وزیر دفاع: قادر به دفع حملات احتمالی از اقیانوس هند هستیم

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
پست: 2952
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۱ اسفند ۱۳۸۷, ۴:۲۷ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 2399 بار
سپاس‌های دریافتی: 12644 بار

وزیر دفاع: قادر به دفع حملات احتمالی از اقیانوس هند هستیم

پست توسط hani1459 »

س از ساخت و به آباندازی ناوشکن جماران در خلیج فارس، تولید ناوشکن های جدید و مدرن دردستور کار قرار گرفته و چندین فروند دیگر از این شناورهای رزمی در آیندهای نزدیک به نیروهای دریایی خواهند پیوست. [External Link Removed for Guests]وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح از تولید ناوشکن های جدید خبر داد وگفت: پس از ساخت و به آب اندازی ناوشکن جماران در خلیج فارس، تولید ناوشکنهای جدید و مدرن در دستور کار قرار گرفته و چندین فروند دیگر از اینشناورهای رزمی در آینده ای نزدیک به نیروهای دریایی خواهند پیوست.

احمدوحیدی در گفت و گو با خبرنگار عصرایران در پاسخ به این سوال که "اگرنیروهای آمریکایی به جای حمله احتمالی به ایران از خلیج فارس، نیروهای خودرا در اقیانوس هند مستقر کنند و از آنجا به کشورمان حملات موشکی کنند چهخواهید کرد؟" گفت: ما در شرایط کنونی از جانب اقیانوس هند تهدید نمی شویمبا این حال، تدابیر لازم را برای مقابله با هرگونه تهدیدی از اقیانوس هندرا اندیشیده و امکانات لازم را برای عملیاتی کردن این دفاع فرامنطقه ای رانیز فراهم کرده ایم.

وزیر دفاع درباره استراتژی دفاعی ایران درآبهای دریای خزر نیز تنها به یک جمله کوتاه بسنده کرد و گفت: ما بر ایننکته تاکید می کنیم که خزر غیرنظامی است و باید غیرنظامی هم باقی بماند

عصر ایران
[FONT=Times New Roman] [FONT=Times New Roman]  و ایران را دوست میدارم    
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”