نگرانی وزارت دفاع روسیه از مشکلات روانی نظامیان

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 2132
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۸۵, ۱۲:۵۱ ق.ظ
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 1980 بار
سپاس‌های دریافتی: 6841 بار
تماس:

نگرانی وزارت دفاع روسیه از مشکلات روانی نظامیان

پست توسط Mr.Amirhessam »

روسیران- خودکشی همچنان عامل ۵۰ درصد از مرگ‌ومیرها در میان نظامیان روسی را شامل می‌شود و میزان زورگویی و نقض حقوق بشر در ارتش روسیه در سال ۲۰۱۰ به بالاترین حد رسیده است.
به گزارش روزنامه «نیزاویسیمایا گازیه تا»، روز جمعه نشست سه روزه روانشناسان نظامی در مسکو به کار خود پایان داد. این اقدام که به‌طور مرتب از سوی وزارت دفاع روسیه صورت می گیرد، این‌بار اهمیت خاصی داشت، چرا که طی آن متخصصان نظامی نه‌تنها مشکلات تأمین روانی نیروهای نظامی، بلکه مسائل مربوط به نقض حقوق بشر و افزایش میزان خودکشی و بروز درگیری در میان نظامیان روسی را بررسی کردند. بر کسی پوشیده نیست که نیروهای مسلح روسیه در این زمینه‌ها دارای مشکلات بسیار جدی هستند.
بر اساس اطلاعات منابع خبری در وزارت دفاع روسیه، همچنان حدود ۵۰ درصد از مرگ‌ومیرها در میان نیروهای نظامی این کشور در نتیجه خودکشی است. علاوه بر این در سال ۲۰۱۰ بیشترین میزان زورگویی و نقض حقوق رده‌های پایین‌تر نظامی در ارتش و ناوگان‌های نظامی روسیه به ثبت رسیده است.
سرگئی فریدینسکی، دادستان کل نظامی روسیه، اخیراً اعلام کرد: «علی‌رغم کاهش قابل‌توجه سطح تخلفات قانونی در نیروهای مسلح، تعداد پدیده‌های نابه‌هنجار در ارتش به بیش از ۱٫۶ برابر افزایش یافته‌ که در نتیجه آنها، در سال جاری ۱۱۶۷ نیروی نظامی این کشور آسیب دیده‌اند».
مقامات دادستانی نظامی روسیه می‌دانند که چگونه باید با پدیده خودکشی و زورگویی در نیروهای مسلح مبارزه کرد، ولی در این راستا نیروی متخصص لازم و افسرانی که به امور دفاع از حقوق بشر در ارتش بپردازند، با توجه به اجرای قانون مربوط به کاهش نیروی انسانی در نیروهای مسلح بسیار کم است.
[External Link Removed for Guests]
زنده باد بهار...
هر کس به دنبال معنای این جمله است،این فایل را [External Link Removed for Guests] کند...
به امید ظهور مهدی صاحب الزمان،پایان یافتن زمستان دنیا و شروع بهار انسانیت...
"
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”