وزير دفاع: پرداخت خسارت در قرارداد اس 300 پيش‌بيني شده است

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
پست: 2952
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۱ اسفند ۱۳۸۷, ۴:۲۷ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 2399 بار
سپاس‌های دریافتی: 12644 بار

وزير دفاع: پرداخت خسارت در قرارداد اس 300 پيش‌بيني شده است

پست توسط hani1459 »

وي در پاسخ به اينسوال كه آيا جمهوري اسلامي ايران نمي‌خواهد در اين ارتباط شكايتي را ازروس‌ها داشته باشد؟ گفت: ما مسائل را طبق مفاد قرارداد دنبال مي‌كنيم و ازحق و حقوق خود دفاع مي‌كنيم. وزيردفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح تاكيد كرد كه جمهوري اسلامي ايران طبق مفادقراردادي كه با روسيه در مورد اس 300 بسته است از حق و حقوق خود دفاعمي‌كند.

سردار سرتيپ پاسدار احمد وحيدي در گفت‌وگو با ايسنا، درپاسخ به اين‌كه آيا ايران در ارتباط با اين‌كه روس‌ها اعلام كرده‌اند فقطپيش پرداخت ايران را در ارتباط با موشك‌هاي اس 300 به ايران خواهند داد،اقدامي نمي‌كند؟، گفت: اين مسائل در قرارداد پيش‌بيني شده و طبق قراردادبايد دنبال شود، در آن قرارداد نيز موضوع خسارت پيش‌بيني شده و مطابققرارداد عمل مي‌كنيم.

وي در پاسخ به اين سوال كه آيا جمهوري اسلاميايران نمي‌خواهد در اين ارتباط شكايتي را از روس‌ها داشته باشد؟ گفت: مامسائل را طبق مفاد قرارداد دنبال مي‌كنيم و از حق و حقوق خود دفاع مي‌كنيم.

وحيديدر پاسخ به اين سوال كه گفته مي‌شود ايران قصد دارد با چين در ارتباط باساخت اس 300 گفت‌وگو كند، چقدر اين موضوع صحت دارد؟ گفت: قرار نيست همهچيز را من بگويم.

وزير دفاع در پاسخ به اين سوال كه خود جمهورياسلامي در ارتباط با ساخت موشك اس 300 اقدامي انجام خواهد داد يا نه؟ گفت:همانطور كه قبلا گفته‌ايم اين موضوع را در دستور كار خود قرار داده‌ايم.

وحيدي در پاسخ به اين سوال كه آيا در اين مقوله چيني‌ها نيز همكاري خواهند كرد؟ گفت: فعلااين موضوع در دستور كار خودمان است.

عصر ایران
[FONT=Times New Roman] [FONT=Times New Roman]  و ایران را دوست میدارم    
Major I
Major I
پست: 686
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۲۲ مهر ۱۳۸۹, ۷:۲۴ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 822 بار
سپاس‌های دریافتی: 1585 بار

Re: وزير دفاع: پرداخت خسارت در قرارداد اس 300 پيش‌بيني شده ا

پست توسط saeedjiji »

وزیر دفاع جمله ی زیبایی گفت /

گفت بسیاری از کارشناسان ما s300 را قبول ندارند و ایرادهای جدی وارد میکنند / ما خود ساخت پدافند برد بلند را در دستور کار قرار دادیم.
تصویر

نمیدونی که قبل از رفتن من , چه مردایی که رفتن برنگشتن

چشای خیلیا از عشق تر شد , دلهاشون به خدا نزدیکتر شد
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”