرد كشته شدن قاسملو تعطيل كنند ولي بر خلاف سال‌هاي پيش، امسال مردم مقاومت كرده و مغازه‌هاي خود را نبستند.

بابااحمدي افزود: به دليل اينكه كه‌ مردم با تروريست‌ها همراهي نكردند عوامل پژاك و پ.ك.ك به قصد تلافي 11زن و يك كودك را شهيد كرده و عده زيادي از مردم بيگناه را مجروح كردند.

وي با اعلام اينكه مسئولان امنيتي اعلام كرده‌اند فيلم هلاك شدگان توسط سپاه را در اختيار مردم قرار خواهند داد، گفت: عوامل اين ترور در داخل خاك عراق به هلاكت رسيده‌اند و نيروهاي امنيتي با مداركي كه دارند به دنبال مسببين اصلي اين اقدام تروريستي هستند.

عضو كميسيون امنيت ملي تصريح كرد: مردم مهاباد به شكل يكپارچه و متحد در كنار نظام و انقلاب ايستاده‌اند و برايشان مسجل شده كه هدف اين عناصر همراهي با مردم نيست و نگاهشان تضعيف و ايجاد رعب و وحشت در مردم است.

وي در پايان گفت: وقتي براي ديدار از يكي از خانواده‌هاي شهداي اين حادثه تروريستي رفته بوديم يكي از خانواده‌ها داراي 6 پسر و يك دختر بود كه تنها دختر خانواده شهيد شده بود والدين اين خانواده اعلام كردند حاضرند 6 پسرشان نيز براي حفظ نظام و اسلام دفاع كرده و در اين راه شهيد شوند.
انتهاي پيام/
  تصویر تصویرزندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست/ هر کسی نغمه خود خواندو از صحنه رودتصویر تصویر 
  تصویر تصویرصحنه پیوسته بجاست /خرم آن نغمه که بسپارند به یادتصویر تصویر     
  
Captain
Captain
پست: 2755
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۸۵, ۱۲:۴۶ ب.ظ
محل اقامت: شیراز
سپاس‌های ارسالی: 22364 بار
سپاس‌های دریافتی: 5559 بار

Re: فيلم هلاك شدن تروريست‌هاي حادثه مهاباد در اختيار مردم قر

پست توسط Present »

امیدواریم هر چه زود تر این تصاویر پخش بشه
بی صبرانه منتظر دیدن به هلاکت رسیدن این تروریستها و منافقین هستم
پروانه نیستم که به یک شعله جان دهم / شمعم که سوزم و دودی نیاورم

گــــــــــــــــاهی تــــــــــــــاوان شیــــــــــر بودن قـــفس اســـت ...
امــــــــا شـــــغال هــــا در شـــــهــــر آزاد مـــــیگـــــــردنــــــــــد ... !

به زودی تعمیرکار لب تاپ می شم :-)
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”