حقایق تکان دهنده درباره ی ابرسلاح مغناطیسی Tesla و Sura

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
پست: 179
تاریخ عضویت: جمعه ۳۰ مرداد ۱۳۸۸, ۱۲:۳۴ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 100 بار
سپاس‌های دریافتی: 283 بار

حقایق تکان دهنده درباره ی ابرسلاح مغناطیسی Tesla و Sura

پست توسط kamranrus »

[FONT=Arial,sans-serif]  ده سال گذشته و بخصوص پس از زلزله ی هایئتی ، وجود سلاحی مخرب و ویرانگر بنام سلاح الکترومغناطیسی در حال علنی شدن در اذهان عمومی مردم جهان است ، اما تاریخچه ی تکان دهنده ی 100 ساله ی این سلاح نشان میدهد در پس پرده ی بسیاری از وقایع قرن بیستم ، سلاحی مخوف و ویرانگر با توانایی فوق العاده مخفی شده.   

[FONT=Arial,sans-serif]  تام بردن ، تحلیلگر رزمایشهای نظامی ، دارای 26 سال تجربه در صنایع پدافند هوایی ، تاکتیکها و عملیاتهای نظامی و سیستمهای نظامی و دارای دو دکترای مهندسی اتمی و ریاضیات بوده و در مرکز تحقیقات پیشرفته در دپارتمان دفاع آمریکا ، مشغول کار بر روی سلاحهای لیزری پدافندی است  

[FONT=Arial,sans-serif]  بردن که یکی از محققان پیشتاز در زمینه های پدیده های فراطبیعی بوده و کتابی تحت عنوان "مختصری بر اکسکالیبور" درباره ی این موضوع منتشر کرده ، در کتابی جنجالی بنام Solutions to Tesla's Secrets and the Soviet Tesla Weapons ، پرده از حقایقی تکان دهنده درباره ی یکی از مخوفترین سلاحهای ساخت شوروی در دوران جنگ سرد برداشته  

[FONT=Arial,sans-serif]  بردن در اثبات ادعاهایش در باره ی این سلاح ، اتفاقات آشکار و پنهان قرن بیستم در جهان را در بخشی از کتابش تحت عنوان "تاریخچه ی تکان دهنده ی حملات الکترومغناطیسی شوروی/روسیه علیه آمریکا" گواه حرف خود قرار میدهد :  

[FONT=Arial,sans-serif] "- اول ژانویه ی 1960 ، خروشچف ، رهبر اتحاد جماهیر شوروی در سخنرانی از توسعه ی نوعی سلاح جدید و مرگبار در شوروی خبر میدهند که قادر به برچیدن حیات از روی کره ی زمین است ، بدون شک منظور این اظهارات خروشچف که روزنامه ی نیویورک تایمز در شماره ی روز خود آنرا درج کرده ، سلاح تازه ساخت الکترومغناطیسی بوده ، پس میتوانیم به این نتیجه برسیم که روسها در سال 1960 در مرحله ی توسعه ی مهندسی سلاحهای الکترومغناطیسی بودند.  
[FONT=Arial,sans-serif]- 1 می 1960  [FONT=Arial,sans-serif]، پدافند هوایی شوروی ، هواپیمای جاسوسی یو-2 آمریکا به خلبانی فرانسیس گری پاورز را منهدم میکند که منجر به جنجال دیپلماتیک بین شوروی و آمریکا میشود ، اما نکته ی قابل توجه در این واقعه این است که شوروی در سال 1960 از مدل اولیه سامانه ی پدافندی اس-75 استفاده میکرد که ارتفاع عملیاتی موشکهای آن به ارتفاع پرواز یو-2 نمیرسید (درحالیکه گفته شده این پدافند در سال 1960 یو-2 را منهدم کرده) ، این درحالی استکه رادارها و هواپیماهای میگ-19 غیرمسلح شوروی مسیر و موقعیت هواپیمای آمریکایی را به دقت دنبال میکردند . پس چه چیزی باعث سقوط هواپیمای یو-2 و چندین فروند هواپیماهای میگ-19 شوروی در آن منطقه شده ؟ 

