برد موشك‌هاي جهاني ايران به نيويورك مي‌رسد

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 965
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۸, ۸:۴۷ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 2776 بار
سپاس‌های دریافتی: 3436 بار

برد موشك‌هاي جهاني ايران به نيويورك مي‌رسد

پست توسط victory67 »

ادعاي جديد مركز مطالعات اورشليم:
برد موشك‌هاي جهاني ايران به نيويورك مي‌رسد+ تصوير
خبرگزاري فارس: يك مركز مطالعاتي صهيونيستي در صفحه تهديدات استراتژيك خود با قراردادن نقشه‌اي اينترنتي برد موشك‌هاي ايران را 11500 كيلومتر عنوان كرده كه مي‌تواند نيويورك و برخي پايتخت‌هاي اروپايي را هدف قرار دهد.

تصویر

به گزارش خبرنگار ديپلماسي عمومي فارس، يك مركز مطالعاتي صهيونيستي (Jerusalem Center for Public Affairs) كه در زمينه تهديدات استراتژيك فعاليت‌ مي‌كند، در بررسي تهديدات استراتژيك خاورميانه جمهوري اسلامي ايران و موشك‌هاي ساخت اين كشور را به عنوان بزرگ‌ترين تهديدي كه حتي نيويورك را نيز هدف قرار مي‌دهد، مطرح كرده است.

در اين صفحه، با قراردادن يك نقشه اينترنتي و مشخص كردن محدوده در دسترس موشك‌ها، برد جهاني موشك ايران با 11 هزار و 500 كيليومتر به نيويورك مي‌رسد.

در ستون سمت چپ اين نقشه كه به صورت يك فلش به نمايش درآْمده است، در پنج آيكن برد‌هاي مختلف موشك‌هاي ايران و كشورهايي كه در تيررس آنها هستند را نمايش داده است.

اگر شما بر روي نقشه ايران كليك كنيد، يك عقربه شروع به چرخيدن مي‌كند كه در واقع برد موشك‌هاي ايراني و كشورهاي در تيررس آن را نشان مي‌دهد.

طبق اين تصوير، برد موشك‌هاي ايران به شهرهاي لندن، پاريس، مادريد، اسلو، هلسينكي، برلين، سرزمين‌هاي اشغالي، روسيه، دهلي و برخي كشورهاي آفريقايي و آمريكاي شمالي مي‌رسد.

همچنين در يكي از آيكن‌هاي اين فلش با عنوان تهديد خاورميانه، يك نقشه ايران طراحي شده كه نام مراكز هسته‌اي ايران نيز بر روي آن حك شده و از يك فلش پيكان كه بصورت گردان فعال است، كشورهاي همسايه‌اي كه در تيررس موشك‌ شهاب 3 هستند را مشخص كرده است.

در يكي از آيكن‌هاي اين تصوير گرافيكي، به منظور تهديد جلوه دادن ايران براي كشورهاي اروپايي و ضرورت جدي گرفتن اين كشور، با نمايش دادن عكس بزرگي از موشك شهاب، يك پيكاني متحرك برد موشكي ايران را تا آمريكاي شمالي و قاره اروپا و آفريقا نشان مي‌دهد.

اين مركز مطالعات صهيونيستي به منظور پررنگ كردن برد موشك‌هاي ايراني و تأكيد بيشتر بر ايراني هراسي، در اين تصوير از كشورهاي تركيه، لبنان، عربستان سعودي، كويت، قطر، عراق، امارات متحده عربي، سوريه، تركمنستان، ارمنستان، آذربايجان، افغانستان به عنوان اهداف فرضي موشك‌هاي ايران نام برده است.

اين مركز در سال 1988 توسط دانيل الازار (Daniel Elazar) تأسيس شد كه مركز مطالعات استراتژيك است و در زمينه سياست خارجي رژيم صهيونيستي فعاليت مي‌كند و سعي دارد بيان كند كه تهديدات استراتژيك اين رژيم چيست و چه خطراني را براي آنها در پي دارد.

همچنين در اين طرح سوريه نيز به عنوان ديگر تهديد استراتژيم منطقه خاورميانه نام برده شده كه مي‌تواند كشورهاي اين منطقه را هدف قرار دهد.

رژيم صهيونيستي هر از چندگاهي براي اخذ امتياز از كشورهاي اروپايي و آمريكا پروژه ايران هراسي را در اوليوت كاري خود قرار مي‌دهد و در اين راستا ادعا مي‌كند كه تاسيسات هسته‌اي ايران براي مقاصد نظامي طراحي شده است كه تهديدي جدي براي منطقه خاورميانه به شمار مي رود.

اين در حالي است كه رژيم صهيونيستي با در اختيار داشتن 200 الي 400 كلاهك هسته‌اي و انواع و اقسام سلاح‌هاي كشتار جمعي، بزرگ‌ترين تهديد امنيتي منطقه خاورميانه است و كشورهاي منطقه نيز در اجلاس اخير سازمان ملل خواستار پيوستن اين رژيم به ان پي تي و خلع سلاح آن شدند.

