رزمایش عظیم نیروی زمینی ارتش درمنطقه جنوب

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
پست: 2952
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۱ اسفند ۱۳۸۷, ۴:۲۷ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 2399 بار
سپاس‌های دریافتی: 12644 بار

رزمایش عظیم نیروی زمینی ارتش درمنطقه جنوب

پست توسط hani1459 »

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت :رزمایش عظیم نیروی زمینی ارتش در منطقه جنوب در استان های ایلام و خوزستان؛ آذرماه برگزار خواهد شد .


تصویر

امیر احمدرضا پوردستان در حاشیه رونمایی گفت: این رزمایش
یکی از رزمایش هایی است که منطبق با شرایط ناهمتراز اجرا می شود.

وی تصریح كرد: علاوه بر توانمندی ها و دانشی که در خصوص جنگ کلاسیکداریم قصد داریم روش های این جنگ را با آموزه ها و اندوخته هایی که ازجنگ ناهمتراز به دست آورده ایم در رزمایش آت ادغام كنیم .

فرمانده نیروی زمینی ارتش ، تاکید کرد: اندیشه های نظامی خود را در اینرزمایش عظیم اجرا می كنیم و نقاط ضعف را شناسایی خواهیم کرد تا بتوانیمنیروی زمینی ارتش را درحالت آماده نگه داریم .

فرمانده نیروی زمینی ارتش افزود: این رزمایش به مدت یک هفته در منطقه جنوباجرا خواهد شد و سعی کرده ایم تمامی مهمات جنگی از جمله هواپیماهای بدونسرنشین ؛ موشک ها و تمامی مواردی که خاص رزمایش همه جانبه است ؛ در اینرزمایش به كار برده شود.

امیر پوردستان با بیان اینکه تمامی محصولاتی که در 31 شهریور ماه به نمایشگذاشته شد؛ در این رزمایش نیز استفاده خواهد شد؛ تصریح کرد: از تانک هاییکه بهینه شده اند و توپهایی که استاپ لاید شده اند و از خودروهایی که درجاده های ناهموار و جاده های شنی می توانند رزمنده ها را جا به جا و بهدشمن نزدیک کنند؛ استفاده خواهیم کرد .
irinn
[FONT=Times New Roman] [FONT=Times New Roman]  و ایران را دوست میدارم    
Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
پست: 191
تاریخ عضویت: جمعه ۲۸ فروردین ۱۳۸۸, ۹:۲۸ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 870 بار
سپاس‌های دریافتی: 695 بار

ارتش رزمایش برگزار می کند

پست توسط atlantik »

امير پوردستان فرمانده نيروي زميني ارتش جمهوري اسلامي ايران از برگزاري رزمايش همه‌جانبه اين نيرو در آذرماه خبرداد.

امير احمدرضا پوردستان فرمانده نيروي زميني ارتش در حاشيهمراسم رونمايي از 16 كتاب هوانيروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: رزمايشنيروي زميني ارتش يكي از رزمايش‌هايي خواهد بود كه منطبق با شرايطناهمتراز اجرا مي‌شود.

وي افزود: در اين رزمايش علاوه برتوانمندي‌ها و دانشي كه در حوزه جنگ كلاسيك داريم با تلفيقي از آنآموزه‌ها با اندوخته‌هايي كه از جنگ ناهمتراز به دست آورده‌ايم انديشه‌هاينظامي خود را در قالب يك رزمايش عظيم اجرا خواهيم كرد.

فرماندهنيروي زميني ارتش ادامه داد: با اجراي اين رزمايش نقاط ضعف و قوت خود راشناسايي خواهيم كرد تا نيروي زميني كارآمدتر و آماده‌تر داشته باشيم.

پوردستانبا بيان اينكه اين رزمايش به مدت يك هفته و در منطقه جنوب اجرا خواهد شدتصريح كرد: سعي كرده‌ايم تمامي مهماتي كه در اين رزمايش استفاده مي‌شودمهمات جنگي باشد و از هواپيماهاي بدون سرنشين و شليك موشك و تمامي مواردخاص يك رزمايش همه جانبه استفاده خواهيم كرد.

فرمانده نيروي زمينيارتش با بيان اينكه عمده تسليحات و تجهيزاتي كه در رژه 31 شهريور به نمايشگذاشته‌ايم در اين رزمايش شركت خواهد كرد گفت: در اين رزمايش از تانك‌هايبهينه‌سازي شده و خودروهاي ATV كه توان جابجايي سريع نيروها را در مناطقصعب‌العبور دارند استفاده خواهيم كرد.

پوردستان در پايان در خصوصمحدوده جغرافيايي اين رزمايش اظهار داشت: محدوده جغرافيايي اين رزمايشاستان‌هاي ايلام و خوزستان است و احتمالا در آذرماه شاهد اين رزمايشخواهيم بود


[External Link Removed for Guests] نقل شده از فارس
[FONT=Courier New]من در کشوری زندگی می کنم که زبانش پارسی است، اما به آن فارسی می گویند  [FONT=Courier New][COLOR=#7030a0]چون   "پ" ندارد!   

[FONT=Microsoft Sans Serif]دکتر علی  
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 875
تاریخ عضویت: جمعه ۴ بهمن ۱۳۸۷, ۷:۳۶ ب.ظ
محل اقامت: شهرکرد
سپاس‌های ارسالی: 1385 بار
سپاس‌های دریافتی: 3738 بار
تماس:

Re: رزمایش عظیم نیروی زمینی ارتش درمنطقه جنوب

پست توسط sayeh_roshan_1988 »

سلام.
به اطلاع میرسونم که این برای اولین بار بود که این رزمایش به طور مشترک توسط یگانهای ارشد ارتش و سپاه به طور هماهنگ و همزمان در جنوب اجرا شد و همچنین یک گردان از تیپ 65 نوهد هم با استعداد قریب به 100 افسر ارشد در این مانور حضور داشتند .
[External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests]

کارت پستال درخواستی اعضای سنترال
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”