[FONT=Arial,sans-serif]  ، خلبان هواپیمای یو-2 پس از بازگشت به آمریکا طی یک تعویض اسرا گزارش میدهد که قبل از سقوط ، نوری خیره کننده در پشت هواپیمای او ایجاد شد و باقی ماند ، که نشانه ی واضحی از استفاده ی سلاح الکترومغناطیسی در آن منطقه بوده.نکته ی دیگر خسارات بسیار کم وارد به هواپیما بود بطوریکه روسها توانستند حتی دستگاههای جاسوسی هواپیما را پیدا کرده و عکسهای گرفته شده ی آنرا ظاهر کنند درحالیکه سرجنگی موشکهای اس-75 مجهز از نوع انفجاری شدید بود و در صورت اصابت نصف هواپیمای جاسوسی را منهدم میکرد .  
[FONT=Arial,sans-serif]- پاییز 1962 ،  [FONT=Arial,sans-serif]ابرسلاح الکترومغناطیسی پرقدرت در حال تکمیل شدن بود ، خروشچف که فکر میکرد این سلاح تا چند ماه آینده عملیاتی میگردد ، دست به یکی از خطرناکترین قمارهای دوران حکومت زد ، طی عملیاتی پیچیده و مخفیانه ، شوروی موشکهای برد متوسط اتمی و بمب افکنهای اتمی خود را در کوبا مستقر کرد که میتوانست در چشم به هم زدنی آمریکا را محو کند . 


[FONT=Arial,sans-serif]  ، رییس جمهور آمریکا که از ساخت سلاحهای الکترومغناطیسی خبر نداشت ، این اقدام خروشچف رو بلوف تلقی کرد ، در بهبوحه ی این تنش ، از وزارت دفاع شوروی خبر میرسد که روند ساخت سلاحهای الکترومغناطیسی با مشکلات فنی مواجه شده و دیرتر از زمان مقرر عملیاتی میشود ، این خبر استراتژی خروشچف را بکلی خراب کرد و خروشچف طی قراردادی محرمانه حاضر شد در ازای برچیده شدن موشکهای اتمی آمریکا از ترکیه و گرفتن تضمین از آمریکا برای حمله نکردن به کوبا ، سلاحهای اتمی خود را از کوبا خارج کند   .

[FONT=Arial,sans-serif]  اقدام خروشچف باعث سقوط نسبی موقعیت او در جهان کمونیستها شد و او میدانست که روزهای حکومت او بزودی به پایان میرسد مگر اینکه نمایشی شگفت انگیز از قدرت شوروی انجام دهد   .

[FONT=Arial,sans-serif]  بعد از اینکه سلاح الکترومغناطیسی شوروی تکمیل و آماده ی استفاده شد ، خروشچف این "نمایش شگفت انگیز" را انجام داد و در 10 آوریل 1963 ، زیردریایی اتمی U.S.S. Thresher توسط شلیک این ابرسلاح منهدم گردید بطوریکه انرژی القایی الکترومغناطیسی ناشی از شلیک شوروی باعث اثرگذاری بر مدارهای کنترل الکتریکی زیردریایی شد ، در نتیجه ی این ، زیردریایی کنترل خود را از دست داد و به کف اقیانوس رفت . انرژی مغناطیسی القا شده توسط سلاح شوروی بقدری بود که منجر به ایجاد میدان مغناطیسی قوی در تمام منطقه ی اطراف زیردریایی شد بطوریکه اختلال شدیدی در چندین سیستم و فرکانسهای رادیویی زیردریایی U.S.S. Skylark که زیردریایی Thresher را همراهی میکرد بوجود آمد ، شدت اختلالهای رادیویی بحدی بود که Skylark توانست بعد از دو ساعت ، انهدام زیردریایی Thresher را به فرماندهی مخابره کند ، انهدام اولین طوفان خروشچف بود   .

[FONT=Arial,sans-serif]  11 آوریل 1960 ، تنها یک روز بعد از غرق شدن زیردریایی آمریکایی ، خروشچف طوفان دوم خود را آغاز کرد ، 2 توپ الکترومغناطیسی شوروی بطور هماهنگ به سمت اقیانوس شلیک کردند انرژی مغناطیسی شلیک شده در 100 مایلی شمال پورتو ریکو به کف اقیانوس برخورد کرد ، چند لحظه بعد حجم عظیمی از آب دریا در اثر انفجار مغناطیسی کف دریا نیم مایل به هوا بلند شد . این حادثه توسط خلبان و خدمه ی هواپیمای مسافربری آمریکایی که در مسیر پورتو ریکو به فلوریدا در حال حرکت بود مشاهده شد و خلبان بلافاصله این حادثه را به گارد ساحلی و FBI گزارش کرد   .
[FONT=Arial,sans-serif]  دو حادثه ی پشت سرهم علامتی بود از این حقیقت که سلاح "مخرب" خروشچف عملیاتی و آماده برای استفاده است .  
  

