سناتور تندرو ایران رلبه حمله وتغییر رژیم تهدید کرد:

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 1929
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۸۹, ۹:۰۱ ب.ظ
محل اقامت: IRAN
سپاس‌های ارسالی: 2144 بار
سپاس‌های دریافتی: 7631 بار
تماس:

سناتور تندرو ایران رلبه حمله وتغییر رژیم تهدید کرد:

پست توسط HORLIKAN »

لیبرمن:واکنش مردم ایران به حمله را نمی دانم تصویر
سناتور لیبرمن که روز چهارشنبه در شورای روابط خارجی در واشینگتن صحبت می کرد، گفته است: در صورتی که تحریم های بین المللی علیه تهران نتیجه بخش نباشد، آمریکا باید حمله نظامی به ایران را بررسی کند. شاید بهترین راه حل در برخورد با ایران این باشد که ما دست از تلاشهای خود برای تغییر رفتار رژیم بر داریم و در پی تغییر رژیم تهران باشیم.
جوزف لیبرمن، گفت:در صورتی که تحریم ها علیه تهران نتیجه بخش نباشد، آمریکا باید حمله نظامی به ایران را بررسی کند.
به گزارش خبرگزاریها سناتور لیبرمن که روز چهارشنبه در شورای روابط خارجی در واشینگتن صحبت می کرد، گفته است: در صورتی که تحریم های بین المللی علیه تهران نتیجه بخش نباشد، آمریکا باید حمله نظامی به ایران را بررسی کند.
این سناتور مشهور که به مواضع ضد ایرانی شهرت دارد، همچنین به تلاش های آمریکا برای آنچه برقراری صلح در خاورمیانه می خواند اشاره کرد و گفت: گرچه آمریکا هرگز تا این حد در تلاشهای مربوط به استقرار صلح خاورمیانه و در پیگیری سیاست منع گسترش در منطقه فعال نبوده است اما نگرانی ملموسی در مورد آینده آمریکا در خاورمیانه وجود دارد.
سناتور لیبرمن «ریشه این نگرانی» را در حضور فعال ایران در خاورمیانه دانست و جمهوری اسلامی را کشوری توصیف کرد که سیاست هایش «ترکیبی از افراطگرایی و جاه طلبی های توسعه طلبانه» است شاید بهترین راه حل در برخورد با ایران این باشد که ما دست از تلاشهای خود برای تغییر رفتار رژیم بر داریم و در پی تغییر رژیم تهران باشیم.
سناتور لیبرمن با اشاره به این که «آمریکا نمی تواند تا ابد در انتظار موثر واقع شدن تحریمها علیه ایران باشد» گفت وی امیدوار است باراک اوباما، رییس جمهوری آمریکا در پایان سال جاری یعنی تا سه ماه دیگر به ارزیابی این شرایط بپردازد که اگر استراتژی فعلی در مورد ایران بجایی نرسید «ما دست به یک گفت و گوی ملی در آمریکا بزنیم؛ گامی که بدون تردید باید گزینه یک حمله نظامی را به بررسی بگذارد.»
جو لیبرمن تاکید کرد: در غیر این صورت بیم آن می رود که آمریکا نهایتا به یک ایران هسته ای تن دهد. سناتور لیبرمن همچنین گفت: همان طور که باراک اوباما، رییس جمهوری، گفته است ایران هسته ای غیرقابل قبول است، ما باید آماده باشیم تا بهر شکلی که لازم است مانع تحقق آن چیزی باشیم که ادعا می کنیم غیرقابل قبول است.
سناتور لیبرمن همچنین گفت:«زمان فرا رسیده است که تا این پیام روشن را برای دوست و دشمن در منطقه بفرستیم که ما مانع دستیابی ایران به توانایی ساخت سلاح هسته ای می شویم. اگر احتمالا شد با روش های مسالمت آمیز، ( و گرنه) در صورتی که حتما می بایست، از طریق نظامی. من می دانم که حمله به تاسیسات هسته ای ایران خطرات و هزینه هایی دارد، اما متقاعد شده ام که هزینه ها و خطرات ایران با توانایی اتمی بسیار بزرگتر است.
خبرنگاری که در جلسه سخنرانی سناتور لیبرمن حضور داشت نظر وی را در مورد واکنش مردم ایران به چنین حمله نظامی جویا شد. سناتور لیبرمن در پاسخ، گفت:هنوز پاسخ قطعی این پرسش را نمی داند،
درهمین زمینه، سناتور لیبرمن روز چهارشنبه در مصاحبه با «فایننشنال تایمز» گفته است: زمان آن فرا رسیده است که از تکرار جمله اقدام نظامی گزینه دیگری بر روی میز است، عبور کنیم. زیرا زمانی زیادی است که ما به دنبال مسیر دیپلماسی و تحریم هستیم.
هاورد برمن، سناتور دمکرات و رییس کمیته روابط خارجی سنا، نیز اخیرا گفته است که دولت اوباما «چند ماه و نه سال ها» فرصت دارد تا نشان دهد که تحریم ها علیه ایران نتیجه بخش هستند. هاورد برمن همچنین تاکید کرده بود که اقدام نظامی علیه تهران را بر پذیرش ایران مسلح به سلاح اتمی ترجیح می دهد.