انتهاي پيام/ح
  تصویر تصویرزندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست/ هر کسی نغمه خود خواندو از صحنه رودتصویر تصویر 
  تصویر تصویرصحنه پیوسته بجاست /خرم آن نغمه که بسپارند به یادتصویر تصویر     
  
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 965
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۸, ۸:۴۷ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 2776 بار
سپاس‌های دریافتی: 3436 بار

Re: برد موشك‌هاي جهاني ايران به نيويورك مي‌رسد

پست توسط victory67 »

موشك شهاب 3 از نگاه تايم
خبرگزاري فارس: سايت اينترنتي مجله تايم با درج تصويري از موشك شهاب بر روي يك نقشه‌اي كه مركز آن ايران است و كشورهاي همسايه را نيز نشان مي‌دهد، سعي كرده ايران هراسي جديدي را به نمايش بگذارد.

تصویر

به گزارش فارس، سايت اينترنتي مجله تايم به منظور ايران هراسي جديد با درج تصويري از نقشه ايران و مشخص كردن نقاط استراتژيك هسته‌اي و نظامي، تصويري از شهاب 3 را در كنار اين نقشه در ابعادي بزرگ به نمايش گذاشته است.

در اين نقشه اگر بر روي سايت‌هاي هسته‌اي كليك كنيد فاصله و برد موشك شهاب 3 مشخص مي‌شود و حتي اينكه كدام كشورها در تيررس برد موشكي شهاب 3 قرار مي‌گيرند نيز مشخص مي‌شود.

در اين پروژه، برد موشكي شهاب يك 300 كيلومتر، برد شهاب 2، 500 كيلومتر و برد موشكي شهاب 3 نيز 1300 كيلومتر نشان داده شده است.

همچنين در اين تصوير به منظور ايران هراسي كشورهايي كه در تيررس برد شهاب 3 قرار دارند، مشخص شده است.

مشخص شده كه بر شهاب سه از يك طرف كشورهاي هند، قرقيزستان، يمن، عربستان، رژيم صهيونيستي، تركيه و روسيه را در بر مي‌گيرد و از طرف ديگر به مقامات رژيم صهيونيستي نيز هشدار داده كه موشك شهاب 3 به راحتي تاسيسات هسته‌اي آنها را هدف قرار مي‌دهد.

در توضيحات بالاي اين تصوير نيز آمريكايي‌ها ادعا كرده اند كه ايران توانايي غني سازي اورانيوم براي ساخت بمب را دارد ولي هنوز به اين مرحله نرسيده و بمبي نيز توليد نكرده است. يك مركز غني سازي اورانيوم در نطنز ايجاد شده و اين كشور مراكز ديگري نيز در حال ساخت دارد.

آمريكايي‌ها گهگاهي بر پروژه ايران هراسي دامن مي زنند كه در منطقه بتوانند تسليحات خود را به فروش برسانند. اين در حالي است كه جمهوري اسلامي ايران موشك‌هاي شهاب 3 را به منظور دفاع از خاك خود توليد كرده و قصد حمله به هيچ كشوري را ندارد و تاكنون هيچ كشوري در منطقه نيز از اين مسئله ابراز نگراني نكرده است.

انتهاي پيام/ق
  تصویر تصویرزندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست/ هر کسی نغمه خود خواندو از صحنه رودتصویر تصویر 
  تصویر تصویرصحنه پیوسته بجاست /خرم آن نغمه که بسپارند به یادتصویر تصویر     
  
New Member
نمایه کاربر
پست: 6
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۱۶ آبان ۱۳۸۹, ۱۱:۲۱ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 10 بار
سپاس‌های دریافتی: 5 بار

Re: برد موشك‌هاي جهاني ايران به نيويورك مي‌رسد

پست توسط dr.V »

سلام تصویر

بر عکس امریکایی ها که عادت دارن دشمن را ضعیف و ارتش خودشون را مافوق بشری نشان بدهند صهیونیست ها عادت دارند تهدیدات علیه خودشون را بزرگتر از چیزی که هست نشون بدند ... البته این هم تاکتیکی هست برای خودش ...."ایران هراسی" بلاخره باید بهانه ای برای این همه حمایت از جانب امرکا بتراشند ...

نکته :راستش شخصا بدم نمیومد که موشک قاره پیما هم داشته باشیم نه این که نتونیم بسازیم ..منتهی به درد ما نمیخوره ...
یعنی موشک قاره پیما با کلاهک متعارف به درد هیچ کس نمیخوره .. از دید هزینه فایده هم که نگاه کنیم دلیلی برای داشتن موشک قاره پیما نداریم نهایت بردی که برای ما مفید هم باشه تا 4 هزار کیلومتر...شاید

و اگر یک روزی خواستیم وارد درگیری با امریکا بشیم لازم نیست نیویورک را با موشک بزنیم ... چیزی که زیاد هست پایگاه امریکایی دور و برمون ... تصویر
دیوانه ای که دکتر نبود
--------------------------------------
باز من دیوانه ام مستم باز میلرزد دلم دستم ...

های نخراشی به غفلت گونه ام را تیغ... های نپریشی صفای زلفکم را دست ...
و ابرویم را نریزی دل ..
ای نخورده مست ...
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”