[FONT=Arial,sans-serif]17 ژوئن 1966 ،  [FONT=Arial,sans-serif]چندین هواپیمای مسافربری و ناظران زمینی در تهران کره ای شفاف و نورانی را بر فراز آسمان تهران و در نزدیکی فرودگاه مهرآباد مشاهده کردند ، به گفته ی شاهدان ، این کره نورانی در مدت 5 دقیقه ای که در آسمان بود بسرعت در حال بزرگ شدن بوده ، این اولین بار بود که سلاح الکترومغناطیسی شوروی وجود خود را با این کار به اذهان عمومی نشان   .
[FONT=Arial,sans-serif]در فاصله ی سال 1967 تا 1968  [FONT=Arial,sans-serif]چندین مورد از ایجاد شدن حفره هایی در ابرها در آسمان آمریکا از سراسر کشور گزارش شد که به احتمال زیاد آغاز پروژه ی "مهندسی آب و هوای آمریکا توسط شوروی" بوده ، طبق آمار سازمان هواشناسی آمریکا زمستان آن سال بطور غیرعادی سرد  

[FONT=Arial,sans-serif]  در ادامه خواهم گفت ، دستکاری آب و هوای آمریکا از سال 1968 شروع و از سال 1974 شدت گرفت ، بطوریکه ماهواره های هواشناسی و نظامی آمریکا از سال 1974 به بعد متوجه جریانهای الکترومغناطیسی و آب و هوایی غیرعادی و بیسابقه ای از جزیره ی بنت شوروی به سمت آمریکا شدند ."  
[FONT=Arial,sans-serif]  چون متنش یکم زیاده اگر بخوام همشو یدفعه ترجمه کنم خیلی طول میکشه واسه همین تو چند قسمت تو همین پست قرار میدم که شما هم یک دفعه با متن طولانی مواجه نشید و حوصله ی خوندنشو داشته باشید . بزودی قسمت بعدیشو تو همین پست قرار میدم . با تشکر  

[FONT=Arial,sans-serif]  [External Link Removed for Guests] ، [External Link Removed for Guests]  ][FONT=Arial,sans-serif] 
سیاست جنگ بدون خونریزی و جنگ سیاست با خونریزی است
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 355
تاریخ عضویت: دوشنبه ۲ فروردین ۱۳۸۹, ۶:۴۵ ب.ظ
محل اقامت: طهرون-شمرون
سپاس‌های ارسالی: 4127 بار
سپاس‌های دریافتی: 2798 بار
تماس:

Re: حقایق تکان دهنده درباره ی ابرسلاح مغناطیسی Tesla و Sura

پست توسط wild-bear »

سلام.مثل همیشه مباحث کامران عزیز .پرشور و مملو از اطلاعات میباشد..تشکر تشکر دوست عزیز.
:razz: :razz: :smile: :smile: :smile: :smile:
بنام حاکمی که اگر حکم کند همه محکومند....حکم لازم !!!
....
نویسنده آمریکایی ارنست همینگوی:
«هر انسانی که آزادی را دوست دارد بیش از طول عمرش به ارتش سرخ و شوروی سپاسگزاری بدهکار است.»


تصویر
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 1780
تاریخ عضویت: شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۸۶, ۳:۵۸ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 1264 بار
سپاس‌های دریافتی: 10136 بار

Re: حقایق تکان دهنده درباره ی ابرسلاح مغناطیسی Tesla و Sura

پست توسط typhoon »

سلام
جناب کامران ممنون بابت مطلب. :smile: :smile: :smile:
ولی یک سوال:اگر روسها در دهه 60 همچین قدرتی داشتند ، چرا آمریکا رو نابود نکردند؟ چرا تمام زیردریایی های اونها رو از بین نبردند؟ چرا با تغییر فصل ها در آمریکا باعث قحطی در اون کشور نشدند؟ یا مثلا کاری نکردند که در بخش هایی از شوروی همیشه بهار یا تابستان باشه تا بتونند همیشه کشاورزی کنند و محصول بدست بیارن؟
Old soldiers never die.They just fade away
Major II
Major II
نمایه کاربر
پست: 656
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۸۹, ۱:۱۱ ب.ظ
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 1080 بار
سپاس‌های دریافتی: 3413 بار