سناتور لیندسی گراهام از ایالت کارولینای جنوبی هم در بیست و یکم سپتامبر طی یک سخنرانی در واشینگتن گفته بود: « چگونه می شود تحریمها را کارگر ساخت، اگر مردم در ایران براین باور باشند که آمریکا هرگز نیروی نظامی را بکار نخواهد گرفت.» سناتور گراهام افزود در پرداختن به این مساله، کشورهای سنی عرب در خلیج فارس، باید مشارکت بیشتری داشته باشند. به رغم این اظهارات قانونگذاران آمریکایی، باراک اوباما هفته گذشته تاکید کرده بود که گزینه نظامی «راه مطلوبی» برای حل مناقشه هسته‌ای ایران نیست.


[External Link Removed for Guests]
بزرگ ترين گناه ترس است .

امام علي (عليه السلام)

________________________ 
 
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 325
تاریخ عضویت: شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۸۹, ۱:۴۰ ب.ظ
محل اقامت: ایران از شرق تا غرب و از شمال تا جنوب
سپاس‌های ارسالی: 1369 بار
سپاس‌های دریافتی: 1309 بار

Re: سناتور تندرو ایران رلبه حمله وتغییر رژیم تهدید کرد:

پست توسط امیر جمالی »

لیبرمن ، هاوارد برمن و لیندسی گراهام و همه سیاستمداران امریکایی که هنوز نتونستند ایران وایرانی رو خوب بشناسند
بلانسبت شما شکر زیادی میخورند . الان 30 ساله که دارن مثل زائو نهره میزنند و از ایرانیان در خشمند وصدای حضرت امام(قدس) خوب در گوش اوناست که فرمود :( ای امریکا از ملت ما عصبانی باش واز این عصبانیت بمیر ).
کاش میتونستند ترس خودشونو از ایران کمتر نشون بدن تا مردم دنیا فکر غلطشون عوض نشه که اونا به اصطلاح ابر قدرتند .
اللهم عجل لولیک الفرج
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 618
تاریخ عضویت: دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۸۷, ۱:۲۸ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 1938 بار
سپاس‌های دریافتی: 1909 بار

Re: سناتور تندرو ایران رلبه حمله وتغییر رژیم تهدید کرد:

پست توسط pedmehr »

امیر جمالی نوشته شده: 30 ساله که دارن مثل زائو نهره میزنند و از ایرانیان در خشمند وصدای حضرت امام(قدس) خوب در گوش اوناست که فرمود :( ای امریکا از ملت ما عصبانی باش واز این عصبانیت بمیر ).
کاش میتونستند ترس خودشونو از ایران کمتر نشون بدن تا مردم دنیا فکر غلطشون عوض نشه که اونا به اصطلاح ابر قدرتند .البته این جمله از شهید بهشتی هست نه امام خمینی .
در روح و جان من میمانی ای وطن
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 325
تاریخ عضویت: شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۸۹, ۱:۴۰ ب.ظ
محل اقامت: ایران از شرق تا غرب و از شمال تا جنوب
سپاس‌های ارسالی: 1369 بار
سپاس‌های دریافتی: 1309 بار

Re: سناتور تندرو ایران رلبه حمله وتغییر رژیم تهدید کرد:

پست توسط امیر جمالی »

pedmehr عزیز
ببخشید من اشتباه کردم و از تذکرتون سپاسگذاری میکنم
ولی جمله تو دهن زنیه...
اللهم عجل لولیک الفرج
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”