Re: حقایق تکان دهنده درباره ی ابرسلاح مغناطیسی Tesla و Sura

پست توسط dolphine »

منم همین سوال رو داشتم .
در ضمن چرا جلوی گرمای بیش از حدی که باعث آتش سوزی فراوان در ماههای قبل شد . که در تاریخ روسیه بی سابقه بود رو نگرفت ؟/!!
==========================================
==========================================
[HIGHLIGHT=#d8d8d8][FONT=Microsoft Sans Serif] هر کسی که از ترس شرش مورد احترام دیگران است .... از امت من نیست .  
[HIGHLIGHT=#d8d8d8][FONT=Microsoft Sans Serif]   
[HIGHLIGHT=#d8d8d8][FONT=Microsoft Sans Serif] پیامبر اکرم (ص)  
Fast Poster
Fast Poster
نمایه کاربر
پست: 254
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۸, ۱۰:۱۲ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 148 بار
سپاس‌های دریافتی: 389 بار

Re: حقایق تکان دهنده درباره ی ابرسلاح مغناطیسی Tesla و Sura

پست توسط MRSTAR »

اینم مثل هارپه ، شاید در مورد سلاح هارپ چیزایی شنیده باشید ولی فکر می کنم بلف باشه تا واقعیت چون اگه امریکا همچین چیزی میداشت تا حالا ده ها بار ایرانو شخم زده بود
یا مثل سلاح های لیزری که میگن چنین و چنانه بیشتر برای اغوای طرف مقابل میگن ، سلاح های لیزری رو هم اوایل تو بوق کرده بودند ولی دیدیم که موشک های حزب الله به راحتی از دام اونا گریخت و اسرائیلی های کثافت رو به درک واصل کرد
زندگی همش زنگ تفریح نیست
ساعت بعد حساب داریم ...


[External Link Removed for Guests]
Major
Major
پست: 422
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۳۰ مهر ۱۳۸۵, ۱۲:۰۹ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 50 بار
سپاس‌های دریافتی: 181 بار

Re: حقایق تکان دهنده درباره ی ابرسلاح مغناطیسی Tesla و Sura

پست توسط zector »

بازهم خالی بندی و بزرگنمایی. دروغه 100%. یعنی 40 سال قبل از امریکا، شوروی سلاحی مثل هارپ ساخته. در آن عصر که هنوز از ترانزیستور استفاده می شد و جیپ های کامپیوتری درست نشده بود. چند سال پیش هم شایعه کرده بودند که در جریان حمله امریکایی ها به طبس در سال 59 هم شوروی با این سلاح، هواپیماهای آنها را از بین برده و موجب سقوط آنها شده است!!! کلا" روس ها خیلی دوست دارند بلوف کنند و بزرگنمایی داشته باشند و خیلی از حوادث عجیب را به خودشان نسبت بدهند. دیگه این حرفها هیچ ارزشی نداره مگر طرفداران پروپاقرص شان که در این سایت هم یکی دونمونه داریم برای آن ارزش قائلند.
Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
پست: 179
تاریخ عضویت: جمعه ۳۰ مرداد ۱۳۸۸, ۱۲:۳۴ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 100 بار
سپاس‌های دریافتی: 283 بار

Re: حقایق تکان دهنده درباره ی ابرسلاح مغناطیسی Tesla و Sura

پست توسط kamranrus »

اول از همه متشکرم از توجه دوستان به این مطلب ، جناب Typhoon روسها در 1960 به این تکنولوژی رسیدند اما هنوز در ابعادی نبود که بتونند اثرات شدید آب و هوایی در مناطق جهان بذارند در واقع در ابعاد استراتژیک نبود و بطوریکه در پست جدید در امروز یا فردا قرار میدم ، در زمان برژنف روسها انقدر این شلیک کننده ها را ارتقا خواهند داد که پروژه های عظیم مثل "مهندسی آب و هوا بر فراز آمریکا" رو پیاده میکنند و چندین مورد خشکسالی در آمریکا و جاهن ایجاد میکنند.
جناب Zector اگر دقت کرده باشید این متن رو یک مقام ارشد علمی و نظامی آمریکا نوشته نه روسیه (بیوگرافیشو که اول متنم گذاشتم سایت شخصیش رو هم قرار دادم تا شبهه ای ایجاد نشه) ! سلاح الکترومغناطیسی به مدارهای پیچیده ی الکترونیکی یا کامپیوتر نیازی نداره ، نمیدونم چطور این دوتا رو بهم ربط دادید ! شوروی و روسیه الان به اذعان خود آمریکایی ها در تکنولوژی الکترومغناطیسی بسیار پیشرفته تر بودند و هستند .
سیاست جنگ بدون خونریزی و جنگ سیاست با خونریزی است
Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
پست: 179
تاریخ عضویت: جمعه ۳۰ مرداد ۱۳۸۸, ۱۲:۳۴ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 100 بار
سپاس‌های دریافتی: 283 بار

Re: حقایق تکان دهنده درباره ی ابرسلاح مغناطیسی Tesla و Sura

پست توسط kamranrus »

در مورد حادثه ی طبس هم به نکته ی خوبی اشاره کردید و با این که در این مقاله حرفی از این مساله به میان نیاورده شده ، اما با توجه به اینکه این حادثه دارای نشانه های کم و بیش مشابه با موارد گفته شده است ، امکان مداخله ی شوروی ناکام گذاشتن عملیات آمریکایی ها وجود داره ، بخصوص با توجه به این مورد که شوروی تنها چند هفته قبل از شروع عملیات طبی طی التیماتومی هشدار داده بود که "هرگونه مداخله ی نظامی آمریکا برای مقابله با انقلاب ایران عواقب ناگواری خواهد داشت."
یک نکته هم درباره ی ادعای شما که سلاح الکترومغناطیسی نیاز به تجهیزات الکترونیکی داره میگم ، نیکولای تسلا که برای اولین بار توانسته بود به این تکنولوژی دست پیدا کنه و اسمش هم به کرات در ارتباط با همین امواج الکترومغناطیسی ذکر شده ، در آزمایشی که در تانگاسکا انجام داد مساحتی معادل استان سیستان و بلوچستان رو با استفاده از شلیک گر الکترومغناطیسی که ساخته بود صاف کرد ، که الان تخمین زده اند انرژی مغناطیسی که در تانگاسکا تخلیه شده معادل یک سوم قدرت بمب هیدروژنی تزار یعنی در حدود 15 مگاتن تی ان تی بوده ، میدانید در چه سالی این اتفاق افتاد ؟ در سال 1908 !!! میشه بگید اونموقع الکترونیک در چه عصری بود !؟
سیاست جنگ بدون خونریزی و جنگ سیاست با خونریزی است
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 1249
تاریخ عضویت: شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۸۵, ۷:۴۰ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 1041 بار
سپاس‌های دریافتی: 1699 بار

Re: حقایق تکان دهنده درباره ی ابرسلاح مغناطیسی Tesla و Sura

پست توسط Achilles »

دوست گرامی ZECTOR

در اینکه در مورد این سلاح و کشور سازنده آن بزرگنمایی صورت گرفته با شما هم عقیده هستم اما باید بگم که سیستم بکار رفته در ساخت این سلاح الکتریکی است نه الکترونیکی، پس ترانزیستور و چیپ و غیره در این سلاح کاربرد ندارند.
اما سوالی که اینجا مطرح میشود این است که این سلاح چگونه باعث تخریب یا بقول دوستمان کامران روس، "صاف کردن مساحتی برابر سیستان و بلوچستان شده است" ؟!

تا آنجا که میدانم این سلاح باعث از کارافتادگی و آسیب رساندن به (منظور آسیب فیزیکی نیست) وسائل و دستگاههای الکتریکی و الکترونیکی میشود و تخریب فیزیکی از عهده این سلاح خارج است.

شما در جایی مدعی شده اید که این سلاح بدون کوچکترین آسیبی به پرنده U-2 آنرا به زیر کشیده و در جایی دیگر مدعی با خاک یکسان کردن منطقه ای به بزرگی سیستان و بلوچستان توسط این سلاح شدید، این موضوع را چگونه توجیه میکنید؟

و اینکه برای ما تشریح بفرمایید که متمرکز کردن انرژی الکترومغناطیس در این سلاح چگونه صورت میگیرد؟

فکر نمیکنید اگر چنانچه جماهیر شوروی چنین اسلحه ای با قابلیت انرژی متمرکز جهت نشانه گیری (همانگونه که U-2 هدق قرار گرفته و سرنگون شده) در اختیار میداشت، چرا از آن برای از کار انداختن موشکهای استینگر جنگجویان افغان که آمریکا در اختیار آنها گذاشته بود استفاده نکرد تا مجبور نشود با آن آبروریزی که خود شما حتما از آن اطلاع دارید از افغانستان خارج شود؟


ضمنا جهت اطلاع شما باید خدمتتان عرض کنم که نخستین انفجار الکترومغناطیسی در دهه 60 میلادی بوسیله اولین بمب هیدروژنی ایجاد شد، بطوریکه بعد از انفجار اولین بمب هیدروژنی آمریکائیها متوجه شدند که در هاوایی و حتی دورتر در استرالیا دستگاههای الکترونیکی از کار افتاده یا باصطلاح سوخته اند، بعد از آن بود که بفکر ایجاد پالس الکترومغناطیس بدون انفجار اتمی افتادند که حاصلش بمب الکترومغناطیسی است.با سپاس
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 355
تاریخ عضویت: دوشنبه ۲ فروردین ۱۳۸۹, ۶:۴۵ ب.ظ
محل اقامت: طهرون-شمرون
سپاس‌های ارسالی: 4127 بار
سپاس‌های دریافتی: 2798 بار
تماس:

Re: حقایق تکان دهنده درباره ی ابرسلاح مغناطیسی Tesla و Sura

پست توسط wild-bear »

 تصویر 

با سلام خدمت دوستان.واقعا باعث تعجب است وفور منابع مختلف در مورد این تاسیسات در فضای نت موجود است و باز هم بعضی از دوستان کم لطفی میکنند!!!
با تایید 100% نوشته های کامران عزیز تاسیسات گرمایشی (یونوسفر) سوره در نزدیکی شهر کوچک Vasilsursk حدود 100 کیلومتری شرق Nizhny در روسیه میباشد.این تاسیسات توسط موسسه پژوهشی radiophysical )NIRFI(جهت مطالعه رفتاری یونوسفر و اثرات تابش فرکانسهای پایین آغاز بکار کرده است.
سوره در اول قادر به تابش پرتوی معادل 190 مگاوات ثابت(Erp) برروی امواج کوتاه بود و در سال 1981 بصورت کاملا موثر وارد فاز نظامی اتحاد جماهیر شوروی (روسیه حال حاضر بدون دهاتهای مجاور) شد و پس از آن ایالات متحده در سال 1993 آغاز به مطالعه و کار برروی پروژه مشابه روسها (هارپ) کرد.

متن دوم:
   این پایگاه ها در دور افتاده ترین مناطق و تحت سنگین ترین تدابیر امنیتیساخت شد ، اولین مرکز توسعه تکنولوژی امواج مغناطیسی و تاثیرات آن در جوزمین در شوروی و در سال 1981 موسوم به تاسیسات "سورا" در سیبری در 150کیلومتری شهر نیژنی نوگورود ساخته شد و به بهره برداری رسید ، اطرافتاسیسات به شعاع 100 کیلومتر تخلیه شد ، پرواز هرگونه هواپیمای نظامی وغیرنظامی بجز اسکادران ویژه ی محافظت از تاسیسات مجهز به مدرنترین جنگندههای وقت ازجمله سوخو 27 و میگ 31 ممنوع شد و فرودگاه شهر نزدیک به تاسیساتتبدیل به فرودگاه نظامی شد ، چندین یگان ضدهوایی در اطراف محل نصب و یکایستگاه راداری با برد 4000 کیلومتر جهت نظارت بر تحرکات هوایی و موشکینزدیک تاسیسات جهت اقدام متقابل ساخته شد ، تاکنون بجز چند عکسی که توسطخود روسها منتشر شده و عکسهای ماهواره ای از محل اطلاعات تصویری دیگریوجود ندارد آنچه از این عکسها میتوان فهمید اینست که تاسیسات اصلی دراعماق زمین و بطور تقویت شده در مقابل حملات طراحی شده و تنها عنصر خارجیاین تاسیسات زمینی به مساحت 9 هکتار است که 150 آنتن 20 متری مخصوصفرستادن امواج مغناطیسی بطور عمودی بر روی آن نصب شده .
    كتاب «روشنایی در دستان» نوشته اینس هانت و وانتا دراپر علاوه بر توضیح زندگی نیكولا تسلا ، به صورتی ناواضح در مورد نظریات تسلا نسبت به استفاده های غیرانسانی از نیروی مغناطیسی اشاره شده و حتی نامی هم از اسلحه مرگ برده شده است كه تقریبآ مشابه همان سلاح روسیه می باشد. از نكات مورد اهمیت این كتاب ، نظریات خود نیكولا تسلا است.تسلا چندین بار گفته است كه با استفاده از این نیروی مغناطیسی ، روسیه می تواند اسلحه ای بسازد كه برپایه فیزیك نوین است و توانایی انهدام 10 هزار هواپیما را حتی در فاصله 2 هزار و 500 مایلی دارد. تسلا می گوید: با وجود این اسلحه ، روسیه در مقابل تمامی دشمنانش ایمن است. این تشعشع می تواند هر موتوری را ذوب كند و هیچ قدرتی در مقابلش نمی تواند ایستادگی كند و در یك لحظه می تواند میلیون ها نفر را در یك چشم به هم زدن از بین ببرد. چنین سلاح مخربی ، احتیاج به 50 میلیون ولت برق دارد. این سلاح فرضی از طرف نیكولا تسلا ، تلفورس (Teleforce) لقب گرفت. 
شایان ذکر است برخلاف نوشته های سایتهای خارجی در سایتهای ایرانی اسامی کشورهای دارای این پروژه را بطرز ناشیانه ای جابجا کرده اند. تصویر تصویر تصویر
کمی سرچ در اینترنت متوجه واقعیتها خواهید شد.در کل خوشا بحال دارنده هاش تصویر
تصاویر و سایت این پروژه جهت دوستانی که میگویند مرغ 1 پادارد.

[External Link Removed for Guests]
 
[External Link Removed for Guests]
[External Link Removed for Guests]
[External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests]
[External Link Removed for Guests]
[External Link Removed for Guests]
[External Link Removed for Guests]
[External Link Removed for Guests]
[External Link Removed for Guests]
[External Link Removed for Guests]
[External Link Removed for Guests]
[External Link Removed for Guests]
[External Link Removed for Guests]

 
بنام حاکمی که اگر حکم کند همه محکومند....حکم لازم !!!
....
نویسنده آمریکایی ارنست همینگوی:
«هر انسانی که آزادی را دوست دارد بیش از طول عمرش به ارتش سرخ و شوروی سپاسگزاری بدهکار است.»


تصویر
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 1249
تاریخ عضویت: شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۸۵, ۷:۴۰ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 1041 بار
سپاس‌های دریافتی: 1699 بار

Re: حقایق تکان دهنده درباره ی ابرسلاح مغناطیسی Tesla و Sura

پست توسط Achilles »

خدارو شکر جناب کامران خان وکیل وصی هم پیدا کردند تا در غیاب ایشان جواب سوالات را بدهند!!

درسته که این سیستم از امواج الکترومغناطیسی استفاده میکند اما باید خدمتتان عرض کنم که به این تکنولوژی atmosphere warmer گفته میشه نه سلاح الکترومغناطیسی، و تاکنون بطور رسمی این تکنولوژی را سلاح نخوانده اند.


این سیستم معادل HAARP میباشد که بطور مفصل درهمین سایت درباره آن بحث شده و بر خلاف نظر جناب کامران روس و دوستان که ابداع کننده و نخستین دارنده این سیستم بخاطر تعلق خاطرشان به روسیه بسیار بسیار مهم و قابل توجه میباشد، مورد بحث قرار گرفتن این تکنولوژی از طرف کاربران انجمن صرفا به جهت سردرآوردن از کارکرد، نقاط ضعف و قوت و خطرات آن برای ساکنین کره زمین بوده و مخترع این سیستم از نظر ایشان چندان مهم نمیباشد.
کمی سرچ در اینترنت متوجه واقعیتها خواهید شد.در کل خوشا بحال دارنده هاش تصویر


جهت اطلاعتون بنده سالهاست که با این تکنولوژی آشناشده ام و در اینمورد بسیار مطالعه داشته ام، بهتره قبل از هرگونه اظهار نظر عجولانه، تاپیک هارپ رو کامل مطالعه بفرمائید.


ما که نداریم، میگم خوشابحال شما که مخترع و خودشو با هم دارین تصویر
Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
پست: 179
تاریخ عضویت: جمعه ۳۰ مرداد ۱۳۸۸, ۱۲:۳۴ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 100 بار
سپاس‌های دریافتی: 283 بار

Re: حقایق تکان دهنده درباره ی ابرسلاح مغناطیسی Tesla و Sura

پست توسط kamranrus »

دوست عزیز جناب آقای Achilles حرفی رو که به جناب Zector گفتم بازهم به شما خواهم گفت ، این متن رو یک مقام مطلع نظامی و علمی آمریکایی منشتر کرده نه صدای روسیه یا رسانه های روسی که بخوان درباره ی چیزی اغراق کرده باشند !!!
درسته ، امواج مغناطیسی با قدرت کم (که در بمب های EMP) در مرحله ی اول باعث از کار افتادن تمامی سیستمهای مخابراتی و الکترونیکی میشوند که نمونه اش رو در قضیه سقوط هواپیمای U-2 و انهدام زیردریایی Thresher دیدیم ، اما در قدرت چند ده مگاواتی اثرات انفجار های مغناطیسی فاجعه بار خواهد بود (مثل انفجار تانگاسکا) و همانطور که قبلا هم گفتم ، در قسمت بعدی این مقاله که بعد از این پست قرار میدم نشان داده شده که قدرت این سلاحها بطور فجیعی تقویت خواهند شد.
درباره ی بحث افغانستان هم فکر نمیکنم این اسلحه انقدر استفاده ی تاکتیکی داشته باشه که در هرلحظه بشه فقط رو یک قبضه سلاح دستی متمرکزش کرد ! چراکه اثر مغناطیسی این شلیک بقدری زیاد است که تاسیسات الکتریکی یا تجهیزات الکتریکی تانکها و هلیکوپترهای شوروی در منطقه را از کار بندازه ، این سلاح مثل بمب اتمی بیشتر جنبه ی استراتژیک داره تا تاکتیکی ، امیدوارم بتونم منظورم رو بهتون برسونم.
جناب Achilles بنظر شما نامه ای که مجلس دوما در سال 2002 منتشر کرد و توش رسما از HAARP به عنوان سلاح نوع جدید نام برد ، این واقعیت که تاسیساتی مثل Sura و HAARP با بودجه ی مستقیم وزارت دفاع شوروی و آمریکا ساخته شده اند و اظهاراتی که سران شوروی در خفا و پیدا در مورد این سلاح بکار بردند برای نام بردن این سیستمها به عنوان سلاح کافی نیست !؟
همانطور که جناب Wild bear اشاره کردند تاسیسات Sura هم یکی از همین سیستمهای استفاده کننده ی انرژی الکترومغناطیسی هست که بیشتر روی استفاده از این تکنولوژی برای تاثیر گذاری در اتمسفر زمین طراحی شده که از اسمش هم مشخصه (Sura Ionospheric Heating Facility) البته لازم به ذکره که چیزی که Sura و HAARP رو از سلاحهای مغناطیسی قبلی متمایز میکنه نحوه ی تولید انرژی لازم برای شلیک هست ، بطوریکه تا جایی که بنده اطلاع دارم ، این سیستم که بیشترش در عمق زمین قرار داره ، انرژیش رو از زمین تامین میکنه ، دلیل زمین لرزه های متعدد در منطقه ی اطراف هارپ در آلاسکا یا در منطقه ی اطراف Sura هم به همین علته که این سیستمها در هربار شلیک الکترومغناطیسیشون لایه های پوسته ی زمین رو هم به هیجان میاورند
در ضمن بنده هم جهت اطلاع شما دوباره عرض میکنم ، اولین انفجار الکترومغناطیسی جهان انفجار در منطقه ی تانگاسکا در سال 1908 بود ، انفجاری که شما ازش صحبت میکنید انفجار هیدروژنی بود که اثرات جانبی الکترومغناطیسی هم داشت (انفجار اتمی و هیدروژنی اثرات EMP جانبی هم دارند)
سیاست جنگ بدون خونریزی و جنگ سیاست با خونریزی است
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”